tel.: 94 348 07 04
mail: sekretariat@sp7koszalin.pl

Szkoła Podstawowa Nr 7

im. I Armii Wojska Polskiego

Zastępstwa

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA

Marzec

Tak malują na zajęciach koła plastycznego

 
 
 

Konkurs literacki "Cztery Pory Roku"

W marcu rozstrzygnięto świetlicowy konkurs literacki "Cztery Pory Roku" edycja II - zimowa. Dzieci zostały nagrodzone za samodzielnie napisane wiersze. Dyplomy i nagrody otrzymały także dzieci, które wzięły we wcześniejszej edycji - jesiennej. Nagrodzone prace z II edycji można zobaczyć na wystawie szkolnej."  

Dzień otwartej szkoły

Dzień otwartej szkoły

<
<
  <
 
 
 

Programy profilaktyczne w kl.7

 
 
 

W naszej szkole uczniowie klas 7 są objęci programami profilaktycznymi zorganizowanymi przez Komendę Miejską Policji – pn „TAKI JAK JA- więcej tolerancji to mniej agresji” mający na celu zmniejszenie zachowań agresywnych wśród uczniów. Zajęcia w formie warsztatowej prowadzone są w przez funkcjonariusza policji w każdej klasie 7 po jednej godzinie lekcyjnej.

Drugi to jest Wojewódzki Program Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych, w tym nowych narkotyków pn „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”. Celem tego programu jest uświadomienie uczniom szkodliwości i niszczącej siły narkotyków i innych substancji psychoaktywnych. Wiedza przekazywana jest zarówno rodzicom jak i uczniom. Spotkanie z rodzicami uczniów klas7 odbyło się 6.03.2018r. Pierwsza warsztaty uczniami prowadzone przez pielęgniarki szkolne odbyły się już 21.03 w klasie 7d i 22.03 w klasach – 7a i 7c oraz 28.03 w klasie 7b.

W kwietniu odbędą się kolejne warsztaty w ramach tego programu (ok. 4 zajęć), a prowadzone będą przez pracownika Państwowej Inpekcji Sanitarnej i pedagoga szkolnego.

 


Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole