Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona używa ciasteczek :) 

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

 

 
wakacje1.jpg
 

Wakacji pełnych pozytywnych wrażeń

dzieci4.jpg

PRZYPOMINAMY!!!!!

Jak należy się zachować gdy z nami  chcą się skontaktować  osoby  obce:

-nigdy nie bierzemy słodyczy i zabawek od obcych;

-nigdy nie wsiadamy do samochodu ,którym kieruje obcy;

-nie pozwól wypytywać się o mieszkanie i twoich rodziców;

-zawsze gdy słyszysz dzwonek lub pukanie do drzwi sprawdź (spoglądając w wizjer), kto to?;

-nie wierzmy obcemu, że jest urzędnikiem, panem z gazowni, hydraulikiem, kolegą taty lub koleżanką mamy- nie otwieraj drzwi itd.  

Ważne telefony:

policja- 112,997

pogotowie ratunkowe 999

straż pożarna 998

 
 

W roku szkolnym 2017/2018

Uczniowie klas 1-7 otrzymują bezpłatne podręczniki i ćwiczenia w ramach rządowej dotacji MEN do wszystkich przedmiotów z wyjątkiem RELIGII.

 

 Szanowni Państwo,
w imieniu
Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka przekazuję link do listu okolicznościowego skierowanego do Uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego.
Rzecznik Praw Dziecka będzie wdzięczny za jego upowszechnienie na Państwa terenie i stronie internetowej.
List dostępny jest pod linkiem: http://brpd.gov.pl/aktualnosci-listy-rpd/list-do-uczennic-i-uczniow-z-okazji-zakonczenia-roku-szkolnego-20162017

Wasz Rzecznik
Marek Michalak
Dział Komunikacji Społecznej
Biuro Rzecznika Praw Dziecka

Osiągnięcia uczniów w kangurze matematycznym

Bardzo dobry wynik w uzyskali uczniowie

Domagala Michal , Kosior Justyna ,Kaliszczak Blanka,Adamczyk Monika,

Wyróżnienia:

Kurantowicz Zuzanna , Bogacz Igor ,Lisik Franek ,Butrym Wiktoria , Wisniewski Filip , Talaska Igor , Komiencz Zuzanna,Duszynski Wojtek, Michalowski Jakub ,Wychowaniak Alicja, Biel Damian , Kaczanowski Szczepan , Wilczynski Pawel ,Stryjek Filip , Staruch Maksymilian , Kania Maciek , Zalech Dawid,Szafoni Igor , Furmanski Szymon ,Gorecki Piotr, Stawska Weronika ,Olszewski Mikolaj , Michalowska Amelia ,Rydwelski Michal ,Machala Inez,Wrobel Krzysztof ,Witczak Patryk , Glowala Aleksandra

Zuzanna Górska  i Artur Gremza zajęli 1 miejsce w  Mistrzostwach Koszalina w

pływaniu klas 3

  LINK -zdjęcia z zawodów pływackich klas trzecich

https://goo.gl/photos/bsXvY1E3CZxARnHg9

W Międzyszkolnym  Konkursie Literacko- Plastycznym„ Cztery Pory Roku” zostały wyróżnione:Alicja Wychowaniak  i Nina Krupa- Nastalska 

 
   W XIII edycji konkursu plastycznego „Tu mieszkam”czerwiec 2017 rok

Patrycja Karwas  zajęła I miejsce (kategoria II - klasy II – III)

Bartosz Wolski zajął IIImiejsce w IV Mistrzostwach Koszalina w Tabliczce Mnożenia"Matematyka na wesoło"
 
Martyna Glaner, Amelia Walendzik, Wojciech Duszyński, Michał Walczak zajęli I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Przyrodniczym z Elementami I Pomocy Medycznej
 
  Agata Stepowy zajęła IVmiejsce w wyścigu na dystansie 50 m. stylem grzbietowym, III miejsce 
na dystansie 100 m.stylem zmiennym II miejscew  w sztafecie 4x50m stylem dowolnym w Zachodniopomorskiej Lidze Pływackiej
 
Michalina Wiskulska  zajęła I miejsce, Amelia Walendzik i Nikola Łyszkiewicz wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Mój pupil"
           
         Nela Radzikowska zajęła I miejsce ,Amelia Bartosik   II miejsce, 
Kinga Mirosz  III miejsce, a Wiktoria Miechowicz i Dorota Subel wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Techniczno-Plastycznym "Ekoludek"
            Szkolny konkurs dla klas VI "Znawcy języka polskiego":
Weronika Kwiatkowska kl. 6c - I miejsce
Gabriela Grosiak kl. 6b - II miejsce
07 czerwca 2017Test kompetencji matematycznych uczniów klas 6 d i 6c
 

-Test kompetencji kl.6

 

Mateusz Wróblewski zajął I miejsce (  3 kategoria wiekowa)

Zuzanna Romecka łI miejsce  i III miejsce Wiktoria Kojtka(  2 kategoria wiekowa)

w konkursie plastycznym " Nieznany świat czeka za drzwiami,trzeba je tylko otworzyć"

 

Michał Walczak, Zuzanna Górska i Maria Gutkowska zajęły I miejsce w Miejskim Konkursie "Znam moje miasto"

_Wyniki X Mistrzostw SP7 - szachy

25 maja 2017 uczennice naszej szkoły : Weronika Sochacka, Agata Trojak, Martyna Dańczyszyn,

Wiktoria Wojtczak, Julia Tomaszewska, Wiktoria Rafał odebrały w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej  nagrody i dyplomy Wzorowego Czytelnika.

 W Konkursie  plastycznym pt. „Koszalin – Zielone Miasto”.

W kategorii wiekowej 7 – 8 lat:

II m Tomasz Kaźmierczak

III m Bruno Brzozowski

W kategorii wiekowej 11 – 12 lat:

Wyróżnienie Sebastian Maj , Krystian Jasiecki i  Natalia Matusiak 

 

 W Powiatowym  Konkursie Plastycznym " BOCIAN BIAŁY I JEGO ŚRODOWISKO "

II miejsce – Wojtek Duszyński  i Zuzanna Sipak

 Wyróżnienia: Filip Furman , Joanna Dąbrowska, Wiktoria Kojtka

 

Filip Martyniuk  zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ze Znajomości

Słownictwa Języka Angielskiego dla klas V

Nina Krupy-Nastalska nagrodzona w Powiatowym Konkursie Poetyckim "Koszalińska Niezapominajka 2017" 

 

IImiejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Minipiłka ręczna dziewcząt ETAP WOJEWÓDZKI.  Skład zespołu: Julia Balonis ,Izabela Brewińska,Oliwia Budynek,Martyna Golańska,Barbara Kisiel ,Weronika Kozak,Natalia Królak,Nina Kurek,Maja Lampowska,Oliwia Mazurek ,Nina Mroczkowska,Oliwia Picheta,Aleksandra Ryśkiewicz,Weronika Szczepanik, Dorota Szura,Małgorzata Wiech,Julia Żytczak

 

Szkolne eliminacje Turnieju Recytatorskiego "Ptaki,ptaszki i ptaszęta polne"w kl.1-3

 Im. Wojciech Duszyński i Szczepan Kaczanowski

IIm. Milena Kaniewska

III m. Julia Baszczewska i Wiktoria Oleksy

Wyróżnienia: Justyna Kosior, Joanna Dąbrowska, Kacper Przybyła,Nina Krupa Nastalska, Wojciech Przykucki,Filip Paluch

 

 

I miejsce w Rejonowych rozgrywkach w mini piłce nożnej chłopców 0raz awans do rozgrywek wojewódzkich 

Reprezentanci to: Szymon Radecki, Mikołaj Radliński,Kacper Dudek,Krystian Glama,Filip Huba, Igor Przeor , Damian Rozwadowski, Jakub Sobczak, Igor Dowiatt, Dawid Grochowski

 

W VIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY OLIMPIJSKIEJ „JEDEN ŚWIAT – JEDNO MARZENIE” w finale zajęliśmy III miejsce

W konkursie pt . " Nieznany świat czeka za drzwiami - trzeba je tylko otworzyć " organizowanym przez Klub KSM " Nasz Dom"

Nagrodzono następujących uczniów

w I KATEGORII WIEKOWEJ : Anielę Dalata , Zuzannę Romecka , Zuzannę Sipak , Dorotę Subel

w II KATERII  WIEKOWEJ  Zuzannę Iwanek
 w III KATEGORII  WIEKOWEJ   Mateusza Wróblewskiego

WYRÓŻNIENIA otrzymały:Wiktoria Kojtka , Nicole Filipczak

Wyniki Szkolnych Konkursów związanych "Dniami Ziemi"

_Projekt znaczka

_Logo parku

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Potyczki ekologiczne klas 4”

I m. Wiktoria Wójcik 4d

II m. Amelia Leczycka kl. 4b

Potyczki ekologiczne klas 5”

I m. Inez Machała kl. 5b

II m. Natasza Andrzejewska kl. 5b i Daniel Boruch kl. 5b

III m. Amelia Michałowska kl. 5c i Igor Zieliński kl. 5b

Potyczki ekologiczne klas 6”

I m. Małgorzata Nadolna kl. 6c

II m. Marta Katzig kl. 6c

III m. Karolina Krajcer kl. 6d

 

 

1-kon.jpg

 

ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI  OSTATNIE WYDARZENIA 

 
W III edycji Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego
– Test Your English Vocabulary! pt. Food and Drink
Jakub Hycki  zajął - II miejsce  a Agata Stepowy  zdobyła  wyróżnienie
 

W XII Międzyszkolnych Zawodach Pływackich "Umiem pływać" nasza szkoła zajęła drużynowo V miejsce a indywidualnie:

Jakub Wachowicz VI m 25 m st. dowolnym

Lena Pożarlik II m 25 m st. dowolnym

Jeremiasz Radko II m 25 m st. dowolnym

Jeremiasz Radko V m 25 m st. grzbietowym

sztafeta klas IV 4x25m II miejsce w skladzie"

Lena Pożarlik, Jeremiasz Radko, Artur Gremza, Wojciech Wosiński

Kacper Dudek IV m 50 m st. dowolnym

 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej.

Skład zespołu: Julia Balonis, Amelia Michałowska, Oliwia Ciechanowicz, Maja Lampowska,Dorota Szura, Szymon Radecki, Mikołaj Radliński, Michał Kondak, Daniel Burzyński - zadania sprawnościowe

Hanna Stańczyk, Monika Wirska - zadania teoretyczne

 

Przedstawienie teatralne „Bezpieczna Szkoła” pn „Internet przyjaciel czy wróg?”.

 

III miejsce w XIII Turnieju Ekologiczno-Zdrowotnym klas 2

Reprezentacja uczniów z klas 2:Aniela Data , Nocole Filipczak , Antonii Jurdziak, Blanka

Kaliszczak , Igor Bogacz,Hanna Kryń , Michalina Wiskulska, Julka Seewald , Emilia

Mazanik,Kornelia Wehrnhausen,Michał Zając,Kacper Przybyła 

 

Oliwia Bartnik  i Agata Stepowy zajęły 1.miejsce w Międzyszkolnym

Konkursie Czytelniczym„Szalony świat Pippi”.

 

W Międzyszkolnym  Turnieju Ortograficznym

I miejsce w kategorii klas IV   zajął Tymon Bogacz

III miejsce w kategorii klas V zajęli Daniel Burzyński i Amelia Michałowska

II miejsce w kategorii klas VI zajęła Gabriela Grosiak

 

Szkolny konkurs czytelniczy dla klas trzecich Wiem wszystko o "Anaruku, chłopcu z Grenlandii"

I miejsce kl. IIIc Martyna Glaner i Filip Furman

II miejsce kl. IIIe Monika Adamczyk i Martyna Bogdan

III miejsce kl. IIIb Krystian Rudnik i Szczepan Kaczanowski

 

WYNIKI REJONOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO NA STRONIE W ZAKŁADCE UCZNIOWIE

Marta Szubartowska laureatką IImiejsca w Regionalnym Konkursie Ortograficznym klas trzecich

W  Międzyszkolnym Konkursie Krasomówczym w kategorii kl.6 Weronika Kwiatkowska zdobyła 3 miejsce ,  a Oliwia Mazurek wyróżnienie

Certyfikat 

Szkoła  zdobyła tytuł w Ogólnopolskim Konkursie "Świetlica Szkolna Przyjazna Uczniom " zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego .

 

III miejsce w V Integracyjnym Turnieju siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 13 w Koszalinie. Skład zespołu: Gabrysia Grosiak, Lena Ziółkowska, Zuzanna Dutkiewicz, Nikola Krygier, Aleksandra Klemke. 

 

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zdrowe odżywianie"

I miejsce zajęła Joanna Rowiecka,   III miejsce Zuzanna Romecka (w kategorii kl.1) i

III miejsce Martyna Banaszek (w kategorii kl.2)

 

27 kwietnia 2017r.w SP17.

Agata Stepowy oraz Oliwia Bartnik będą reprezentowały szkołę w finale

 Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego  „Szalony świat Pippi”

 

 

W VI regionalnym konkursie grafiki komputerowej dla uczniów młodszych klas szkół podstawowych 

 II miejsce zajął Michał Sak , a wyróżnienie FabianNawrocki (klasy pierwsze);

  wyróżnienie Piotr Oftinowski i Joanna Dąbrowska (klasy drugie);

 I m. Paweł Wiczyński  (klasy trzecie)

 Oficjalne podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem dyplomów, nagród i wyróżnień

odbędzie się w czwartek, 20 kwietnia 2017 roku o godz. 14.00 w Szkole Podstawowej Nr 5 w

Koszalinie, która mieści się przy ulicy Franciszkańskiej 102.

 

 

 W Mistrzostwach Miasta w pływaniu drużynowym chłopcy zajęli II miejsce 

 

Zespól w składzie:Franciszek Bałaj, Krystian Jasiecki, Piotr

Krzyżyński, Mikołaj Maliszewski , 

 

Jakub Michałowski,  Aleks Motyczyński,  Jeremiasz Radko,  Jakub

Wachowicz.

 a dziewczęta III miejsce:

 

Monika Adamczyk, Zuzanna Górska, Marta Katzig, Aleksandra

Klemke, Kinga Kostka, Amelia

 

Michałowska, Olga Romanowska, Agata Stepowy.


KRZYSZTOF WRÓBEL JEST LAUREATEM
ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Gabriela Grosiak finalistką wojewódzkiego konkursu objętego honorowym patronatem

Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Mali Mistrzowie Języka

rok szkolny 2016/2017

Finał odbędzie się 19 maja 2017r. o godzinie 12.00

W Szkole Podstawowej nr 16 w Szczecinie

 

Aniela Data i Igor Bogacz zajęli III miejsce w XI  Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym

 

II nagrodę otrzymał Michał Walczak, III  nagrodę Oliwia Jędruszczak i wyróżnienia otrzymali :Bartosz Sieradzki,Michał Borucki,Zuzanna Sipak J,ulia Seewald  i Szymon Lemiesz XIV Międzyszkolnym  Konkursie Fotografii Dziecięcej Koszalin 2016

 

Ucz kl.5a Szymon Radecki  grający w Bałtyku Koszalin – wraz z 29 zawodnikami rocznika 2005 województwa zachodniopomorskiego wziął udział w konsultacji szkoleniowo-selekcyjnej do reprezentacji wojewódzkiej rocznika 2005. Odbyły się one w Trzebieży/Policach.Szymon pokazał się z dobrej strony. Po rozegranych grach kontrolnych został wyróżniony.


 4-9-Szymon-Radecki_500px.jpg1-Szymon-Radecki_0043-2.jpg

 

 

Elimina

 

W Miejskim Konkursie Plastycznym  "Najpiękniejsza kartka świąteczna"

IIIm zajęła  Milena Kaniewska

 

W Konkursie Plastycznym "GATUNKI ZAGROŻONE W MOIM OTOCZENIU " - organizowanym przez LOP

Im zajęła  Marika Borucińska, IIm  MArkadiusz Rykaczewski a IIIm.Pola Wegner

 Franciszek Sowa zajął Imiejsce (kat.kl.2),

Maja Waliłko i Filip Furmanat I miejsce ,oraz AmeliaWalendzik i Hanna Kryń wyróżnienie (kat.kl.3)

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym"Kto Ty jesteś"


 

Milena Kaniewska  laureatką Martyna Glaner, Michał Walczak, Dorota Subel ,Filip Furman w yróżnieni  w Rejonowym Konkursie Plastycznym " Energia słońca, wody i wiatru"

 

 Martyna Glaner i Amelia  Walendzik zajęły III miejsce , a Karolina Krajcer i Karolina Burdziej II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym"Malujemy jak Matejko"

 


Uczniowie: Damian Zelig,Szymon Radecki,Mikołaj

Radziński,Michał Kondak, Damian Burzyński, Jakub Sobczak, Igor

Przeor, Marcin Majewski, Patryk Szczepanik, Kacper Dudek zajęli

III miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w

Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych

 

http://www.sp7.koszalin.pl/images//julka.jpg 

 

 

 

 

  

 

    I miejsce we Współzawodnictwie Szkół ramach Wojewódzkich

Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2015/2016

 

 



http://www.sp7.koszalin.pl/images/stories/gazetka/dziewczeta.jpg

Uczennice z klasy 6c

Sandra Cebo, Oliwia Gołębiowska, Iga

Karpińska, Martyna Kaszczyc, Karmen

Kostrubiec, Oliwia Kowalczyk, Agata

Majewska, Dominika Matynia, Oliwia

Radzikowska, Klaudia Rywacka, Dorota

Sławińska, Aleksandra Strzała, Julia

Tucholska, Milena Waroch, Anna Wiśniewska zajęły:

                I miejsce  w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt Gluchołazy 09-12.06.2016

              I miejsce Finał Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt - 2.04.2016
            III miejsce Półfinał Pucharu Prezesa ZPRP Dziewcząt - 22-24.04.2016
              III miejsce Szczypiorniak na Orlikach 2016 Finał Wojewódzki)
                I miejsce Turniej Sześciu Miast w Piłce Ręcznej Dziewczynek - 11-12.02.2016.

 

http://www.sp7.koszalin.pl/images/stories/Rok_2008/Pazdziernik/a10/3-gratulacje-4562.gif       http://www.sp7.koszalin.pl/images/stories/Rok_2008/Pazdziernik/a10/3-gratulacje-4562.gif

 

 

 

 
http://www.sp7.koszalin.pl/images/stories/gazetka/dziewczeta.jpg

 

Uczniowie  z klasy 6e (Adrian Bukowski, Konrad Baranowicz, Mateusz Lubke, Jakub Rapita, Cezary Kołodziejczyk, Kacper Kozłowski, Jakub Piszcz), klasy 6d (Aleksander Szulc, Kacpet Orzechowski), klasy 5a (Kacper Dudek, Marcin Majewski, Krystian Glama) zajęli :

                     -   II miejsce Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców – Głuchołazy 16-19.06.2016

              -    I miejsce Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców - Szczecin 14,06.2016 r.
             -   II miejsce Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców – Koszalin 2016
              -   I miejsce Etap Regionalny Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców – Sianów 2016
            -   I miejsce Etap Miejski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców

 

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly