Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

-> LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA


Dnia  13  maja odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych do  W uroczystości brali udział Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Koszalinie pan Bernard Krupski.
Na wstępie uczniowie kl. II b pod kierunkiem p. B. Rudeckiej zaprezentowali przedstawienie pt. ,,Leśne radio”, w którym ukazali główne zadania i cele Polskiego Czerwonego Krzyża. Stomatolog p. Renata Salloum przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat higieny jamy ustnej. Następnie odbyły się konkursy, zagadki, w których pierwszoklasiści mogli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami, dotyczącymi zdrowia. Na zwycięzców czekały zdrowe łakocie oraz pasta do zębów. Głównym punktem uroczystości było pasowanie pierwszaków . Prezes Zarządu PCK p. Bernard Krupski w asyście Wiewiórki symboliczną szczoteczką  na Członka Szkolnego Klubu Wiewiórka. Wręczył im też legitymacje i pakiety edukacyjne ,,Super Wiewiórka”.

 

ZDJĘCIA

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly