Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

-> LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA


Nagroda Prezydenta Miasta

Stopień nagrody  

  Imię i Nazwisko    

 Klasa

III stopnia

Michał Kapustyński

VI b

IV stopnia

Maciej Jedliński

VI a

 

 

Osiągnięcia uczniów w 2008/2009r.

Laureaci Olimpiady Malucha 2009
Ewa Plesiewicz kl. IIIa

Laureaci Małych Olimpiad w roku szkolnym 2008/2009

Przedmiot  

  Imię i Nazwisko    

 Klasa

Język polski

Michał Kapustyński

VI b

Przyroda

Maksymilian Motyczyński
Mateusz Wasilewski

VI d
VIb

Historia

Maciej Jedliński

VI a

Muzyka

Hubert Szymański

VI a

Plastyka

Maciej Jedliński

VI a

 

 

Osiągnięcia uczniów w 2008/2009r.

Międzynarodowe

Nazwa konkursu                 

Miejsce

  Imię iNazwisko                    
VId

 Klasa

XXX Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży
"Moja Przygoda w Muzeum"


Prace zakwalifikowane na wystawę pokonkursową
/2600 prac/

wyróżnienie






Renata Grobelna

 

Weronika Kozak
Anastazja Tołłoczko
Natalia Rutkowska
Wiktoria Perić

III a

Konkurs Twórczości Literackiej i Plastyczny "Kiedy słyszę Prawa Dziecka to...."

Laureaci

Weronika Kozak
Liliana Gubenko
Agata Kulesza
Maja Krygier
Łukasz Mosiewicz

III a
VI d
VI d
IIIa
IIIa

Ogólnopolskie

Nazwa konkursu                 

Miejsce

             Imię iNazwisko                            

 Klasa

Konkurs plastyczny
Magiczna Łuska Pana Karpia"

I m.

Magdalena Małecka

Vb

Konkurs plastyczny
"Święty Mikołaj”

I m.

Natalia Fronczek

IIIc

Konkurs plastyczny
”Mój kot inny niż wszystkie"

Wyróżnienie

Iga Rykaczewska

IIIb

"Alfik matmatyczny"2008


Najlepsze wyniki

 

Piotr Małecki
Błażej Majkowski
Joanna Dudzińska
Damian Cichy
Adrian Charkiewicz
Bianka Jankowska
Piotr Pazdecki

IIa
III b
IV d
IV a
Va
VI a
VI c

"OLIMPUS'-sesja zimowa 2009

Język angielski kl.6


Dyplom  laureata
11 m.
17

 

Hubert Szymański ( uczestników -1797)
Mateusz Wasilewski ( uczestników -1797
Maciej Jedliński ( uczestników -1797

VIa
VIa
VIb

"OLIMPUS'-sesja zimowa 2009

Język niemiecki kl kl.5
Język niemiecki kl kl.6
Język niemiecki kl kl.4


Dyplom  laureata
13m.
15m.
17 m.
16

 

Marek Adamko ( uczestników -481)
Agata Ziemniak( uczestników -481)
Hubert Szymański( uczestników -675)
Bianka Jankowska( uczestników -675)
Marek Tomaszewski( uczestników -354

Vb
Vd
VIa
VIa
IVa

Konkurs plastyczny "Klęska-powódź czy huragan-straż pożarna ci pomaga"

Laureaci

Oliwia Bednarek
Wojciech Lenz

IIc
IIIb

XXXII Ogółnpolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego szkół podstawowych Koszalina

II m.

Michał Górski
Bartosz Uroda
Mateusz Witkowski

Vd
Va
Va

XXXII Ogółnpolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

Laureat
Wyróżnienie

Hanna Kapustyńska
Szymon Pawelczuk

III c

Międzyszkolne

<

Nazwa konkursu                 

Miejsce

             Imię iNazwisko                            

 Klasa

VIII Konkurs Ekologiczny Wakacje z Naturą
"Ja i moje środowisko"

II m.
wyróżnienia:


Nagroda Związku Miejskiego LOP

Jakub Cuckarew
Eryk Wesołowski
Agnieszka Seweryn
Anna Jędrkowiak
Michał Grąbczewski
Magdalena Kostewicz


IIc
II d
IId
II b
II b
II b

 

III Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej

Laureaci:

Justyna Strojek
Aleksandra Sobieraj

IVa
IIa

"Żyjemy z przyrodą w zgodzie"

Wyróżnienie

Justyna Gospodarska
Przemysław Klasicki

VId
IIIc

Konkurs plastyczny
50 lat Honorowego Krwiodawstwa

Im.
III m.
Wyróżnienie:

Weronika Wróbel
Dominika Holak
Emilia Mroczkowska
Iga Suska

IIIc
IId
IVc
I b

Konkurs plastyczny
"Moje Boże Narodzenie"

Nagroda

Wyróżnienie

 

Dominika Holak
Pola Smierzewska
Kornelia Urbaniak
Magdalena Kostewicz
Weronika Sielezin
Anna Jędrkowiak

IId
IIa
IIc
II b
IIb

Konkurs plastyczny
"Kartka Świąteczna"

I m.

Eryk Wesołowski
Mariusz Krupiński

IId
VId

Konkurs plastyczny
"Świąteczne drzewko"

II m
III m.
Wyróżnienie:






 

Julia Sobieraj
Oliwia Czyżak
Maciej Niedek
Hanna Butrynowska
Karolina Banasiak
Joanna Pieńkowska
Michał Purkiewicz
Aleksandra Sobieraj
Justyna Strojek
Maria Kłodzińska

Ib
Ib
Ib
II a
IIIb
IIIb
IIa
IVa
IIb
IIb

Ilustrujemy Legendy Gracjana Fijałkowskiego

Wyróżnienie:
Nagroda

Oliwia Kłobukowska
Anna Jędrkowiak
Hanna Butrynowska

Ic
IIb
IIb

Ilustrujemy Legendy Gracjana Fijałkowskiego

Wyróżnienie:
Nagroda

Oliwia Kłobukowska
Anna Jędrkowiak
Hanna Butrynowska

Ic
IIb
IIb

VI Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2008

Wyróżnienie:
I m.
III m


Dyplom BTF

Nagroda RM

Agnieszka Tkacz
Joanna Kłoczowska
Konrad Semmler


Joanna Kłoczowska


Aleksandra Sobieraj

 

IIa
VIa
Vb


VIa


IV a

 

Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Historycznej o dynastii Jagielonów;

I Wicemistrz

Maciej Jedliński

VIa

Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Historycznej o dynastii Jagielonów;

II m. zespołowo

Maciej Jedliński
Michał Kapustyński
Przemysław Winiecki

VIa
VI b
VIa

X Szkolna Giełda Turystyczna "Przygoda" w Szczecinie

II m.

Rafaell Petrosjan
Oliwia Kazimierczak
Michał Purkiewicz
Marek Tomaszewski
Magdalena Małeka
Bartosz Piechoski
Magda Mlazga

IIIb
IIIb
IIIb
IVa
Vb
Vb
VI b

VIII Edycja Regionalnego Teatrzyku Szkolnego o tematyce Czerwonokrzyskich

I m.

Klaudia Rutz
Jarosław Bernaś
Katarzyna Ignor
Magda Małecka
Bartosz Piechocki
Kacper Szadziewicz

 IVa
IVa
VIc
Vb
Vb
Vb

XIII Wojewódzki Integracyny Konkurs Plastyczny"Moje miasto a w nim"...

Nagroda


Wyróżnienie

Maja Ziomek
Julia Kużel
Beata Cieślak
Aleksandra Berlicka

IVa
I b
IVc
VIa

IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny " Jan Paweł II Wychowawca Dzieci i Młodzieży"

I m.

Hanna Kawecka

I b

Konkurs Plastyczny

"Świąteczne jajo"

I m.
III m.
Wyróżnienie

 

Mariusz Krupiński
Szymon Migdał
Eryk Wesołowski
Dariusz Carkowski
Julia Dąbrowska

VId
IId
IId
VId
VId

IX Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Żyjemy w zgodzie z naturą"

III m.

Agata Kulesza
Milena Prokopowicz
Kinga Polańska
Przemysław Winiecki
Apoloniusz Dojutrek

VId
VId
VIb
VIb
VIb

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Im .
III m.

Weronika Bednarczyk /KLAS V /
Bartosz Surówka  / IV/

Va
IVa

IX w eliminacjach Wojewódzkich Prezentacji Amatorskich Zespołów Teatralnych"

II m.

Magda Małecka
Bartosz Piechocki
Kacper Szadziewicz
Katarzyna Ignor
Jarosław Bernaś
Klaudia Rutz

Vb
Vb
Vb
VIc
VIc
IVa

XIVMiędzszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III Szkół Podstawowych

I Vicemistrz Matematyki

Michał Purkiewicz

III b

XX Festiwal Pieśni Religijnej Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej im. Jana Pawła II

III m.
wyróżnienie:

Michał Purkiewicz
Aleksandra Sobieraj
Oliwia Kaźmierczak

III b
IVa
IVa

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Literacko

"Tu Mieszkam"
w kategorii praca literacka


w kategorii praca plastyczna

Laureaci:


Wyróżnieni:

Anna Jędrkowiak
Wiktoria Wójtowicz
Dominika Wysocka
Hanna Butrynowska
Julia Kaczmarek
Adam Płoszaj
Maria Kłodzińska
Michał Marcinkowski
Maria Kłodzińska

IIb

Konkurs Prozdrowotny

"Zdrowy Ludek"

III m.

Anna Rekowska
Weronika Kozak

IIa

XIII Miejski Konkurs Dziecięcej Twórczości Poezji i Prozy -Pałac Młodzieży, Koszalin  2009

Kategria II klasa III-IV POEZJA


Kategoria II klasa III-IV PROZA

 




I m.
Im.


I m.
III m.
wyróżnienie

 

 

Hanna Kapustyńska
Przemysław Klasicki


Przemysław Klasicki
Mateusz Ciemiński
Piotr Kołodziejczyk

 

 


IIIc
IIIc


IIIc
IIIc
IIIc

Sportowe

Nazwa konkursu                 

Miejsce

             Imię iNazwisko                            

 Klasa

MUSPOMA CUP-Turniej Tenisa

II m.

Dominik Kuch

Vb

Turniej rekreacyjno- sportowy szkół podstawowych

I m.



Anna Matczak
Katarzyna Ignor
Dominika Mikołajczak
Natalia Jagiełło
Cyprian Kania
Sebastian Ginter
Szymon Chać
Mateusz Czapłygin
Konrad Brosenbach
Anna Śmigielska
Sara Głowaczewska
Damian Kaszuba

VIc
VIc
VIc
VIc
VIc
VIc
VIc
VIc
VIc
Vd
Vd
VId

Drużynowe Biegi Przełajowe

III m.

Mateusz Antosiewicz
Łukasz Antosiewicz
Damian Kaszuba
Mateusz Czapłygin
Krystian Kujawa
Cuprian Kania
Krzysztof Nowak
Eligiusz Polkiewicz
Konrad Brosenbach
Kamil Lisowski

VI b
VI d
VId
VIc
VIc
VIc
VIc
VIc
VIc
VIc

Mistrzostwa powiatu Koszalin IMS w drużynowym tenisie stołowym- listopad 2008

III m.

Magdalena Mlazga
Kinga Polańska

VI b
VI b

Mistrzostwa powiatu Koszalin IMS w drużynowym tenisie stołowym- listopad 2008

II m.

Konrad Brosenbach
Piotr Pazdecki

VIc
VIc

Mikołajkowo-Świąteczny Turniej Szachowy

IV m.



Konrad Januar

Ib

3 Międzyszkolne zawody pływackie
Drużynowo szkoła zajęła I m.

25 st.motyl.
1996
1997
1998

I m.
I m
IVm.
V m.

Miłosz Tytanicz
Jakub Popławski
Marek Tomaszewski
Mariusz Krupiński

VIc
Va
IVa
VId

25 st.grzb.
1998

I m.
I m.
XIII m.
XVI m.

Marek Tomaszewski
Zuzanna Bidziuk
Bartosz Kałus
Jakub Walaszczyk 

IVa

25 st.dowolny
1998


1999

 

Im.
IV m.
V m.
VI m.
V m.
V m.
IIm
XIII

Marek Tomaszewski
Zuzanna Bidziuk
Jakub Walaszczyk
Bartosz Kałus
Mają Maszczyńska
Karolina Józefowicz
Patryk Miś
Filip Szuba

IVa
IVa
IVa
IVa
IIIb
IIIb
IIIb
IIIb

 50 st.grzeb.
1996



1997  

 IIIm.
IV m.
V m.
VI m.
V m.
V m

I m.

Michał Malec
Maksymilian Motyczyński
Szymon Chać
Mariusz Krupiński
Szymon Chać
Bartosz Uroda

Jakub Popławski

 VI c
VId
VIc
VI d
VIc
Va

50 st. dowolny
l996



1997

I m.
II m.
V m.
VI m.
VIII m.
II m.
V m.

Miłosz Tytanicz
Szymon Chać
Mariusz Krupiński
Michał Malec
Maksymilian Motyczyński
Patrycja Mędel
Bartosz Uroda

VIc
VI c
VIc
VId
VId
Vc
Va

50 st.klas.
1996
1997


1998

I m.
IIIm.
II m.
VI m.
I m.

Miłosz Tytanicz
Michał Malec
Jakub Popławski
Bartosz Uroda
Paweł Walenciak

VIc
VIc
Va
Va
IVa

Sztafeta 4X25 I m.

1996-1997

.
IIIm.
 

Patrycja Mędel
Jakub Popławski
Szymon Chać
Mariusz Krupiński

.Vc
Va
VIc
VId

Sztafeta 4X25

1998-1999

I m.

Zuzanna Bidziuk
Bartosz Kałus
Marek Tomaszewski
Jakub Walaszczyk

.Vc
Va
VIc
VId

Mikołajkowy Turniej Siatkówki
w Specjalnym Ośrodku
Szkolno-Wychowawczym

I I m.

Arkadiusz Hryckowian
Przemek Kędych
Kacper Malec
Michał Falkiewicz

N-l
VIa
VIc
VIa

VII Halowe Zawody Szkół Podstawowych w skoku wzwyż przy muzyce

I m.

Konrad Brosenbach

VIc

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini Siatkówka Chłopców
Etap powiatowy

I m.



Kacper Malec
Przemysław Kendych
Michał Flakiewicz
Tomasz Toporowicz
Michał Kapustyński
Artur Chudobiński
Maksymilian Motyczyński
Krystian Kujawa
Grzegorz Przytulski
Błażej Cisłowski

VIa
VIa
VIa
VIa
VIb
VIb
VId
VIc
VIc
IVd
VId

Wicemistrzynie powiatu grodzkiego w piłce ręcznej dziewcząt

II m.



Dominika Mikołajczak
Anna Matczak
Katarzyna Ignor
Karolina Janicka
Sylwia Kozacka
Natalia Jagiełło
Anna Śmigielska
Paulina Grunert
Natalia Wieczorek
Aleksandra Agata
Momika Laskowska

VIc
VIc
VIc
VIca
VIcb
Vb
Vb
Vb
Vb
Vb
Vb

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini Siatkówka Chłopców
Etap regionalny

IV m.



Kacper Malec
Przemysław Kendych
Michał Flakiewicz
Tomasz Toporowicz
Artur Chudobiński
Maksymilian Motyczyński
Krystian Kujawa
Grzegorz Przytulski
Błażej Cisłowski

VIa
VIa
VIa
VIa
VIb
VId
VIc
VIc
IVd

Turniej Tenisa
(Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego -Skrzatów

III m.

Dominik Kuch

Vb

4 Międzyszkolne zawody pływackie
Drużynowo szkoła zajęła I m.

25 st.motyl.

I m.
II m.
I m.

Jakub Popławski
Szymon Chać
Miłosz Tytanicz

Va
VIc
VIc

25 st.grzb.

I m.

Marek Tomaszowski

IVa

25 st.dowolny

 

Im.
I m.

Marek Tomaszewski
Zuzanna Bidziuk

IVa
IVa

 50 st.grzeb.

I m.
III m.
IVm.
IV m.

 

Jakub Popławski
Maksymilian Motyczyński
Damian Cichy
Mariusz Krupiński

 VI c
VId
Va
VId

50 st. dowolny



II m.
IV m.
V m.

Patrycja Mędel
Damian Cichy
Mariusz Krupiński

Vc
Va
VId

50 st.klas.

I m.
IV m.

Miłosz Tytanicz
Szymon Chać 

VIc
VIc

25 st. klas.

Im.
III m 

Paweł Walenciak
Zuzanna Bidziuk


IVa
IVa

Czwartki Lekkoatletyczne

bieg 300 m.

 

I m.
I m.
I m.
IIm.

 

Błażej Cisłowski
Apoloniusz Dojutrek
Eugieniusz Polkiewicz
Maksymilian Motyczyński

IVb
VI b
VIc
VId

bieg 1000 m.

 

I m.
I m.
II m.
IIIm.

 

Błażej Cisłowski
Bartosz Piechocki
Marek Tomaszewski
Jakub Walaszczyk

IVb
V b
IVa
IVa

rzut piłką palantową

 

Im.
Im.
II m.
IIm.
IIm.
III m.
IIIm.

 

Jakub Walaszczyk
Jakub Król
Błażej Cisłowski
Kamil Lisowski
Bartosz Piechocki
Marek Tomaszewski
Maksymilian Motyczyński

IVa
Vb
IV b
VIc
Vb
IVa
VId

skok wzwyż

 

IIm.
IIm.
II m.
IIIm..

 

Konrad Brosenbach
Błażej Cisłowski
Marek Tomaszewski
Apoloniusz Dojutrek

VI
Vb
IV b
VIb

skok w dal

 

IIIm..

 

Kamil Pelowski

III

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w minisiatkówce chłopców "CZWÓRKI"

 

IVm..

 

Kacper Malec
Michał Flakiewicz
Przemysław Kendych
Artur Chudobiński

VIa
VIa
VIa
VIb

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
mini siatkówka chłopców
etap regionalny

 

IVm.

 

Kacper Malec
Michał Flakiewicz
Przemysław Kendych
Artur Chudobiński

VIa
VIa
VIa
VIb

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
mini siatkówka chłopców
etap powiatowy

 

Im.

 

Kacper Malec
Michał Flakiewicz
Przemysław Kendych
Artur Chudobiński

VIa
VIa
VIa
VIb

Międzyszkolny Turniej Sportowy"KWADRANT"

 

IIIm.

 

Karolina Józefowicz
Natalia Fronczek
Natalia Borzęnda
Maja Maszyńska
Anna Rekowska
Rafał Fajger
Patryk Miś
Jerzy Androczko
Szymon Kuchta
Michał Purkiewicz

IIIb
IIIc
IIIa
IIIb
IIIa
IIIc
IIIb
IIIc
IIIa
IIIb

Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego w minipiłce dziewcząt

 

 

Anna Matczak
Dominika Mikołajczak
Katarzyna Ignor
Syliwia Kozacka
Ewelina Dąbrowska
Klaudia Koszal
Aleksandra Palińska
Paulina Jabłońska
Aleksandra Rybakowicz

Ic
VIc
VIc
VIc
VI
VIb
VIb
VIb

Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego w minipiłce chłopców

 

Im.

 

 

VIc

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
IV bój LA chłopców
Etap Zawodów Powiatowy;

 

IIIm.

 

Konrad Brosenbach
Eligiusz Polkiewicz
Krzysztof Nowak
Maksymilian Motyczyński
Marcin Król
Kacper Malec
Apoloniusz Dojutrek

VIc
VIc
VIc
VId
VId
VIa
VIb

Regionalnym Turneju IMS Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt

 

VIm.

 

Anna Matczak
Dominika Mikołajczak
Katarzyna Ignor
Syliwia Kozacka
Ewelina Dąbrowska
Klaudia Koszal
Aleksandra Palińska
Paulina Jabłońska
Aleksandra Rybakowicz

VIc
VIc
VIc
VIc
VI
VIb
VIb
VIb

II Turniej Sprawnościowy Szkół Podstawowch o Puchar Dyrektora ZS nr 13

 

IIm.

 

Zuzana Bidziuk
Justyna Strojek
Marek Tomaszewski
Bartek Surówka
Natalia Jabłońska
Ania Śmigielska
Kacper Wąsowicz
Damian Cichy
Anna Matczak
Dominika Mikołajczak
Łukasz Antosiewicz
Mateusz Antosiewicz

IVa
IVa
IVa
Va
Vd
Va
Va
VIc
VIc
VId

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly