Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

 

 

 

 

Nagrodę p.Prezydenta:

-III stopnia otrzymała Anna Rekowska

-IV stopniaWeronikaWróbel 

Laureaci Małych Olimpiad Przedmiotowych w roku szkolnym  2011 /2012
J.polski WeronikaWróbel                                                                     6c   
Matematyka

KornelPopowicz

 6c
Muzyka Anna Jędrkowiak
KatarzynaSobolewska
5b
5a
Plastyka Lidia Sowińska
Anna Rekowska
6c
 6c    
Informatyka Dawid Niebieszczański Anna Rekowska  6b
 6c
    

 

                            Osiągnięcia  2011 /2012
Nazwa konkursu Miejsce Imię i Nazwisko     Klasa        
Międzyszkolny konkurs matematyczno-informatyczny"Młodzi Twórczy"  III m. Weronika Wróbel
Kornel Popowicz
Szymon Pawelczuk
            6c
Ogólnopolski Konkurs ogłoszonym przez Wydawnictwo "Nowa Era" oraz czasopismo "Świerszczyk".

Nagroda

Uczniowie klasy 1a

 

VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki "Tu mieszkam"  

Laureat
Wyróznienie

Wiktor Małecki
Daniel Budnik

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej -PŁYWANIE"

III zawody pływackie "Maluszki na start"

Im.
II m.
III m.

II m.

 Damian Reterski
Oliwier Wieliczko
Agata Majewska 

Zuzanna Maliszewska 

 

  Finał Wojewodzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców-Drawsko Pomorskie

21 czerwca 2012.

 

 

Im

Fajger Rafał
Kornaga Norbert
Kułaga Kasper
BiałasekRafał
Dereń Marcin DziunyczFilip,
Fil Marta,
Kozłowski Marcin,
Królak Jakub
Wojciechowski Jakub
Małanecz Paweł
Orłowski Rafał
Piec Jakub
Romanowski Damian
Rutkowski Michał
Janik Wiktor
Wojciechowski Jakub

 



6d
II Międzyszkolny Turniej Rowerowym 

Im
I m.
IIIm
IIIm
Im
IIIm
Im
IIm
IIIm

Małgorzata Duszyńska
Kacper Szaflarski
Daria Koseńczuk 
Jakub Karcz 
HirnyMateusz,
Jakub Cuckarew
Kasper Kułaga RafałFajger
Witold Duszyński

4c
4b
4a
4b
5c
5c
6d
6d
6d

Międzyszkolny konkurs Przepis na zdrowie- "Zdrowo jesz -lepiej żyjesz"

I m.
II m.
IIIm. IIm.
IIIm.

klasa 3b
klasa1c
klasa2a
klasa6c
klasa4a

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny" Świat w kolorach tęczy"

III m.

Agata Majewska

 

Mędzynarodowy Konkurs Literacko-Plastyczny"Polak to brzmi dumnie"

Wyróżnienie

Kornelia Urbaniak

 


5c
Międzyszkolny konkurs literacki dla szkół podstawowych"Gdybym to ja rządził światem..."

1m.
2m.
3m.

Weronika Wróbel
Jerzy  Andraczko
Anna Rekowska
6c
66
6c
Międzyszkolny Turniej Kwadrant dla klas trzecich szkół podstawowych 

I m.

Aleksander Tomaszewski
Jakub Olszowy
Dawid Szafulski
Nina Okrój
Wiktoria Machowicz
Wiktor Kamiński
Nikola Kreczmer
Filip Machowicz
Anna Michalska

3

XVI Miejskiego Konkursu Dziecięcej Twórczości Poezji i Prozy.

Laureaci:

.Zuzanna Maliszewska
Marta Tomczyk
Adam Jedliński
Paweł Dombrzalski
Ola Granosik
Łukasz Kowalski
Martyna Nawrocka
Mikołaj Małocha
Patrycja Kozłowicz
Weronika Rybakowicz 
Matylda Leszczyńska
Hanna Kapustyńska
Przemysław Klasicki 

2b
2a
3c
3c
3c
3c
3a
2b
2a
2a
3c
6b
6b

Konkurs plastyczny "Koszlin- Zielone Miasto"

I m.

Marta Klimaszewska

2d

"Bieg po Zdrowie"

IIIm.

Uział wzięło około 200 osób

.

.

Konkurs plastyczny „Świat za drzwiami mojego pokoju”

  
,

I m.
III m
Wyróżnienie:

 

 

 

Natalia Rutkowska
Natalia Borzenda
Sylwia Michałowska
Justyna Szylka
Eliza Gembel
Anna Rekowska
Weronika Wróbel
Ernest Burzak
Daria Bujnowska

 6a
6a
6a
6c
6b
6c
6c
6c
6b

Quiz dla szóstoklasisty pt.  ,,Sztuka na wesoło" 

III m.

Anna Rekowska
Lidia Sowińska
Nina Żarna
Sylwia Michałowska

6c
6c
6c
6a

Ogólnopolski konkurs Literacko-plastycznyUNICEF-Marzenia Dzieci Świata

Wyróżnienie:

Aleksander Stęporowski
Klaudia Rywacka 

2c

2d

Konkurs plastyczny "Dom Marzeń".

Organizowany przez Kraków

Wyróżnienia:

Oliwia Radziowska
Dominika Matynia
Szymon Lange
Tomasz Grygorowicz
Julia Wojciechowska
Hanna Żołynia
Zofia Żołynia
Milena Waroch
Anna Wiśniewska
Magdalena Palij
Oliwia Kowalczyk
Kacper Siuchta
Iga Karpińska
Daniel Budnik
Wiktor Romecki
Michał Pańko
Kamil Kostka
Wiktoria Pietras
Oliwia Mazurek
Filip Kruciński

2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
świetlica
świetlica
świetlica

Międzyszkolny Konkurs " W Teatrze"

III m.
Wyróżnienie

Patrycja Kozłowicz
Wiktoria Pietras
Zofia Żołynia

2a
2a
2c

44 Turniej Recytatorski"Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

Wyróżnienie:

Wiktoria Pietras
Marta Katzig

2b
1c

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny"Mistrz Logicznego Myślenia"

I m.

IIIm

Katarzyna Sobolewska
Laura Ślusarz

5c
5c

XXXV Wojewódzki Turniej BRD

Vm.

Jakub Cuckarew
Michał Purkiewicz
DamianRomanowski

5c
6b
6d

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur  i Kangurek 2012

Wynik bdb
Wyróżnienie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matylda Leszczyńska
Maciej Pazdecki
Daniel Budnik
Urszula Mikołajczyk
Oliwier Wieliczko
Jan Maciejak
Wojciech Szott
Mikołaj Malocha
Zuzanna Maliszewska
Kacper Orzechowski
Bartosz Mazur
Anna Jędrkowiak
Michał Włodarczyk
Katarzyna Sobolewska
Patryk Sochaj
Mateusz Olszewski
Laura Ślusarz
Weronika Wróbel
Michał Purkiewicz
Karolina Józefowicz
Ewa Plesiewicz
Kornel Popowicz
Paweł Dombrzalski
Jakub Zaj
Jakub Jędrzejczyk
Łukasz Bunio

3c
5c
.
.
.

.
.
2b
.
5c
5b
5a
5c
5c
5a
5c
6c
6b
6b
6c
6c
.
.
.
4c

V Powiatowy Konkurs Literacki:Kto o środowisko dba, zdrowe źródło ciepła ma"

laureatem wyróżniony

Cezary Piernikowski
Aleksander Stemporowski

3b
2c

I Międzyszkolny Konkurs " Intermaniak bez netu"

I m.

Dawid Niebieszczański Weronika Wróbel
Anna Rekowska
Sylwia Michałowska
Lidia Sowińska

6b
6c
6c
6a
6c

Miejski Konkurs Poetycki "Koszalińska  Niezapominajka"

Nagrody:

Aleksandra Jurkiewicz
Jakub Bruzda
Jerzy Andraczko
Weronika Wróbel
Kornel Popowicz
Ernest Burzak,
Kamila Katzig
Izabela Krasowska
Anna Jędrkowiak
Jakub Wagner
Dominika Wysocka
Matylda Leszczyńska
Julia Kopacz
Hanna Kapustyńska
Justyna Moszyńska
Agnieszka Kasprzyk
Aleksandra Granosik
Mateusz Miękus
Adam Jedliński
Zofia Orczyńska

4a
6c
6c
6c
6c
6c
5a
5b
5b
5b
5b
3c
4a 
6b
4c
5c
3c
3c
3c
3c

Zawody "Umiem pływać"

st. grzbietowy 
st. grzbietowy 
st. dowolny
st. grzbietowy
st.dowolnym 
st. dowolnym
sztafeta klas 4
st. klasycznym 
st. dowolnym
sztafeta klas 5
st. klasycznym
st. dowolnym 
-st. dowolnym 
-sztafeta klas6

3
4
2

2
3
1
2
3
2
1
2
4
2

Zuzanna
Maliszewska
Oliwier Wieliczko
Damian Reterski
Wojciech Kowalczyk
Małgorzata Duszyñska
Wojciech Kowalczyk
Zuzanna
Maliszewska
Damian Reterski
Małgorzata Duszyñska
Wojciech Kowalczyk
Sara Broniszewska
Kamila Katizg
Kamila Katzig
Laura Ślusarz
Filip Rawski
Dawid Szymański
Monika Pazdur
Wiktor Janik
Marcin Dereń
Witek Duszyński

2b

 

4c4c 2b
4b
4c
4b
5a
5a
5a
5c
5c
4b
6a
6d
6d
6c

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny"Europa naszym wspólnym domem”

Im.
IIm.
II m.
IIIm.
wyróżnienie:

 

Natalia Kruk
Michał Mikołajczy
Julia Dobroń
Wiktor Nowak
Tomasz Grygorowicz
Marcin Macierzana

1c
1b
1c
2d
2c
1a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny " Marnowanie energii nie ujdzie Ci na sucho"

wyróżnienie

Jan Maciejak

2c

Międzyszkolny Konkurs na Najsympatyczniejszego Zająca Wielkanocnego

wyróżnienie

Hanna Żołynia
Zofia Żołynia

2c
2c

Igrzyska Młodzież Szkolnej Mini Piłka Nożna Dziewcząt 9etap powiatowy) 

I m.

Marta Fil
Karolina Józefowicz
Anna Rekowska
Aleksandra Rusiecka
Viktoria Perić
Monika Pazdur
Wiktoria Jovanoska
Aleksandra Szeląg. 

6d
6b
6c
6c
6a
6a
6b
6b

I Międzyszkolny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Drektora SP13

I m.

Kamila Katzig
Sara Broniszewska
Lidka Sowińska
Monika Pazdur
Joanna Suska

5a
5a
6c
6a
6c

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny"Spotkania z przyrodą"

Im
Im.
IIm

Przemysław Klasicki
Wojciech Lenz
Krzysztof Zdanowicz

6c
6b
6b

VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Polsce"Cudze chwalicie swego nie znaci"

Im.
IIIm.
Im.

Wyróżnienie:

 

 

 

Matylda Leszczyńska
Paweł Dobrzalski
Anna Wiśniewska
Olga Kryń
Tomasz Grygorowicz
Piotr Więckowski
Wiktor Małecki
Zuzanna Maliszewska

3c
3c
2c
3c
2c
2b
2c
2b

I Edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego pt."Będę bajkopisarzem" 

 

IIm
IIm.
wyróżnienie
Im
wyróżninie wyróżnienie
IIm
IIIm.

Patrycja Kozłowicz
Oliwia Radzikowska
Weronika Rybakowicz
Julia Nowak
Wiktoria Machowicz
Paweł Dziekański
Radosław Błędowski
Magdalena Kostewicz

2
2
2
3
3
3
4
5

 IV  Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu  

Im.,IIm.
IVm.

Zuzanna Maliszewska

2a

Konkurs plastyczny  z okazji I Edycji Światowego Dnia Wody-"Woda nasz skarb"

I m.

Oliwia Czyżak
Sylwia Michałowska
Jakub Bruzda
Mateusz Ciemiński

.

Biegi przełajowe 

IVm . i awans do MW

Marta Fil

6d

Wiosenny Turniej Siatkówki dziewcząt"Trzymaj formę"

Im.

Kamila Katzig
Sara Broniszewska
Lidka Sowińska
Monika Pazdur
Joanna Suska.

5a
5a
6c
6a
6c

V Turniej Sprawnosciowy o Puchar Dyrektora ZS nr 13.

IIIm.

Hania Kawecka
Olimpia Rykaczewska
Kamila Katzig
Kasia Sobolewska
Marta Fil
Anna Rekowska
Kacper Szaflarski
Maciej Graniczka
Maciej Pazdecki
Wojciech Wichrowski
Jakub Piec
Kasper Kułaga

4c
4c
5a
5a
5d
6c
4b
4b
5a
5c
6d
6d

XXXV Turniej BRD (zespołowo)

indywidualnie 

I m.


I m .
II m.

Jakub Cuckarew
Michał Purkiewicz
Wojciech Tokarzewski
Michał Purkiewicz
Jakub Cuckarew

5c
6b
6c.
6b
5c

Rejonowy Konkurs Plastyczny"20 lat Państwowej Straży Pożarnej-jak nas widzą tak nas malują"

I m.
II m.
V m.

Daria Piotrowska-Cichomska
Aleksandra Sitkiewicz
Kacper Wieczorek

1c
2b
2d

II Turniej pływacki im.Zbigniewa Książka (styl dowolny 50m)

II m .
2 złote medale

Damian Reterski

Zuzanna Maliszewska

4b

2b

Międzyszkolny konkurs recytatorski poświęcony twórczości Wisławy Szymborskiej

III m.

Lidia Sowińska

6c

Międzyszkolny konkurs  piosenki angielskiej

I m.
IIm.
wyróżnienie

Anna Rekowska
Alicja Żmuda
Natalia Fronczek

6c
5c
6c

 Międzyszkolny konkurs  znajomości j.angielskiego

II m.

Sara Broniszewska
Katarzyna Sobolewska
Wojciech Szwałek

5a

 I Wielobój sprwawnościowy szkół podstawowych

IV m.

Oktawia Pilecka

6b

Międzyszkolny konkurs poezji angielskiej

I m .
wyróżnienie

Agnieszka Tkacz
Wojciech Szwałek

5a

Międzyszkolny konkurs czytelnicz dla klas czwartych"Szalony świat Pipi"

Im .

Izabela Krasowska
Justyna Moszyńska

4a
4c

Międzyszkolny konkurs ortograficzny:klas szóstych

klas piątych

 

I m.
II m.
IIIm.
II m.
IIIm.

Ewa Plesiewicz
Weronika Wróbel
Anna Rekowska
Kamila Reiske
Katarzyna Sobolewska

6c
6c
6c
5b
5c

III Zawody na Orientację "Mroźno 2012"

IIIm.




IV m.

Joanna Suska
Anna Rekowska
Justyna Szylka, Weronika Wróbel
Aleksandra Rusiecka
Katarzyna Sobolewska
Aleksandra Sobieraj
Aleksandra Bąk
Laura Ślusarz

6c
6c
6c
6c
6c
5c
5c
5c
5c
5c

III edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Przysłowiach i Powiedzeniach dla ucz. kl.4"Polacy nie gęsi swoje przysłowia znają"

Tytuł

 Olimpia Rykaczewska

4c

Olimpijska Szkoła Tańca i Dobrych Manier w kategorii "BRĄZOWEJ"

Medal

Zuzanna Zając
Aleksandra Strzała
Julia Grońska
Aleksandra Jurkiewicz
Kacper Wieczorek

2d

Wojewódzki Konkurs z J. polskiego z Elementami Historii

Laureatka

Anna Rekowska

6c

"Wszystkie koty są nasze"

Wyróżnienie

Sandra Capar Karolina Stajuda
Joanna Wójcicka

2a
2a
4a

II Rzut Ligi Szkolej Judo
kat. wagowa- 34kg
kat .wagowa 52kg


I m.
II m.


Damian Reterski
Rafael Petrosjan


2d
6b

Mistrzostwa Miasta w mini siatkówkę chłopców(etap powiatowy)

III m.

Bartosz Mazur
Wojciech Wichrowski
Mateusz Hirny
Jakub Cuckarew
Patryk Miś
Michał Purkiewicz
Patryk Sochaj-Kożuchowski
Rafał Fajger
Marcin Rutkowski
Paweł Małanecz
Jakub Wojciechowski
Norbert Kornaga

5c
5c
5c
5c
6b
6b
5c
6d
6d
6d
6d
6d

I Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej o temacie "Mój dom moją twierdzą"

IIm.

Kamil Kostka

2c

52Edycja Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa

IIIm.

Kacper Szaflarski
Kacper Rapita
Marcin Dubielewicz
Dawid Szymański
Dominik Grunert
Mateusz Jakubiak
Maciej Graniczka
KrzysztofPawłowwski
Wojciech Kowalczyk

4b

52 Edycja Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa Finaliści

Michał Rutkowski
Marcin Kozłowski
, Marcin Dereń
Rafał Fajger
Paweł Małanecz
Kasper Kułaga
Norbert Kornaga
Filip Dziunycz
Mata Fil
Fabian Walaszczyk
Jakub Piec

6d

 Osiągnięcia w I okresie roku szkolnego 2011 /2012

Ogólnopolski Konkurs "Ping 

win" 2011

Dyplom wyróżnienia

Alicja Piątkowska
Anna Jędrkowiak
Kornel Popowicz
Michał Purkiewicz
Weronika Wróbel
Anna Rekowska

5c
5b
6c
6b
6c
6c

Mistrzostwa Miasta w siatkówkę dziewcząt


5 m.

Anna Rekowska
Lidia Sowińska
Kamila Katzig
Joanna Suska
Kasia Sobolewska
Aneta Brewińska
Sara Broniszewska
Weronika Kordylas
Viktoria Perić
Monika Pazdur

6c
6c
5a
6c
5a
6b
5a
5c
6a
6a

Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym

2 m
3m

Michał Rutkowski
Norbert Kornaga
Marta Fil
Kamila Katzig

6d
6d
6d
5a

Turniej Mikołajkowy wJudo

1m.

Rafael Petrosjan

6b

Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

2 m

.Agnieszka Tkacz
Paulina Stencel
Katarzyna Sobolewska
Kamila Reske
Magdalena Kostewicz
MagdalenaKlemke
Julia Krukowska

5a
5a
5a
5b
5b
5c
5c

K. Literacki" Czarodziejskie Słowa"

1m.
2 m
3m
wyróżnienie
wyróżnienie

Weronika Wróbel
Hanna Kapustyńska
Natalia Borzenda
Justyna Moszyńska
Lidia Sowińska

6b
6c
6a
3a
6c

K.Plastyczny"90 Lecie Działalności Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża"

2 m

Wiktoria Jovanowska

6b

IV Edycja Konkursu " Moje lato z H2O"

2 m
3m
wyróżnienie

Oliwia Czyżak
Dorota Sławińska
Piotr Więckowski

4c
2b
2b

II Międxzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej "Wyśpiewać Polskę"

1m
wyróżnienie

Rafael Petrosjan
Weronika  Kozak

6b 

VI Regionalny Konkurs Recytatorski Twórczości Religijnej (poezja i proza)

2m
3m
wyróżnienie

Matylda Leszczyńska
Agnieszka Tkacz
Agata Zając
Nikola Kretschmer

c

c

VAmatorskie Mistrzostwa Polski w płwaniu woj zachodnopomorskiego Family Cup 2011 3 m. Zuzanna Maliszewska     Klasa        

XI Konkurs EkologicznyWakacje z naturą "Ja i moje środowisko"
kategoria kl.2
kategoria kl.4-6

wyróżnienie
nagroda:

wyróżnienie

Agnieszka Włodarczyk
Praca zbiorowa 2d
Małgorzata Duszyńska
Wojtek Kowalczyk
Joanna Pieńkowska

    Kl   

 

 

            


Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce w Finale Wojewodzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców-Drawsko Pomorskie 21 czerwca 2012.

 

ZDJĘCIA

Eliminacje do piłkarskich Mistrzostw Polski  chłopców z rocznika 1999, start w MP  1 m-ce Fajger Rafał, Kornaga Norbert, Kułaga Kasper         

 OSIĄGNIĘCIA:

-Halowy turniej piłkarski Olimpia CUP ’99    3 m-ce

-Liga Młodzika Starszego KOZPN     1 m-ce

-Turniej halowy im. St. Figasa      1 m-ce

-Turniej halowy o Puchar Borów Tucholskich 1 m-ce

-Turniej halowy o Puchar Dyrektora Gim 9     1 m-ce

Mistrzostwa Powiatu grodzkiego w piłce nożnej    1 m-ce

Mistrzostwa Regionu Koszalin w piłce nożnej     1 m-ce

Skład zespołu:

Fajger Rafał, Kornaga Norbert, Kułaga Kasper, Białasek Rafał, DereńMarcin, Dziunycz Filip, Fil Marta, Kozłowski Marcin, Królak Jakub, Małanecz Paweł, Orłowski Rafał, Pawłowski Szymon, Piec Jakub, Romanowski Damian, Rutkowski Michał, Janik Wiktor, Wojciechowski Jakub

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly