Strona używa ciasteczek :)

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Zobacz ostatnie wydarzenia

Numer konta Rady Rodziców na stronie Rady Rodziców

I miejsce w Igrzyskach Dzieci w drużynowym tenisie stołowym i awans do Mistrzostw Rejonu zdobyły: Julia Balonis, Maja Lampowska, Katarzyna Rawłuszewicz.

Gratulacje dla ucznia klasy 3b Igora Bogacza za zajęcie II miejsca w VII edycji międzyszkolnego konkursu kulinarnego MINIMASTERSZEFIK realizowanego w ramach miejskiego programu ,,Zdrowo jesz, lepiej żyjesz".

W XII Turnieju Recytatorskim Twórczości Religijnej w kategorii kl.4-7 I m. zajęła Amelia Michałowska II m. Wiktoria Przykucka a III m.Urszula Łabędź

W I Diecezjalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej" Pieśń dla mojej Ojczyzny: Natalia Matusiak zdobyła  wyróżnienie

1-IMG_3683.JPG 23 X 2017r. w restauracji Fregata odbył się I etap półfinałów międzyszkolnego konkursu kulinarnego Mini Materszefik. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 3b Igor Bogacz wraz z tatą -zwyciężyli i wezmą udział w finale 30 X. Gratulujemy i trzymamy kciuki w finale.

III miejsce.w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych. Skład zespołu: Rafał Jakubowski, Maciej Kabata, Adrian Przyborek, Mikołaj Radliński, Adam Rogowicz, Miłosz Stępnik, Michał Wiewióra, Szymon Sufried, Eryk Goralczyk, Karol Stępniewski, Wiktor Dodzian

W Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych chłopcy zajęli I miejsce i awans do finałów wojewódzkich, a dziewczęta zajęły III miejsce.
Składy drużyn:Dorota Szura  Katarzyna Rawłuszewicz, Martyna Gajek, Maria Pękala, Oliwia Picheta, Wiktoria Wójcik, Maja Szkup, Maja Lampowska, Martyna Bogdan, Amelia Michałowska

Daniel Burzyński, Rafał Jakubowski, Maciej Kabata, Adrian Przyborek, Szymon Radecki, Mikołaj Radliński, Adam Rogowicz, Miłosz Stępnik, Mikołaj Tudruj, Michał Wiewióra

W konkursie plastycznym "Malujemy jak Matejko"nagrodę specjalną p.kustosz Muzeum Okręgowego w Koszalinie otrzymała Aleksandra Pospieszny z kl.1c