tel.: 94 348 07 04
mail: sekretariat@sp7koszalin.pl

Szkoła Podstawowa Nr 7

im. I Armii Wojska Polskiego

Zastępstwa

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA

Szkolny Klub Wiewiórka.

Dnia  13  maja odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych do  W uroczystości brali udział Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Koszalinie pan Bernard Krupski.
Na wstępie uczniowie kl. II b pod kierunkiem p. B. Rudeckiej zaprezentowali przedstawienie pt. ,,Leśne radio”, w którym ukazali główne zadania i cele Polskiego Czerwonego Krzyża. Stomatolog p. Renata Salloum przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat higieny jamy ustnej. Następnie odbyły się konkursy, zagadki, w których pierwszoklasiści mogli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami, dotyczącymi zdrowia. Na zwycięzców czekały zdrowe łakocie oraz pasta do zębów. Głównym punktem uroczystości było pasowanie pierwszaków . Prezes Zarządu PCK p. Bernard Krupski w asyście Wiewiórki symboliczną szczoteczką  na Członka Szkolnego Klubu Wiewiórka. Wręczył im też legitymacje i pakiety edukacyjne ,,Super Wiewiórka”.

 

ZDJĘCIA