Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

-> LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA


 


 Nagrody Prezydenta Miasta Koszalina IV stopnia otrzymali : Mateusz Olszewski ,Kamila Reiske,Katarzyna Sobolewska
    Małe Olimpiady Przedmiotowe  2012 /2013
                     
Nazwa Małej OlimpiadyMiejsceImię i nazwiskoKlasa
Mała Olimpiada z Historii  laureatKamilaReiske  6b
Mała Olimpiada z J.angielskiegolaureatKamila Reiske 6b  
Mała Olimpiada z Plastyki  laureat Katarzyna Sobolewska6a  
 Mała Olimpiada z Informatyki laureatKatarzyna Sobolewska6a  
 Mała Olimpiada z Informatyki laureatMikołaj Wieliczko6a  
Mała Olimpiada z Przyrody  laureatMateusz Olszewski6a  
Olimpiada Malucha   laureatPiotr Butrynowki3d    
                                                                          Osiągnięcia  2012 /2013     
Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwiskoKlasa    
. ...    
Ogólnopolski  Dziecięco Młodzieżowym Festiwalu Piosenki "O Bursztynową  Nutkę"Wyróżniona:Aleksandra Sobieraj 6a    
W Międzyszkolnym Konkursie dla Uczniów
"„Koszalin moje miasto – dawniej i dziś”
Wyróżnieni :Wojciech Szwałek
Paulina Stencel
Aleksandra Bąk
Aleksandra Sobieraj
6a    
III Międzynarodowy Konkurs Literacko-Plastyczny "Polak - to brzmi dumnie"WyróżnienieMartyna Nawrocka4b   
XVII Miejski Konkurs Dziecięcej Twórcości Poezji i Prozy Laureaci:

Magdalena Moksa
Martyna Kaszczyc
Zuzanna Maliszewska
Mikołaj Małocha
Agata Majewska
Marta Tomczyk
Weronika Grochowiak

III a
III b
III b
III b
III b
III a
III b

II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Będę Bajkopisarzem " dla  kl.4-5I m.
II m.
IIIm.
wyróżnienie
Martyna Ciemińska
Julia Kopacz
Julia Nowak
Amelia Miarka
4c    
Ogólnopolski Konkurs "Europa Naszym Wspólnym Domem"II m .Julia Dobroń
Daria Piotrowka Ciechaomska
Anna Soroka

2c
2c

2b    

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki

"Tu mieszkam"

laureat
laureat

wróżnienie:

 

 

 

Michał Pańko
Wiktor Małecki
Oliwia Radzikowska
Aleksander Stamporowski
Tomasz Grygorowicz
Anna Wisniewska

3c   

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Spotkanie z wiosną"

II m.
wyróżnienie
wyróżnienie

Emilia Lamkowska
Iga Karpińska
Aleksandra Klemke
3b
3c
2b  
II Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastycznm UNICEF- Marzenia Dzieci Świata Bajka afrykańska "Penda i trzej młodzieńcy"

I m.

II m.

Julia Wojciechowska

Damian Reterski

3 b    
II Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej"Rysowanie na ekranie" II m.Oliwia Radzikowska3c 

XIII Rgionalny Konkurs 
Ortograficzny klas III

II m .
wyr.II stopnia

Urszula Mikołajczyk
Jan Maciejak
3
3   
Międzyszkolnyn Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich Szkół PodstawowychI Vicemistrz matematycznyWojciech Szott3d  
Konkurs plastyczny " W krainie uśmiechu"

Im.
Im .
II m
II m.
IIIm.
wyróżnienie:

Maksymilian Baranowski
Mateusz Wróblewski 
Michał Werra
Zuzanna Grabowska
Damian Zelig     
Lidia Adamkiewicz
Alan Kubalski
Alan Zawistowski
Izabela Szmarowska
Piotr Malek
Michał Rydwelski
Weronika Stawska
Igor Jovanowski
Krzysztof Saporowski
Daniel Boruch
Kamil Stamborski
Aleksandra Mikołajczyk
Monika Wirska
Oliwia Ciechanowicz  
Wiktoria Roszczyk
Julia Balinis
Przemysław Jegier
Dorota Szura
Jakub Mlec
Maja Szkup
 

1b 
1c
1c
1b
1b
1a
1a
1a
1a
1b
1b
1b
1b
1b
1b
1b
1b
1b
1b
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c

Konkurs recytatorski "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne"wyróżnienieAmelia Miarka4c    
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 

Wynik
b. dobry
b. dobry

Wyróżnienie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Sobolewska
Budnik Daniel

Oliwier Wieliczko
Wiktor Glaner
Szott Wojciech
Maciejak Jan
Kacper Orzechowski
Piotr Butrynowski
Zuzanna Maliszewska
Mateusz Olszewski
Patryk Sochaj
Kamila Reiske
Maciej Pazdecki
Michał Włodarczyk
Jakub Zaj
Paweł Dombrzalski
Matylda Leszczyńska
Hubert Gąska
Krzysztof Wróbel
Franciszek Bałaj
Karol Kisielewski
Martyna Wesołowska
Przemysław Jegier
Jakub Dembicki

6a
-

4c
-
3d
-
-
3d
3b
6a
6c
6b
6a
6a
4b
4c
4c
2c-
-
2c
-
2c
  -

VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki"Szkoła moich marzeń" wyróżnienieMartyna Nawrocka4b   
W Rejonowym Konkursie Plastycznym PCK "Sport to zdrowie"  I m.Sara Broniszewska
Laura Ślusarz
Aleksandra Sobieraj
Wiktoria Pietras
Karen Kozanecka
Michał Inez 
 
6a
6a
6a
3a
2d
1b
Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej "Malowanie na ekranie" III m.Alicja Żmuda6c   
Konkurs plastyczny klas szóstych"Sztuka na wesoło"I m.Mateusz Olszewski
Katarzyna Sobolewska
Anna Jędrkowiak
Agnieszka Kasprzyk
6a
6a
6b
6c   
 

Konkurs "Koszalińska Niezapominajka”

LaureaciMartyna Nawrocka
Zuzanna Maliszewska
Agata Majewska
Hubert Jachowski
Sara Schichtenberg
Piotr Butrynowski
Marta Marcinek
Izabela Krasowska
Julia Kopacz

4b
3b
3b
3b
3d
3d
3d
5a
4c

IX Edycja Rejonowego Konkursu "Cudze chwalicie,swego nie znacie.."
-Test Wiedzy o Polsce

-Praca plastyczna

Laueraci:Zuzanna Maliszewska
Oliwier Wieliczko
Piotr Więckowski
Oliwia Kowalczyk
Wiktor Małecki
Anna Wiśniewska
Szymon Wiśniewski
Oliwia Zachciał
3b
3b
3b
3c
3c
3c
3c
2c
  
XXXVI Turniej BRDIm.


Im.
IIm.
Jakub Cuckarew
Joel Gołka
Szymon Migdał
Joel Gołka
Jakub Cuckarew
 6c
6b
6b
6b
6c   
II edycja Wiedzy e Konkursu Wiedzy Informatycznej  finalistaJakub Karcz5c    
IX Międzyszkolny Turniej Ekologiczny " Żyjmy w zgodzie z naturą"III m.Zuzanna Maliszewska
Piotr Więckowski
Oliwier Wieliczko
3b   
Międzyszkolny  Konkurs znajomości słownictwa języka angielskiego dla klas piątychI m.Olimpia Rykaczewska
Maciej Zając
5c
5b   
Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego"Spelling Champion-Mistrz LiterowaniaII m.Mateusz Olszwski6a   
XII Dziecięcym Konkursie Piosenki EkologicznejIII m.Wiktoria Pietras 3a   
Miedzyszkolny Konkurs Ortograficzny
klas czwartych
klas piątych
klas szóstych

Im .
II m.
IIIm.
Im.

Matylda Leszczyńska
Jakub Zaj
Maciej Wosiński
Kamila Reiske

4c
4b
5a
6b    

Ogółnopolski Konkurs Plastycznypn. "Bohaterowie utworów Jana Brzechwy"(kategoria kl. I i III)I m.
IIIm.
Jakub Rogowski
Julia Majewska
1c
3a    
Powiatowy Konkurs plastyczny"Ilustrujemy Bajki Pana Perrault" 

nagrodzeni:

Agata Cuckarew
Oliwia Jagiełło
Tomasz Grygorowicz
Kamil Kostka
Maciej Michalewski
Michał Pańko
Milena Waroch
Mateusz Waszkiewicz
Zofia Żołynia
1a
1a
3c
3c
3c
3c
3c
3c
3c 
Miejski konkurs plastyczny na Wielkanocną pisankęnagrodaDamian Zelig1b    
Międzyszkolny konkurs plastyczny na "Kartkę Wielkanocną" 

I m.
IIm .
IIm.
IIm.
IIm.
IIm.
III m.
IIm.

Igor Zieliński
Piotr Wach
Natan Malinowski
Krzysztof Saporowski
Igor Jovanowski
Filip Jaroszyk
Inez Machała
Patrycja Kozłowicz
1a 
1a
1b
1b
1b
1b
1b
3a
Międzyszkolny konkurs piosenki angielskiej

III m.

wyróżnienie

Aleksandra Sobieraj

Julia Kopacz

6a

4c    

Międzyszkolny konkurs poezji angielskiejIm.Amelia Miarka4c   
Międzyszkolny konkurs plastyczny"Cyberiada-kosmiczne szaleństwo"

II m.
Wyróżnienie:

Paulina Stencel
Wojciech Szwałek
Agnieszka Kasprzyk
Katarzyna Sobolewska
Laura Ślusarz
6a
6a
6c
6a
6c
    
"Twoja wiedza i czujka czaduw domu ,tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu"Im
IIIm.
IV m.
Vm.
Martyna Nawrocka
Matylda Leszczyńska
Dominika Wysocka
Maria Świdroń
4b
4c
6b
6c
   

 IV Międzyszkolny konkursmatematyczno-informatyczny"Młodzi Twórczy"

I m.

Bartosz Mazur
Mateusz Olszewski
Katarzyna Sobolewska
Maria Świdroń

6c
6a
6a 
6c
   
II Międzyszkolny Konkurs  Czytelniczy"Korneladia"I m .Adam Jedliński
Paweł Dombrzalski
4b
4c   
II Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Malowanie na ekranie"

Im.
wyróżnienie:

Maciej Bartosik
OliwiaRadzikowska
Kacper Wieczorek

1b
3c
3d   

" Wszystkie koty sa nasze" konkurs plastycznynagrodaKarolina Wiech3b   
I Ogólnopolski Konkurs na "Lalkę Szmaciankę"wyróżnienieJustyna Moszyńska5c 
VII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Spotkanie z misiami"III m.Gabriela Grosiak
Maksymilian Ryk
2b
2b   
X Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dzicięcej "Koszalin 2012"

nagroda

nagroda dodatkowa

Damian Reterski
Oliwia Czyżak
Agata Majewska
Michał Mikołajczyk
Olga Kryń
Agnieszka Tkacz
Oliwia Kowalczyk

3d
5c
3b
2b
4c
6a
3c   
Ogółnopolski konkurs plastyczny " Śmieje się dziecko-śmieje się cały świat"laureatkaSaraBroniszewska6a   
Konkurs plastyczny"Zwierzaczki  też czekają na  paczki"Im.Igor Jovanowski1b   
"Moja świąteczna kartka"II m.
IIm.
Wyróżnienie Wyróżnienie II m.
Marcin Kosior
Damian Zelig
Filip Czachorowski
Anita Bartnik
Oliwia Gołębiowska
1b
1b
1b
1b
3a    
IX Miejski Konkurs na Świąteczną Kartkę Bożnarodzeniową

nagroda:

wyróznienie:

Martyna Nawrocka
Kuba Waliłko
Wiktoria Przytucka
Oliwia Ciechanowicz
Mikołaj Bazyli
Kuba Rogowski
Maja Lampowska
Grzegorz Piechota
4b
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny"Niech się modne stanie zdrowe odżywianie"

Im .

wyróżńienie

Amelia Michałowska
Wiktoria Przykucka
1c
1c
XI Międzyszkolny Konkyrs Mitologiczny " Z mitologią za pan brat"
II m.
Izabela Krasowska
Maciej Zając
Olimpia Rykaczewska

5a
5b
5c
"Barwy jesieni" -konkurs plastyczny organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Na Skarpie"Im.
Im.
IIm.
IIIm.
IIIm.

Martyna Wesołowska
Sara Broniszewska
Aleksandra Sobieraj
Paulina Koszal
Michał Jasiński

2c
6a
6a
6a
6a
   
."Moje anioły"konkurs plastyczny organizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Na Skarpie"

Laureaci:

II m.

Paweł Dombrzalski 
Zuzia Grabowska
Wiktor Romecki
Mateusz Maszkiewicz
Hanna Stańczyk
Marta Marcinek
Adam Bodnia
Agnieszka Kasprzyk 
Wiktoria Machowicz Zuzanna Grabowska

4c
1b
3c
5b
1c
3a
3
6c
4b 

1b

Międzyszkolny konkurs literacki"Czarodziejskie słowa"

-poezja ,proza

w

kategorii klas 1-3 i klas 4-6 

 

IIm.
II m.
IIIm.
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Im.
IIm.
IIIm.
wyróżnienie
wyróżnienie
Im.
wyróżnienie

 Magda Moksa
Martyna Kaszczyc
JuliaGrońska
Oliwia Radzikowska
Zuzanna Maliszewska
Karolina Falender
Justyna Moszyńska
Mateusz Miękus
Jakub Matuszewski
Laura Ślusarz
Olga Kryń
Agnieszka Tkacz
MatyldaLeszczyńska
3a
3b
3d
3c
3a
3b
6a
5c
4c
6a
4c
6a
4c  
VII Festiwal Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej SZUMII m.Aleksandra Sobieraj 6a  
XIII Konkurs Muzyczny "Muzykorama"LaureatkaWiktoria Pietras3a   
IIIMiędzszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej "Wyśpiewać Polskę"I m. Aleksandra Sobieraj6a 
VIII Wojewódzki Przegląd Piosenki Polskiej" Skolwińskie Przeboje"kat 2003-2006IIIm.Wiktoria Pietras3a    
III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski" Z poezją za pan brat"

I m (kl4)

Im(kl.6)

Matylda Leszczńska

Agnieszka Tkacz

4c

6a    

"Ucz się języków z Polanglo"ZwycięstwoMartyna Nawrocka 4b    

X Międzynarodowy Konkurs   Twórczości Plastycznej

" Krajobraz malowany tęczą- rzeczywistość, którą warto ocalić"

III m.Dominika Holak    6b  

Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej

( w różnych kategoriach kl.III,kl.IV, kl.V,kl.VI)

Im.
Im
Im.
IIm.
IIm.
IIm.

Agnieszka Tkaczyk
Daria Salloum
Wiktoria Pietras
Adam Jedliński
Justyna Moszyńska
Agnieszka Włodarczyk

6a
5c
3a
4c
5c
3a
     

"lustrujemy legendy Gracjana Bojara-Fijałkowskiego "

Laureaci:

Stanisław Mikołajczak
Iga Karpińska
Milena Waroch

3c 
3c 
3c

XII Konkursu Ekologicznego Wakacje z Naturą
Ja i moje środowisko"

Nagroda: 

Wyróżnienie:

Zuzanna Maliszewska
Patrycja Kozłowicz
Wiktor Glawer
Natalia Chylińska
Fabian Chudzik
Joanna Kuczyńska
Matylda Leszczyńska


Mateusz Tokarski
Wiktoria Pietras
Dominika Matynia
Karmen Kostrubiec
Dominika Wysocka
Maja Janowiak
Magdalena Kostewicz
Agnieszka Szymczak

3b 
3d 
3d
3a
4c
4b
4c

2c 
3a
3a
3b
6b 
4b 
6b 
4c

Osiągnięcia  sportowe2012 /2013
Nazwa konkursuMiejsceImię i nazwiskoKlasa    
. ...    
. ...    

XI  Międzynarodowy Bieg Wenedów

Rocznik 2003

II m.

IV m.

Radek Radecki

Patrycja Kozłowicz

3a

3a    

XVII Bieg Śnięców w Sławniesrebny medalRadek Radecki3a    
Bieg Majowy w RosnowiestatuetkaRadek Radecki3a    
XXX Międzynarodowy Bieg Uliczny W.Osińskiego w Szczecinkuzłoty medal

Radosław Radecki

Szymon Radecki

3a

1b   

Zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka
- 25m styl grzbietowy
- 25 styl dowolny

I m.
II m.

Amelia Michałowska1c   
Międzyszkolny Turniej Sportowy "Kwadrant"I m...    
Zawody pływackie klas drugich. I m.
IIIm.
IIIm.
VIIm.
VIIm.
VIII m.
IX m.
Lena Ziółkowska
Aleks Motyczyński 
Hubert Gąska
Marta Katzig
Damian Klebanowski
Natalia Kruk
Szymon van Leeuwen
2
2b
2c
2c
2
2
2   
Turniej Tenis 10 żyj tenisowo-graj kolorowo "Talentiada"I m.Marta Klimaszewska
Urszula Mikołajczyk
3d
3d    
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w PływaniuIII m.Aleks Motyczyński2b   
Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców"Powitanie wiosny"

król sztrzelców , najlepszy zawodnik

Michał Mikołajczyk2b    
.XVI Majowy Turniej Judo Dzieci i MłodzikówI m.Hubert Gąska2c  
Finały Ligi Szkolnej Judo 2012/2013Im.Hubert Gąska2c   
Mistrzostwa powiatu w sztafecie szwedzkiejIII m.Małgosia Duszyńska
Wiktoria Wójtowicz
Aleksandra Bąk
Natalia Polechońska
5c
6b
6a
6a    
Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnejII m.  Dominik Grunert
Marcin Dubielewicz
Maciej Graniczka
Kacper Szaflarski
Wojciech Kowalczyk
Kacper Rapita
Szymon Redzik
Mateusz Jakubiak
Dawid Szymański
Wiktor Pawłowski
kacper Wojtczak
Konrad Janur.
5b  
Liga Miast Woj.Zachodnipomorskiego
w pływaniu (edycja 2012/2013) Gryfino - runda finałowa
-50 m stylem klasycznym 
-100 m stylem zmiennym 

V m
IX m.

Zuzanna Maliszwska.3b   
. "Umiem pływać" Sztafeta z udziałem rodziców 4x25 I m

IVm.

Damian Reterski z tatą                                                 Oliwier Wieliczko z tatą
Małgorzata Duszyńska z tatą 
Zuzanna Maliszewska z tatą)

3d 

5c

3b

"Umiem pływać"
Sztafeta 4x25 m stylem dowolnym ROCZNIK 2003
 
I m.

Agata Majewska
Oliwier Wieliczko
Zuzanna Maliszewska,
Damian Reterski 

3b
3b
3d
3b

"Umiem pływać" 
Sztafeta 4x25 m stylem dowolnym ROCZNIK 2002
 
IIIm

Aleksandra Klemke
Hubert Gąska
Martyna Kopania
Klaudiusz Ferdek 

3
2c
4c
4a

Umiem pływać"
Sztafeta 4x25 m stylem dowolnym ROCZNIK 2001
V m.

Kamila Katzig
 Jakub Woźniak
 Małgorzata Duszyńska Dawid Szymański

6a
4d
5c 
5b

Sztafeta 4x25 m stylem dowolnym ROCZNIK 2000

  Im.

KamilaKatzig SaraBroniszewska
LauraŚlusarz NataliaPolechońska            

6a
6a
6c
6a

VIII Międzyszkolne Zawody Pływackie
" Umiem Pływać"
25 m stylem dowolnym
25 m stylem dowolnym
25 m stylem dowolnym
25 m stylem dowolnym
25 m stylem dowolnym
25 m stylem dowolnym
25 m stylem dowolnym
25 m stylem dowolnym
50 m stylem dowolnym
50 m stylem dowolnym
50 m stylem dowolnym
25 m stylem grzbietowym
25 m stylem grzbietowym
25 m stylem grzbietowym
25 m stylem grzbietowym
25 m stylem klasycznym
25 m stylem klasycznym
25 m stylem klasycznym
25 m stylem klasycznym

I m
IIm
IIIm
IIm
IIIm
Vm
IIm
IIm
IIm
IVm
Vm
Im
IIm
Vm
IVm
IVm
IIm
VIm

 Zuzanna Maliszewska
Agata Majewska
Aleksandra Klemke
Damian Reterski
Oliwier Wieliczko
Martyna Kopania
Klaudiusz Ferdek
Małgorzata Duszyńska
Natalia Polechońska
Marta Katzig
Laura Ślusarz
Zuzanna Maliszewska
Agata Majewska
Damian Reterski
Oliwier Wieliczko
Małgorzata Duszyńska
Natalia Polechońska
Sara Broniszewska
Filip Rawski

3b
3b
3b
3d
3d
3d
4a
5a
6a 
2c
5a
3b
3b 
3b
3d
3d
5c
6a
6a 
6c

V Otwarte                                  Mistrzostwa  Kołobrzegu        w Pływaniu Dzieci

25 m stylem dowolnym                                
25 m stylem grzbietowym
- 25 m stylem klasycznym
25 m stylem motylkowym
25 m stylem dowolnym
50 m stylem klasycznym
100 m stylem dowolnym
- 50 m stylem dowolnym
- 50 m stylem motylkowym
- 100 m stylem dowolnym

IV m.     
VIII m
Im
II m
III m
IV m
V m
VIII m
V m
VI m
VI m

Amelia Michałowska
Amelia Michałowska
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Agata Majewska
Damian Reterski
Damian Reterski
Damian Reterski

2c
2c
3b
3b
3b
3b
3b
3b
3d
3d
3d 

 XIV Zawody na Orientację

Im




IIIm

Agnieszka Tkacz
Aleksandra Sobieraj
Aleksandra Bąk
Laura Ślusarz
Natalia Polechońska

Weronika Kordylas
Dominika Drzewiecka
Alicja Piątkowska
Marysia Świdroń.

 6a
6a
6a
6a
6a

6c
6c
6c
6c

Wielobój sprawnościowy szkół podstawowych IIIm.
Katarzyna Sobolewska6a    
Zimowe Wielobojowe Pływackie Mistrzostwa
Centrum Sportu Helios
Im
Im
Vm
VIm
Zuzanna Maliszewska
Agata Majewska
Damian Reterski
Oliwier Wieliczko
3b
3b
3d
3d
    
Family Cup-ogółnopolska klasyfikacja generalna ze wszystkich imprez sportowych w PolsceIVm
XXXIXm.
XIVm.
VXIm
.Zuzanna Maliszewska
Agata Majewska
Damian Reterski
Małgorzata Duszyńska
3b
3b
3d
5c
   
VMistrzostwa Polski w Pływaniu Family CUP 2012 strefa zachodniopomorskieIm.
Vm.
IIIm,
IVm
Zuzanna Maliszewska
Agata Majewska
Damian Reterski
Małgorzata Duszyńska
3b
3b
3d
5c 
Liga Miast-Irunda w SzczecinieIIm. zesp.Zuzanna Maliszewska
Agata Majewska
3b    
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci Młodzieży MEYN w Lęborku 50m.st. grzbietowy 100m st zmienny

Im

Im.

Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
3b    
VII Ogólnopozkolnej lskie Zawody Dzieci Młodzieży  z okazji Święta Niepodległości w SłupskuIm XImZuzanna Maliszewska
Damian Reyerski
3b
3d
    
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w SzachachIIm.Miłosz Pijewski
Mateusz Ćwirko
Krzysztof Majewski
Małgorzata Nadolna
.     4b
4a
2a
2c
"Skok wzwyż przy muzyce"IV m.Aleksandra Bąk6a.    
Mistrzostwa Miasta w mini siatkówce dziewczątIImKamila Katzig
Sara Broniszewska
Katarzyna Sobolewska
Agnieszka Tkacz
Natalia Piechocińska
Julia Krukowska
Maria Świdroń
Weronika Kordylas
6a
6a
6a
6a
6a
6c
6c
6c
Mistrzostwa Miasta w drużynowym tenisie stołóowymIImSara Broniszewska
Kamila Katzig
 6a
6a
Liga Szkolna Judo 2012/2013ImWojciech Szott3a    
Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina KYOKUSHIN CHALLENGE 2012III m.Mateusz Trejder5b   
 VI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Cup 2012 (25 m. st dowolny)Im VmZuzanna Maliszwska
Agata  Majewska
3b
3b
   
. ...    
. ...    
3b

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly