mail: sekretariat@sp7koszalin.pl

im. I Armii Wojska Polskiego

Wokal na medal

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Natalia Matusiak zdobyła trzecie miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Majowa Nutka” w Częstochowie. W imprezie tej uczestniczyli wyłącznie laureaci znaczących przeglądów organizowanych w kraju i za granica. Natalia zaprezentowała nieprzeciętne zdolności wokalne i powróciła do nas z medalem. Laureatce gratulujemy, życząc dalszego rozwijania tej pięknej pasji.

Klasa 3e w Parku Rozrywki i Nauki "Leonardia"

Klasa 5c na widowisku "Talent Show"

Klasa uczestniczyła w  widowisku telewizyjnym Talent Show w kinie "Kryterium"

W XIII Międzyszkolnych

Amatorskich

Zawodach Pływackich

"Umiem pływać"

nasza szkoła zajęła

drużynowo V miejsce

Uczniowie klasy 5c realizują

cykl zajęć

o "Zdrowej żywności"

Dzisiejsze zajęcia to

"Sałatki owocowe i warzywne"

Klasa 5c na wycieczce w Straży Granicznej.

Fotorelacja z Turnieju o Puchar Tymbarku

U12CH SP 7 KOSZALIN

U12 CH SP 7 Koszalin

ZPnSoPT FO zdj.glowne 670px fot.Cyfrasport

fot. Anna Burzyńska

Kl.5c na wycieczce w Gdyni

02-20180518_111022.jpg

Wycieczka dp Warszawy

W dniach 8-9 maja 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 - Aleksandra Kubik z kl. IV, Martyna Golańska z kl. VII, Marek Chodowiec z kl. V, Oskar Oleander z kl. IV, Przemysław Jagier z kl. VI i Marta Tomkowska i Leon Zabrocki z kl. I uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, której celem było zapoznanie się z pracą Polskiego Parlamentu. Wycieczkę zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci na zaproszenie Pana Posła RP Stefana Romeckiego.

Uczniowie uczestniczyli w obradach Sejmu, gdzie zostali powitani przez prowadzącą obrady Wicemarszałek, zwiedzili budynki Sejmu i Senatu oraz wspólnie z parlamentarzystami zjedli obiad w Domu Poselskim.

Wizyta w stolicy była również okazją do zwiedzenia Stadionu Narodowego, Starego Miasta, Grobu Nieznanego Żołnierza i Pałacu Kultury.

W Międzyszkolnych Zawodach pływackich klas III chłopców wśród wyróżnionej dziesiątki znaleźli się:
III m-ce Igor Cisłowski klasa III d
IV m-ce Bartosz Wiewióra klasa III b
IX m-ce Tomasz Borys klasa III b

Kl.5d na wycieczce rowerowej w Manowie

Europejski przekładaniec

Dnia 16.05.2018 roku w naszej szkole odbył się Rejonowy Konkurs "Europejski Przekładaniec". Uczniowie klas I-III z róznych szkół Koszalina i okolic rozwiązywali ciekawe zadania dotyczące informacji o Europie oraz brali udział w konkursie plastycznym. Wykazali się dużą wiedzą i znajomością poruszanych zagadnień.

Pasowanie do Klubu Wiewiórka

"26 kwietnia dzieci wzięły udział w przedstawieniu z okazji pasowania do Klubu Wiewiórka klas I. Tańczyły, śpiewały, recytowały i dobrze się bawiły. Oglądający także mieli do wykonania różne zadania. W marcu i kwietniu odbyły się także mini-warsztaty z krawiectwa. Dzieci z klas III szyły własnoręcznie swoje maskotki.

17-20180426_112158.jpgzkolaków"

"W maju odbył się apel

pt. "Morskie przygody".

Dzieci z obu świetlic szkolnych