tel.: 94 348 07 04
mail: sekretariat@sp7koszalin.pl

Szkoła Podstawowa Nr 7

im. I Armii Wojska Polskiego

Zastępstwa

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA

Maj

Wokal na medal

  Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Natalia Matusiak zdobyła trzecie miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Majowa Nutka” w Częstochowie. W imprezie tej uczestniczyli wyłącznie laureaci znaczących przeglądów organizowanych w kraju i za granica. Natalia zaprezentowała nieprzeciętne zdolności wokalne i powróciła do nas z medalem. Laureatce gratulujemy, życząc dalszego rozwijania tej pięknej pasji.

 


Klasa 3e w Parku Rozrywki i Nauki "Leonardia"

Klasa 5c na widowisku "Talent Show"

 Klasa uczestniczyła w  widowisku telewizyjnym Talent Show w kinie "Kryterium"

 
 

W XIII Międzyszkolnych

Amatorskich

Zawodach Pływackich

"Umiem pływać"

nasza szkoła zajęła

drużynowo V miejsce 

 

 Uczniowie klasy 5c realizują

 cykl zajęć

o "Zdrowej żywności"

Dzisiejsze zajęcia to

"Sałatki owocowe i warzywne"

 
 

Klasa 5c na wycieczce w Straży Granicznej.

 
 
 
   

Fotorelacja z Turnieju o Puchar Tymbarku 

 

U12CH SP 7 KOSZALIN

 U12 CH SP 7 Koszalin

 

ZPnSoPT FO zdj.glowne 670px fot.Cyfrasport

fot. Anna Burzyńska

DSC06737

DSC06739

DSC06747

DSC06759

DSC06833

DSC06847

DSC06850

DSC06589

DSC06619

DSC06660

DSC06735

Kl.5c na wycieczce w Gdyni

 02-20180518_111022.jpg

 
 
 
 
 

Wycieczka dp Warszawy

W dniach 8-9 maja 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 - Aleksandra Kubik z kl. IV, Martyna Golańska z kl. VII, Marek Chodowiec z kl. V, Oskar Oleander z kl. IV, Przemysław Jagier z kl. VI i Marta Tomkowska i Leon Zabrocki z kl. I uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, której celem było zapoznanie się z pracą Polskiego Parlamentu. Wycieczkę zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci na zaproszenie Pana Posła RP Stefana Romeckiego.

Uczniowie uczestniczyli w obradach Sejmu, gdzie zostali powitani przez prowadzącą obrady Wicemarszałek, zwiedzili budynki Sejmu i Senatu oraz wspólnie z parlamentarzystami zjedli obiad w Domu Poselskim.

Wizyta w stolicy była również okazją do zwiedzenia Stadionu Narodowego, Starego Miasta, Grobu Nieznanego Żołnierza i Pałacu Kultury.

 
W Międzyszkolnych Zawodach pływackich klas III chłopców wśród wyróżnionej dziesiątki znaleźli się:
III m-ce Igor Cisłowski klasa III d
IV m-ce Bartosz Wiewióra klasa III b
IX m-ce Tomasz Borys klasa III b
 
 

Kl.5d na wycieczce rowerowej w Manowie

 
 
 

Europejski przekładaniec

Dnia 16.05.2018 roku w naszej szkole odbył się Rejonowy Konkurs "Europejski Przekładaniec". Uczniowie klas I-III z róznych szkół Koszalina i okolic rozwiązywali ciekawe zadania dotyczące informacji o Europie oraz brali udział w konkursie plastycznym. Wykazali się dużą wiedzą i znajomością poruszanych zagadnień.

 
 
 
 
 

Pasowanie do Klubu Wiewiórka

 "26 kwietnia dzieci wzięły udział w przedstawieniu z okazji pasowania do Klubu Wiewiórka klas I. Tańczyły, śpiewały, recytowały i dobrze się bawiły. Oglądający także mieli do wykonania różne zadania. W marcu i kwietniu odbyły się także mini-warsztaty z krawiectwa. Dzieci z klas III szyły własnoręcznie swoje maskotki.

 
 

17-20180426_112158.jpgzkolaków"

"W maju odbył się apel

pt. "Morskie przygody".

Dzieci z obu świetlic szkolnych

przygotowały pełne

kolorów przedstawienie.

Tańczyły, śpiewały i recytowały,

a to wszystko

oglądały dzieci z klas I-III

wraz z wychowawcami,

a także

p.Dyrektor Katarzyna Socha-Dąbrowska

oraz dzieci z przedszkola nr 21

Po apelu odbyły się

zajęcia dla przedszkolaków."​

 

 

Szkolny koncert 

Dni Koszalina rozpoczęły się dziś o godz. 10.30 na Rynku Staromiejskim. Pokaz mody, muzyka, warsztaty rękodzieła, kiermasz, strefa malucha - to tylko ułamek atrakcji, które zaplanowano z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną