Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

-> LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA


  

 

 


                            Olimpiady
Nazwa konkursu MiejsceImię i Nazwisko    Klasa        
Mała Olimpiada  z Matematyki

Laureatka

Agnieszka Góra

6a

Mała Olimpiada  z Przyrody

Laureatka

Beata Cieślak

6b 

Mała Olimpiada  z Muzyki

Laureatki:

Agnieszka Góra
Ewa Plesiewicz

6a
5c

 

 

 

 

                            Międzynarodowe
Nazwa konkursu MiejsceImię i Nazwisko    Klasa        

XIV Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Święta Niepodległości( kat.wagowa do 60 kg)

I m.

Rafaell Petrosjan


5b

Konkurs Matematyczny"Kangur"2011

Bdb wynik
Wyróżnienie :

 

 

 

 

 

 

 

 

Kostka Maurycy
Laura Ślusarz
Kaczmarek Julia
SobolewskaKatarzyna Sochaj Patryk
Włodarczyk Michał
Sobieraj Aleksandra
Pazdecki Maciej
Reiske Kamila
Płoszaj Adam
Kostewicz Magdalena
Niebieszczański Dawid
Wróbel Weronika
Zdanowicz Krzysztof
Góra Agnieszka
Laskowski Gustaw
Bartosik Michał
Dudzińska Joanna
Walenciak Paweł

4a
4a
4b
4a
4a
4a
4a
4a
4a
4b
4b
4b
5b
5c
5b
6a
6a
4a
6a

Konkurs Matematyczny"Kangurek"2011

Bdb wynik

Dombrzalski Paweł
Zaj Jakub
Jedliński Adam
Pijewski Miłosz
Leszczyńska Matylda
Dziekański Paweł
Zalech Tomasz
 

2c
2b
2c
2b
2c
2b
2b

XIV Międzynarodowy Turniej Judo 

I m.

Karolina Józefowicz



5b

Konkurs Plastyczny"Nasi rówieśnicy,nasze miasta i regiony Poznajmy się blizej"

Wyróznienie


Maja Ziomek

Magdalena Kostewicz



6a

4b

                            Ogólnopolskie
Nazwa konkursu MiejsceImię i Nazwisko    Klasa        

Konkurs Plastyczny"Dziękuję Ci Ziemio- za wodę,powietrze,żywność

III m.

Julia Krukowska
Eryk Wesołowski


4c
4a

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Matematyka “Pingwin “listopad- grudzień 2010r
Matematyka kl. 4( uczestników 1758)
Matematyka kl. 5 (uczestników 1667)
Matematyka kl .6 (uczestników 1541)

 

III m.
IV m.
VII m.
VIIIm.
IX m.
Xm.
Xm.
X m.
VIIm.

 Katarzyna Sobolewska 
Alicja Piątkowska
Maurycy Kostka
Maciej Pazdecki
Lura Ślusarz 
Aleksandra Sobieraj
Weronika Wróbel 
Maciej Cholewa

4c
4c
4a
4a
4a
4a
5b
6c

VIII Ogólnopolski TurniejJuniorów młodzieży i dzieci w judo o Puchar Wójta Gminy Kaczory

II m.

Rafaell Petrosjan

5b

XXXIV Turniej BRD-etap powiatowy(etap powiatowy) zespołowo

indywidualnie

I m


II m.
III m.

Rafał Fajger
Michał Purkiewicz
Damian Romanowski
Michał Purkiewicz
Rafał Fajger

5d
5b
5d

Konkurs Matematyczny"Panda"2011

Dyplom Laureata,
Nagroda:

 

 Dyplom wyróżnienia:

 

KatarzynaSobolewska
Patryk Sochaj
Kamila Reiske
Weronika Wróbel

PaulinaKoszal
Weronika Kordylas
Ewa Plesiewicz
Kornel Popowicz
Maciej Cholewa

4c
4a
4b
5b
 

4c
4c
5c
5c
4a

Konkurs Grafiki Komputerowej"Malowanie na ekranie"


Wyróżnienie

Julia Świdroń


6a

.

 

.


.

.

.



.

                            Międzyszkolne
< tbody table>
Nazwa konkursu MiejsceImię i Nazwisko    Klasa        

V Turniej Recytatorski Twórczości religijnej w -kategorii kl.1-3



w kategorii kl.4-6

 

 

II m.
III m.
III m.
III m.
Wyróżnienie Wyróżnienie I m .
I m.
I m
II m.

Wojciech Kruk
Sara Salloum
Kamila Katzig
Nikola Kretschmar
Matylda Leszczyńska
Marta KLimaszewska
Agnieszka Tkacz
Ernest Burzak
Weronika Wróbel
Michał Purkiewicz

3b
3b
4c
2c
2c
1d
4a
5c
5c
5b

"Ja  i moje środowisko"

Wyróżnienie
:












Nagroda

Daniel Budnik
Oliwia Radzikowska
Milena Waroch
Maciej Michalewski
Oliwia Kowalczyk
Anna Wiśniewska
Tomasz Grygorowicz
Szymon Lange
Adam Bodniak
Kamil Kostka
Hania Żołynia
Magdalena Palij
Aleksander Stemporowski
Eryk Wesołowski


1c












4a

Konkurs Plastyczny pt " Witaminki, witaminki dla chłopaka i dziewczynki"

I m.

Julia Wojciechowska
Wiktor Małecki
Milena Waroch
Kamil Kostka
Adam Bodniak
Dominika Matynia
Zosia Żołynia
Oliwia Radzikowska
Ania Wiśniewska
Magda Palij
Iga Karpińska
Kacper Siuchta
Oliwia Kowalczyk


1c

Konkurs Plastyczny "Projekt spalarni w moim mieście"

I m.
II m.
III m.
Wyróżnienie

 Piotr Sulima
Kinga Turowska
Anna Skałecka
Gustaw Laskowski

6d
6c
6b
6a

Konkurs Plastyczny" Moje Anioły"

I m
Wyróżnienie:

 

  Joanna Kuczyńska
Julia Nowak
Wiktoria Machowicz
Wiktor Glaner


2b
1d

 

VIII Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

III m


Witek Duszyński
Anna Rekowska
Jerzy Andraczko
Przemysław Klasicki Ernest Burzak
Weronika Wróbel
Szymon Pawelczuk
Piotr Kołodziejczyk
Natalia Frączek
Ewa Plesiewicz


5b

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Z Poezją Patriotyczną za Pan Brat" w kategorii klas V

II m.

 

 

 Lidia Sowińska


5b

VII Miejski Konkurs na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

nagroda

Martyna Ciemińska


1c

Konkurs Plastyczny organizowany przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy JW1223 w Koszalinie

nagroda
wyróżnienie:

 

Jarosław Bernaś
Laura Slusarz
Bartosz Kałus

6a
4a
6a

VIII Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej Koszalin 2010

 Nagroda:






Wyróżnienie:

Damian Reterski
Kacper Rutkowski
Aleksander Stemporowski
Julianna Jurewicz
Nina Żarna
Natalia Fronczek
Agnieszka Tkacz
Laura Ślusarczyk
Iga Karpińska
Stanisław Mikołajczak

1d
1c

1c
1b
5c
5c
4a
4a
1c
1c

Konkurs plastyczny "Nasz Przyjaciel Kot"

Laureaci

Natalia Januszkiewicz
Błażej Lubera
Krzysztof Ziemiński


3b
1a
3c

Międzszkolny Konkurs Czytelniczy"Legrndy z naszego regionu"

 III m.

Paweł Dombrzalski
Jakub Zaja

 2c
2b

Konkurs Plastyczny"Powódź,pożar,dniem czy nocą straż przychodzi Ci z pomocą

 Laureaci

Michał Grąbczewski
Oliwia Bednarek
Magdalena Kostewicz Weronika Kordylas

4b
4c
4b
4a

Konkurs matematyczno-informatyczny"Młodzi twórczy" organizowanym przez Gimnazjum nr 11 

 III m.

.Beata Cieślak
Joanna Dudzińska
Gustaw Laskowski
Maja Ziomek


6b
6a
6a
6a

II Międzyszkolny Konkurs"Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych"

 IIm.

Małgorzata Duszyńska
Julia Janik
Jakub Wegner

3b
3c
3a

IVedycja Międzyszkolnego KonkursuPoezji Angielskiej dla klas 4-6

 III m. Wyróżnienie

Agnieszka Tkacz Weronika Wróbel

4a           5c 

Powiatowy Konkurs Ilustratorski "Plastyczne rekreacje Mikołajka"

Nagroda

Dominika              Matynia

1c

"Zasoby wodne Ziemi"

IIIm.

Klaudia Rutz
Agnieszka Góra
Maja Ziomek

6a
6a
6a

VII Turniej Ekologiczny" Żyjmy w zgodzie z naturą"

II m.

Oliwia Kłobukowska
Justyna Moszyńska
Izabela Krasowska

3c
3b
3a

Turniej Ortograficzny
kl.4
kl.5

II m.

Katarzyna Sobolewska
Ewa Plesiewicz.

4a
5b

"Światu przykład dobry dajmy i gaz ziemny używajmy"

Wyróżnienie:

Wiktor Małecki
Kacper Rutkowski

1c
1c

"Słowa w obraz zmienione-moje inspiracje literaturą"

IIIm.         Wyróżnienie

Julia Świdroń       Justyna Strojek

6a

"Cud Życia" konkurs plastyczny

Wyróżnienie

Anna Rekowska

5c

"Konkurs Wiedzy Religijnej"

III m.

Lidia Sowińska

5c

"Przygoda moich marzeń"

Wyróżnienie

Aleksander Stemporowski

1c

"Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne"

Nagroda
Wyróżnienie Wyróżnienie

Wiktoria Pietras MatyldaLeszczyńska
Lidia Sowińska

1a
2c
5c.

"Mieszkamy nad Bałtykiem"

II m.
III m.
Wyróżnienie
Wyróżnienie

Zofia Żołynia
Nina Okrój
Kamil Kostka
Wiktoria Machowicz

1c
2b
1c
2b

Mieszkamy nad Bałtykiem"

II m.
III m.
Wyróżnienie
Wyróżnienie

Zofia Żołynia
Nina Okrój
Kamil Kostka
Wiktoria Machowicz

1c
2b
1c
2b

XV Miejski Konkurs Dziecięcej Twórczości Poezji i Prozy

Laureaci:

Olga Kryń
Maciej Hirny
Olga Granosik
Eryk Wesołowski
Hanna Kapystyńska
Mateusz Miękus
Agata Jegier
Michał Korol

2c
2c
2c
4a
5b
2c
2c
2c

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly