Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA

ZASTĘPSTWA

 

 

Osiągnięcia uczniów w 2007/2008r.

Małe Olimpiady Przedmiotowe

Nazwa konkursu                 

Miejsce

             Imię iNazwisko   

 Klasa        

Historia
Informatyka
Plastyka

laureat
laureat
laureat

Maciej Jedliński
Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski

5a
6c
6c

Ogólnopolskie,Rejonowe,Międzyszkolne

Nazwa konkursu                 

Miejsce

            &Imię iNazwisko            

 Klasa

"Poznajmy się bliżej"

II m
wyróżnienie

Marcin Purkiewicz
Weronika Bednarczyk
Sebastian Rudol

6d
4a
6a

Ściana łaciata czyli gdzie się bawić?

"Mój wymarzony plac zabaw"

laureaci:

 

 

 

 

 wyróżnienia:

 

 

Maria Głowacka
Michał Purkiewicz
Wiktoria Jovanowska
Maja Ziomek
Kamila Reiske
Monika Wilczyńska
Magdalena Cisak
Iga Rykaczewska
Eliza Gembel
Natalia Fronczak
Katarzyna Mazurkiewicz
Aleksandra Maciąg
Dawid Niebieszczański
Karolina Józefowicz
Patryk Pieńkos
Maja Mieszczańska

2c
2b
2b
3a
1d
2b
2c
2b
2b
2c
3a
2b
2b
2b
2b
2b

"Tu mieszkam"

laureat
laureat
laureat
wyróżnienie

Dominika Holak
Maria Głowacka
Beata Cieślak
Kamila Zabłotowicz

1d
2c
3c
3c

Wojewódzki Konkurs z j. polskiego z elementami historii i sztuki

laureat

Jan Dąbrowski

6c

 

KANGUR” i „KANGUREK” 2008

    bdb :



wyróżnienie:

Katarzyna Kołodziejczak
Kornel Popowicz
Piotr Małecki
Ewa Plesiewicz
Ernest Burzak
Marek Zając
Marek Adamko
Konrad Semmler
Mateusz Witkowski
Jan Dąbrowski
Konrad Symonowcz
Jakub Kunat
Agnieszka Góra
Piotr Pazdecki
Bianka Jankowska

2a
2c
2b
2c
2c
4b
4b
4b
4a
6c
6c
6a
3a
5c
5a      

"""Bezpieczny świat""

I m.
I m.

Joanna Dudzińska
Adrianna Kostka
Małgorzata Królikowska

3a
6b
4a

"Moje wymarzone spotkanie" 

 II m.

Weronika Bednarska

 4a

""Tenisowy Turniej dla dzieci;

I m.

Przemysław Winiecki

5a

"Moje wymarzone spotkanie" 

 II m.

Weronika Bednarska

 4a

"""Ptaki i ptaszki polne""

wyróżnienie "

Kamila Katzig
Lidia Sowińska

1a
2c     

"Moje wymarzone spotkanie" 

 II m.

Weronika Bednarska

 4a

Konkurs na ekslibris biblioteki szkolnej  

 wyróżnienie

Magdalena Małecka

 5a

"Bezpieczeństwo w szkole"

 II m.

Hanna Butrynowska
Maria Kłodzińska

 1b

"Europa naszym współnym domem"

 I m.

Hanna Butrynowska
Gustaw Laskowski

 3a

V Regionalny Konkurs Poezji i Prozy Niemieckiej

   II m.

Hubert Szymański

 5a

"Europa naszym współnym domem"

 I m.

Hanna Butrynowska
Gustaw Laskowski

 1b

3a

V Regionalny Konkurs Poezji i Prozy Niemieckiej

 I m.
II m.

Hubert Szymański

 1b
5a

” Kadr do filmu o wiośnie”  

II m.
nagroda  

Maja Ziomek
Monika Wilczyńska  

3 a
2 b  

”Chronisz środowisko na szóstkę, gdy gaz ziemny stosujesz”  

nagroda  

Katarzyna Sobolwska
Adrian Olczak  

1a
3c  

Przegląd teatrzyków o tematyce Czerwonokrzyskiej

 wyróżnienie

Wiktor Dorębski
Daria Salloum
Ewa Falkiewicz
Magdalena Małecka
Joanna Budzik
Mateusz Wasilewski

6d
6c
6d
6c

6c
5b

IV Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

  II m.

Maciej Jedliński
Joanna Kłoczowska
Oskar Podraza
Przemysław Winiecki
Hubert Szymański
Apoloniusz Dojutrek
Kinga Polańska
Klaudia Michalak
Karina Grabowska
Katarzyna Safian

 5a
5a
5d
5a
5a
5b
5b
5b

5b

” Te co skaczą i fruwają”

Nagroda

Damian Kaszuba

5d

„ Spotkanie w zwierzyńcu”

  III m.

Katarzyna Kołodziejczak
Weronika Kozak

 2a
2a

  IX Szkolna Giełda Turystyczna
„Świat w zmysłach”

Wyróżnienie

Aleksandra Maciąg
Magdalena Mlazga
Magdalena Małecka
Michał Purkiewicz
Przemysław Winiecki

 2 b
5b 
4 b
2b
5a

Ogólnopolski Turniej Wiedzy B R D
w klasyfikacji drużynowej na szczeblu powiatowym

 II m.

Dawid Janik
Grzegorz Krzyżanowski
Konrad Szymański

 6 c

„ Wiosna wokół nas” 

 II m.

Maja Ziomek

 3a

  XIX Festiwal Pieśni religijnej

im J .Pawła II

Wyróżnienie

Julia Dąbrowska

 5 d

Eliminacje Rejonowe z j. polskiego z elementami historii i sztuki .

zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Jan Dąbrowski

6a

III Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
"Spotkanie w zwierzyńcu"

III m.

Katarzyna Kołodziejczyk
Weronika Kozak

2a

III Ogólnopolski Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2008
na szczeblu powiatowym  

IV m.  

Laura Wereszczyńska  

VI c  

Konkurs Plastyczny

" Energia w wyobraźni".

Wyróżnienie

Maja Ziomek
Julia Ziomek
Beata Cieślak

3a
5b
3c

Konkurs Plastyczny" Kartka Bożonarodzeniowa "

Nagroda"

Paulina Karczewska
Katarzyna Pietrzyk

3c
3b

V Międzszkolny Konkurs
Fotografii Dziecięcej
- Koszalin 2007

I nagroda
III nagroda
Wyróżnienie:


Gustaw Laskowski
Hanna Kapustyńka
Maciej Wosiński
Bartosz Wosiński
Agata Kulesza
Agnieszka Mania
Marcin Purkiewicz

1
2c
1
1
5d
6c
6d

.

Nagroda
Dyrektora
Szkoły
Podstawowej nr7

Agnieszka Tkacz

I

.

Nagroda
Radnego
Miasta
Koszalina
Stefana Romeckiego

Wojciech Szwałek

I

Diecezjalny Przegląd
Pieśni Religijnej
„Jan Paweł II –
obrońą godności człowieka

Laureat

Justyna Stojek

3a

II Diecezjalny Turniej
Recytatorski Twórczości Religijnej

Laureaci:


Wyróżnienie:

Weronika Wróbel
Ewa Lesiewicz
Jarek Bernaś
Ola Maciąg
Weronika Kozak
Kasia Kołodziejczak

2c
2c
3a
2b
2a
2a

Konkurs Plastyczny
"Mamo, tato

nie parkuj w tym miejscu"

.

Michał Grąbczewski
Michał Marcinkowski
Magdalena Kostewicz
Hania Butrynowska

 Laura Hendzel
Marysia Kłodzińska
Piotr Banachewicz
Ania Jędrkowiak
Natalia Talarkowska

1b
3b

3b

3b

3b

II Międzszkolny Konkurs
na Szopkę Bożonarodzeniową

Wyróżnienie

Magdalena Mlazga

5b

Konkurs plastyczny
"Żołnierzom Wojska Polskiego
pełniącym Misję w Iraku i Afganistanie"

Nagroda
Wyróżnienie
Wyróżnienie

Eliza Gembel
Beata Cieślik
Monika Wilczyńska
Oktawia Pilecka
Adrian Olczak
Kinga Turowska

2b
2b
2b
2b
3c
3b

"Legendy Gracjana Bojara Fijałkowskiego"

Nagroda
Wyróżnienie

Katarzyna Pietrzyk
Kinga Turowska

3b
3b

XIII Koszaliński Konkurs
Poezji i Piosenki Lwowskiej

I m.
Wyróżnienie

Wiktoria Różycka

4b

" Nie palę-bo lubię"

I m.
Wyróżnienie
Wyróżnienie

Wyróżnienie

Agnieszka Mania
Kamil Laskowski
Michalina Owsiany
Przemysław Pilichowicz

6c
6d
6c
6a

Konkurs wiedzy
o symbolach narodowych

Im.zespołwo:

Daria Salloum
Ewa Falkiewicz
Maciej Jedliński

6c
6d
5a

Konkurs Ekologiczny" Biżuteria ekologiczna"

I m.
Wyróżnienie

Katarzyna Mazurkiewicz

3a

I Edycja Konkursu
Wiedzy Historycznej
Władcy Polski
"Dynastia Piastów

II m.
III m.
Im. zespołowo:

Maciej Jedliński
Marcin Purkiewicz
Jan Dąbrowski

5a
6d

6c

VII Konkurs Ekologiczny
Wakacje z Naturą
"Ja i moje środowisko"
Koszalin 2007

I m.
I m.
Wyróżnienie.

Weronika Guzik
Ola Bąk
Kamila Reiske

I d
Id
Id

I Festiwal Kultury Afrykańskiej
" Afryka Fest2007"

Wyróżnienie:

Gustaw Laskowski
Wojciech Lenz
Joanna Pieńkowska
Iga Rybaczewska
Maja Ziomek

3a
2b
2b
2b
3a 

"Sedina-wiatr od morza"

Wyróżnienie

Kinga Turowska
Sara Grabowska

3b
3b

""Cisza naszym przyjacielem"

I m.
I m.
I m.
I m.
I m .
I m.
II m.

Marysia Kłodzińska
Ewelina Mazurkiewicz
Kasia Mazurkiewicz
Agata Ziemniak
Daria Wojciechowska
Paulina Rogińska
Patrycja Mędel

1b
4c
3a
4c
4c
4c
4c 

   

Sportowe

Nazwa zawodów                            

Miejsce

Imię i Nazwisko                        

 Klasa

 

Tytuł Mistrza Wojewódzkiego

Coca-Cola Cup 2008

mistrz

Stanisław Bebich
Michał Bugaj
Michał Czenko
Sebastian Rudol
Wiktor Dąbrowski
Tomasz Kamiński
Kamil Pawluch
Marek Papacz
Patryk Szostak
Dawid Szaflarski
Paweł Rak
Patryk Mikita
Przemysław Pilichowicz
Rafał Kałużniacki
Jakub Kunat
Irek Szocik
Kondrad Symonowicz
Albert Wywioł

Krystian Kujawa

  6a 
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a

6a  
5c  

 

Mini piłka nożna
etap powiatowy

I m.

Stanisław Bebich
Michał Bugaj
Michał Czenko
Sebastian Rudol
Wiktor Dąbrowski
Tomasz Kamiński
Kamil Pawluch
Marek Papacz
Patryk Szostak
Dawid Szaflarski
Paweł Rak
Patryk Mikita
Przemysław Pilichowicz
Rafał Kałużniacki
Jakub Kunat
Irek Szocik
Kondrad Symonowicz
Albert Wywioł
Krystian Kujawa

 6a 
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
6a  
5c

 

” Umię pływać'  

.  

.  

.  

 

rocznik 2000 - 400m  

3 m.
4 m.  

Aleksandra Sobieraj
Joel Gałka  

1a
1d  v

 

rocznik 1998 - 400m  

4 m.
3 miejsce
6 miejsce  

Joanna Dudzińska
Hubert Dominikowski
Hubert Dominikowski  

3a
3b
3c  vvvv

 

rocznik 1997 - 800m  

6 miejsce  

Paula Pieczyńska  

4c  

 

rocznik 1996 - 800m  

4 m.
2 m.
4 m.
5 m.
6 m.  

Anna Matczak
Marcin Król
Szymon Chać
Krystian Kujawa
Apoloniusz Dojutrek  

5c
5d
5c
5c
5b
 

 

rocznik 1995 - 800m  

2 m.
6 m.
2 m.
4 m.
5 m.  

Dominika Siewniak
Marta Sławińska
Patryk Mikita
Jakub Kunat
Albert Wywioł  

6c
6a
6a
6a
6a  

 

25 m st. motylkowym kl. V  

2 m.  

Szymon Chać  

5c
 

 

25 m st. grzbietowym kl.III  

1 m.
3 m.  

Zuzannna Bidziuk
Marek Tomaszewski  

3a
3a  

 

50 m st grzbietowym kl.IV  

4 m.
5 m.  

Damian Cichy
Bartosz Uroda  

4a
4a  

 

50 m st grzbietowym kl.V  

3 m.
5 m.  

Maksymilian Motyczyński
Mariusz Krupiński  

5d
5d  

 

50 m st grzbietowym kl.VI  

1 m.  

Martyna Szostak  

6a
 

 

50 m st klasycznym kl.V  

1 m.
3 m.  

Miłosz Tytanicz
Michał Malec  

5c
5c  

 

50 m st klasycznym kl.VI  

2 m.
3 m.
6 m.  

Patryk Szostak
Konrad Symonowicz
Patryk Mikita  

6a
6a
6a  

 

25 m st dowolnym kl.III  

1 m.
1 m.  

Zuzanna Bidziuk
Marek Tomaszewski  

3a
3a  

 

50 m st. dowolnym kl. IV  

4 m.
6 m.  

Damian Cichy
Bartosz Uroda  

4a
4a  

 

50 m st. dowolnym kl. V  

1 m.
2 m.
5 m.
7 m.
10 m.  

Miłosz Tytanicz
Szymon Chać
Michał Malec
Mariusz Krupiński
Maksymilian Motyczyński  

5c
5c
5c
5d
5d  

 

50 m st. dowolnym kl. VI  

1 m.
3 m.
4 m.
5 m.  

Martyna Szostak
Patryk Szostak
Konrad Symonowicz
Patryk Mikita
 

6a
6a
6a
6a  

 

sztafeta 4x25m kl.IV  

1 miejsce w składzie:  

Zuzanna Bidziuk
Marek Tomaszewski
Damian Cichy
Bartosz Uroda  

3a
3a
4a
4a  

 

sztafeta 4x25m kl.V  

1 miejsce w składzie:  

Miłosz Tytanicz
Szymon Chać
Michał Malec
Mariusz Krupiński  

5c
5c
5c
5d  

 

sztafeta 4x25m kl.VI  

2 miejsce w składzie:  

Martyna Szostak
Patryk Szostak
Konrad Symonowicz
Patryk Mikita  

  6a     

 

VI Międzynarodowy Bieg Wenedów

 II m.
II m
IV m.
V m.
VI m.
VI m.

Król Marcin
Siewniak Dominika
Chać Szymon
Kujawa Krystian
Pieczyńska Paula
Dojutrek Apoloniusz

 5d
6c
5c
5C
4
5B      

 

Mistrzostwa Koszalina w piłce nożnej dziewcząt

 I m.

Adrianna Olender
Anna Matczak
Malgorzata Kwiatkowska
Katarzyna Chliszcz
Weronika Ulman
Paulina Kania
Michalina Owsianny
Dominika Siewniak
Agata Machowicz
Sylwia Miechowicz

 6a
5C
6C
6c
6c
6c
6c
6c
6a
6a         

 

.Mistrzostwa Powiatu Koszalin w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

Bebich Stanisław
Kamiński Tomasz
Rudol Sebastian
Szostak Patryk
Wywioł Albert
Szocik Irek
Kunat Jakub
Mikita Patryk
Osiecki Jakub

  6a
6a
6a
6a
VIa
6a
6a
6b    

 

II Integracyjny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora SP7

III m.

Grzegorz Krzyżanowski
Dawid Janik
Sławomir Tokarzewski
Kondrad Szymański
Jan Dąbrowski

6c

 

Mistrzostwach Koszalina w Piłce Ręcznej Dziewcząt

I m.

Martyna Szostak
Patrycja Kisiel
Ada Olender
Marta Sławińska Klaudia Ślubecka
Anna Śliwińska
Agata Machowicz
Anna Matczak

6c






5c

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini siatkówka dziewcząt klas V

III m.

Aleksandra Palińska
Kinga Polańska
Karina Grabowska
Magdalena Mlazga
Kaja Szymańska
Aleksandra Berlicka
Klaudia Koszal

5b

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini siatkówka dziewcząt klas V

III m.

Aleksandra Palińska
Kinga Polańska
Karina Grabowska
Magdalena Mlazga
Kaja Szymańska
Aleksandra Berlicka
Klaudia Koszal

5b

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini siatkówka dziewcząt klas VI

IV m.

Katarzyna Chliszcz
Dominika Siewniak
Małgorzata Kwiatkowska
Agnieszka Kania
Paulina Kania
Ada Olender
Sylwia Miechowicz
Patrycja Kisiel
Anna Matczak

6c
6c
6c

5c
6c
6a
6a
6a
5c

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini siatkówka kl.V chłopców

II m.

Michał Kapustyński
Artur Chudobiński
Maksymilian Motyczyński
Krystian Kujawa
Michał Flakiewicz
Kacper Malec
Przemysław Kędych

5b
5b
5d
5c
5a
5a
5a

 

Świąteczny Turniej Piłki siatkowej o Puchar Dyrektora SOSW w Koszalinie

IV m.

Grzegorz Krzyżanowski
Dawid Janik
Sławomir Tokarzewski
Kondrad Szymański
Jan Dąbrowski

6c

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini piłka ręczna chłopców

II m.

Stanisław Bebich
Michał Czenko
Tomasz Kamiński
Kamil Pawluch
Marek Papacz
Patryk Mikita
Przemysław Pilichowicz
Irek Szocik
Kondrad Symonowicz
Rafał Kałużniacki
Tomasz Kamiński
Albert Wywioł

6a

 

Integracyjny Turniej szkoł w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora SP7 w Koszalinie

I m.

Grzegorz Krzyżanowski
Dawid Janik
Sławomir Tokarzewski
Kondrad Szymański
Jan Dąbrowski

6c

 

Ogólnopolski Turniej
Piłki Nożnej Lejkowo 2007

III m.

Stanisław Bebich
Michał Bugaj
Michał Czenko
Sebastian Rudol
Wiktor DÄąbrowski
Tomasz Kamiński
Kamil Pawluch
Marek Papacz
Patryk Szostak
Dwid Szaflarski
Paweł Rak
Patryk Mikita
Przemysław Pilichowicz
Rafał Kałużniacki
Jakub Kunat
Irek Szocik
Kondrad Symonowicz
Albert Wywioł

6a

 

International Indoor
Soccer Tournament
DON BOSCO CUP Szczecin

II m.

Stanisław Bebich
Michał Bugaj
Michał Czenko
Sebastian Rudol
Wiktor Dąbrowski
Tomasz Kamiński
Kamil Pawluch
Marek Papacz
Patryk Szostak
Dawid Szaflarski
Paweł Rak
Patryk Mikita
Przemysław Pilichowicz
Rafał Kałużniacki
Jakub Kunat
Irek Szocik
Kondrad Symonowicz
Albert Wywioł

6a

 

Ogólnopolski II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej "Sano Cup" Mistrzowstwa Koszalina Szkół Podstawowych
Piłka siatkowa chłopców

I m.

Grzegorz Krzyżanowski
Dawid Janik
Sławomir Tokarzewski
Kondrad Szymański
Jan DÄąbrowski
Kondrad Symonowicz
Dawid Szaflarski
Michał Czenko
Tomasz Kamiński

6c
6c
6c
6c
6c
6c
6a
6a
6a

 

Mistrzowstwa Koszalina Szkół Podstawowych
Piłka siatkowa chłopców

I m.

Grzegorz Krzyżanowski
Dawid Janik
Sławomir Tokarzewski
Kondrad Szymański
Jan DÄąbrowski
Kondrad Symonowicz
Dawid Szaflarski
Michał Czenko
Tomasz Kamiński

6c
6c
6c
6c
6c
6a
6a
6a
6a

 

Mikołajkowo- świąteczny
Turniej Szachowy

I m.

Jan Dąbrowski

6c

 

Ogólnopolski Turniej mini handball

II m.

Anna Matczak
Dominika Mikołajczak

5c
5c

 

VI Nadbałtycki Międzynarodowy
Turniej Judo

II m.

Gustaw Guściora

3

 

Międznarodowy Turniej Judo
im. Z. Kwiatkowskiego

II m.

Helena Astramowicz

5a

 

XVII Gwiazdkowa Zabawa z Taekwondo

II m.

Dominika Siewniak

6c

 

Mistrzostwa Koszalina"Skok wzwy przy muzyce"

I m.
IV m.

Kondrad Brosenbach
Adrian Pietrulewicz

5c
5c

 

Mistrzostwa Powiatu Koszlin
w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopcy

II m.

Stanisław Bebich
Tomasz Kaminski
Sebastian Rudol
Patryk Szostak
Albert Wywioł
Ireneusz Szocik

Jakub Kunat
Patryk Mikita
Kuba Osiecki

6a







6b

 

Mistrzostwa Koszalina Szkół Podstawowych
piłka ręczna chłopców

II m.

Stanisław Bebich
Przemysław Czenko
Ireneusz Szocik
Przemysław Pilichowicz
Rafał Kałużniacki
Kondrad Symonowicz
Marek Papacz
Tomasz Kamiński
Albert Wywioł
Patryk Mikita
Kamil Pawluch

6a

 

Mistrzostwa szkół podstawowych w"Otwartych Mistrzostwach w Koszalinie o Puchar Prezesa KT Bałtyk" Arka Gdynia"Wakacyjny Tuniej Tenisa o Puchar ATDCh" "Turniej o Puchar Prezesa Zakładu Energetycznego"w Koszalinie "Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjnym PZT"w Koszalinie>

II m.

IIm.

I m.

II m.

Dominik Kuch

4b

 

.