Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

-> LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA


12 października 2009r w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się pasowanie pierwszoklasistów. Odświętnie ubrani uczniowie zaprezentowali zebranym gościom, dyrekcji i rodzicom program artystyczny .W obecności pocztu sztandarowego ślubowali. Po ślubowaniu przy dźwiękach trąbek każdy pierwszak został pasowany na ucznia wojskową szablą. Na pamiątkę tego ważnego dnia wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i maskotki

KliknijImage


Galeria zdjęć z uroczystości

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly