Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA

ZASTĘPSTWA





Nagrodę Prezydenta III stopnia otrzymała Weronika Bednarczyk



                            Olimpiady
Nazwa konkursu MiejsceImię i Nazwisko    Klasa        
Olimpiada Malucha

Laureaci:

Katarzyna Sobolewska
Anna Jędrkowiak
Patryk Sochaj

3a 
3b
3c

Mała Olimpiada  z Informatyki

Laureatka

Magda Małecka


6b 

              Międzynarodowe
 
Nazwa konkursu MiejsceImię i Nazwisko    Klasa        
"Kangur 2010"

Bdb wynik
Wyróżnienie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damian Cichy
Łukasz Bunio
Sara Salloum
Marek Adamko
Mateusz Olszewski
Aleksandra Sobieraj
Adam Płoszaj
Katarzyna Sobolewska
Patryk Sochaj
Michał Włodarczyk
Maciej Pazdecki
Bartosz Mazur
Kamila Reiske
Maurycy Kostka
Anna Jędrkowiak
Joanna Dudzińska
Katarzyna Pietrzyk
Agnieszka Góra
Michał Purkiewicz
6a
2b
2b
6b
3a
3a
3b
.
3a
3c
3d
3a
3a
3d
3c
3b
5a
5b 
5a
4b
              Ogólnopolskie
 
Nazwa konkursu MiejsceImię i Nazwisko    Klasa        
Konkurs plastyczny
"Pocztówka z wakacji"
Wyróżnienie:Łukasz Bunio
Laura Hendzel
Sergiusz Woronowicz
2b
3b
3b
Matematyczny Konkurs Pingwin 2009
klas czwartych
(1371 uczestników)
laureat
13m.
16 m.
19 m.
Kornel Popowicz
Ernest Burzak
Piotr Kołodziejczyk
Przemysław Klasicki

4c
4c
4c
4c

Matematyczny Konkurs Pingwin 2009
klas szóstych
( 1271 uczestników)
 
laureat
wyróżnienie 11m
16 m.
16 m.
17 m.
19 m.
26 m. 
Damian Cichy
Marek Adamko
Magda Małecka
Konrad Semmler
Marek Zając
Karol Gawalski
Iga Skrzypek
Michał Górski 
6a
6b
6b
6b
6b
6a
6b
6d
"Olimpus" Ogólnopolska Olimpiada - matematyka
klas piątych
(1620 uczestników)
laureat

Maciej Cholewa

5c

"Olimpus" Ogólnopolska Olimpiada - matematyka
klas czwartych
(1574 uczestników)
 
16m.
19 m.
20 m.

Piotr Małecki
Patryk Miś
Rafaell Petrosjan

4b
4b
4b
"Olimpus" Ogólnopolska Olimpiada - j.polski
klas szóstych
(1646 uczestników)

20 m.

Magda Małecka

6b
"Olimpus" Ogólnopolska Olimpiada -  j.angielski
klas czwartych
(491 uczestników)


16 m.


Natalia Szubert


4b

"Olimpus" Ogólnopolska Olimpiada - j.niemiecki
klas piątych
(451 uczestników)
20 m.

Marek Tomaszewski

5a

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bałtyk- nasze morze"

1 m.
Wyróżnienie:

Joanna Kobylińska
Natalia Chylińska
Wiktoria Wójtowicz
 

1d
1d
3b
...

.
<div class=