Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA

ZASTĘPSTWA

   Osiągnięcia  w roku szkolnym  2013 /2014

     

Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko Klasa
. , . ,
. , . ,
. , . ,
. , . ,
Olimpus- Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z j. angielskiego dla kl.5 Vm.
XVm.
PawełDombrzalski AdamJedliński
5b
 IX Ogólnopolski Konkurs Literacki"Szkoła M.  oich Marzeń"pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty wyróżnienie MartynaNawrocka 5b
Miejski konkurs plastyczny"Zabytki Koszalina" laureaci: Julia Witkowska
Kamil Prokopowicz
Wiktoria Hoffman
Marta Duk
Rozalia Boruch
Hanna Nadobna
Wiktoria Rajter
Poli Wegner
1b
1b
3a
1c
1c
1c
1
1
Konkurs plastyczny organizowany przez Kancelarię Sejmu"Kolory Wolności"(wpłynęło3353 prac) II m. Kinga Kostka
1b
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Piękna nasza Polska całą.Od Bałtyku do Tatr"

Im.
wyróżnienie:

 

Grzegoz Wiech
Wiktoria Glomb
Maksymilian Baranowski
Małgorzata Puzyrewska
1b
1b
3c
3
XII Ogólnopolski konkurs plastyczny "Europa naszym wspólnym domem"

Im.
IIIm
IIIm
wyróżnienie

Liliana Zawiślak
Krzysztof Wesołowski
Oliwia Zachciał
Agata Morzuch

1a
1b
3c
3c

Festiwal Piosenki o Zdrowiu II m. Wiktoria Pietras 4a

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny "Astrolabium"

IIIm .
IIIm .
Vm.
Paweł Dombrzalski
Łukasz Bunio
Justyna Moszyńska
5c
6c
6c
Międzynarodowy konkurs plastyczno-literacki"Polak to brzmi dumnie" IIIm. Martyna Nawrocka 5b
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy EDI

Laureat IIIm
LaureatIIIm. Laureat IVm
wyróżnienieVIIm
wyróżnienieVIIm
wyróżnienieIXm

Martyna Nawrocka
Kacper Rutkowski
Oliwia Kłobukowska
Łukasz Bunio  PawełDombrzalski
Adam Jedliński

5b
4c
6c
6c
5c
5b

46 Turniej recytatorski"Ptaki,Ptaszki i Ptaszęta Polne" wyróżnienie Marta Katizg
Wiktoria Pietras
3c
4a
Powiatowy konkurs poetycki "Koszalińska Niezapominajka"2014

Nagroda
wyróżnienie:

 

 

Monika Wirska
Martyna Nawrocka
Karolina Pietrzyk
Grzegorz Piechota
Amelia Michałowska
Dorota Szura
Maja Lamkowska

2c
5b
2c
2c
2c
2c
2c

Konkurs plastyczny"Koszalin-Zielone Miasto 2014"

IIm.
IIIm.
IIIm.
wyróżnienie

Piotr Małek
Wiktoria Fit
Julia Witkowska
Oliwia Budynek
2b
2b
2b
3
.Konkurs ZUCH dla klas I-III ogłoszony przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Laureaci: Przemysław Wojciechowski, Kamil Prokopowicz
Tymon Bogacz
Julia Tomaszewska
Maciej Sikorski
Inez Machała
Michał Rydwelski
Jakub Dembicki
Maria Pękala
Przemysław Jegier
Mateusz Wróblewski
Hubert Gąska

1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
3c

Międzyszkolny konkurs plastyczny"Najsympatyczniejszy Zajączek Wielkanocny" III m. Marek Jura 2a

Mała Olimpiada Przedmiotowa
z przyrody
z muzyki
historii

Laureaci Łukasz Bunio
Małgorzata Duszyńska
Adam Jedliński
6c
6c
5b
"Kangur 2014"

bdb
wyróżnieni:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leszczyńska Matylda
Dembicki Jakub
Bartnik Anita
Boruch Daniel
Lampowska Maja
Machała Inez
Wróblewski Mateusz
Olszewski Mikołaj
Zieliński Igor
Michałowska Aniela
Wróbel Krzysztof
Gąska Hubert
Podraza Krzysztof
Nadolna Małgorzata
Dobroń Julia
Budnik Daniel
Glaner Wiktor
Prątnicki Jakub
Maciejak Jan
Piłat Dominik
Zaj Jakub
Nawrocka Martyna
Dombrzalski Paweł
Karcz Jakub
5c
2
2
2
2c


2
2
2c
3
3c
3b
3 c
3c
4 b
4d
4e
4e 
4d
5b
5b 
5c
6c
X Międzyszkolny Konkurs Znajomości Języka Angielskiego dla klas trzecich

Im.zespół

Im
IIm

Małgorzata Nadolna
Hubert Gąska
Kacper Ryfa
Hubert Gąska
Kacper Ryfa
3c
Ogólnopolski konkurs"Marzenia Dzieci Świata" IIm.
IIIm.
Łukasz Macioszek
Krzysztof Turczynowicz
1a
1a
Międzyszkolny konkurs matematyczno-informatyczny"Młodzi Twórczy" IIIm . Łukasz Bunio
Adam Jedliński
Jakub Woźniak
Adam Ziemiński
6c
5b
5d
6c
III Ogólnopolski  Konkurs
Literacko - Plastyczny
"Unicef – Marzenia Dzieci Świata”

Im.
IIm.
II m.
II m.
IIIm.

Damian Zelig
Anita Bartnik
Mateusz Macioszek
Weronika Stawska
Krzysztof Turczynowicz
2b
2b
2c
2b
2c
XIV Regionalny Konkurs Ortograficzny klas trzecich wyróżnienie Ist.
wyróżnienie
IIst
Gabriela Grosiak
Lena Źiólkowska
3b
3d
Międzyszkolny Konkurs "Kartka z nad morza"

IIm
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie Im

Liliana Zawiślak
Marika Borucińska
Hanna Grosiak
Jakub Kwieciński
Gabriel Grosiak
1a
1c
1a
1d
3b
XJubileszowy konkurs Wiedz o Polsce "Cudze Chwalicie swego nie znacie..."

nagroda nagroda nagroda IIm.
IIIm.
II m.
wyróżnienie IIIm .
IIIm.

Marcel Domblat
Przemysław Jegier
Aleksandra Mikołajczyk
Hanna Stańczyk
Jakub Waliłko
Anna Soroko
Maria Pękala
Kacper Ryfa
Martyna Wesołowska
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
3c
3c
Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla uczniów klas piątych "Macmillan Primary School Tournament" II m. Fabian Chudzik 5c
"Moje wymarzone ferie zimowe" II m. Amelia Michałowska 2c
"Mała Mi,Włóczykij, Migotka,Paszczak i inni w bibliotece"

nagroda
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie

Mateusz Wróblewski
Przemysław Jegier
Jakub Waliłko
Oliwia Picheta
2c
"Stroik Wielkanocny" I m. Michałowska 2c
Eliminacje powiatowe Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej laureatka Weronika Pietras 4a
XIVKonkurs Muzyczny "Muzykorama" laureatka Weronika Pietras 4a
XXXVII Turniej BRD  I m. zespół



Im.ind.
IIIm.ind.

Agata Jegier
Natalia Topij
Maciej Hirny
Mateusz Wawrzyniak

Maciej Hirny MateuszWawrzyniak

5b
5c
5c
5c
5c
5c
 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej
"Żyjemy w zgodzie z naturą"
I m. Małgorzata Nadolna
Nina Kurek
 Zuzanna Dutkiewicz
3c
Konkurs Wiedzy Informatycznej Uczaniów Szkół Podst. Woj. Zachodniopomorskiego finalista Jakub Karcz 6c

 Międzyszkolny konkurs SPELLING CHAMPION "Mistrz literowania"

IIm.

Maciej Zając

6a

 Międzyszkolny Turniej Ortograficzny

IIm.
IIIm.

Matylda Leszczyńska
Zuzanna Maliszewska

5c
4b

 Rejonowy konkurs"Woda-Życie -Energia"

IIm.
IIm .
IIIm .
wyróżnienie
wyróżnienie

Małgorzata Nadolna
Aleksandra Broda
Martyna Nawrocka
Marta Marcinek
Zuzanna Ziołek

3c
4d
4d
5b
3c

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej I m. zespół Franciszek Bałaj
Igor Dowiatt
3c
3c
 XI edycja ogólnopolskiego konkursu  Tesco dla Szkół - "Talent do niemarnowania" wyróżnienie Olga Kryń 5c
VII Edycja konkursu historycznego "Władcy Polski Królowie Elekcyjni" III m.zespół Hanna Kawecka
Paweł Dombrzalski
Adam Jedliński
6c
5c
5b
VII Edycja konkursu historycznego "Władcy Polski Królowie Elekcyjni" wicemistrz Adam Jedliński 5b
Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej Im. Olimpia Rykaczewska 6c
III Międzyszkolny Konkurs "Poznajemy legendy i baśnie o Koszalinie Im. Zuzanna Maliszewska
Urszula Mikołajczyk
4b
4d
X Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy "Zaczarowany Kuferek"

Im.

IIIm

Wiktoria Pietras
Matylda Leszczyńska
4a
5c
Mały Konkurs Recytatorski- eliminacje rejonowe wyróżnienie Marta Katzig 3c
Konkurs plastyczny "Tajemniczy ogród"

Im
IIIm.
wyróżnienie
wyróżnienie

Oliwia Cyżak
Daria Salloum
Oliwia Kłobukowska
Hanna Kawecka 
6c
6c
6c
6c
. W XI Międzyszkolnym  KonkursieFotografii Dziecięcej – Koszalin 2013 
(kategoria kl 1-3)
(kategoria kl 4-6)

Nagroda IIIm
Wyróżnienie Wyróżnienie
Wyróżnienie

Aleksandra Mikołajczyk
Oliwia Czyżak
Emilia Buchta
Urszula Mikołajczyk
Olga Kryń

2c
6c
3c
4d
5c
VIII Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej SZUM w Mścicach II m. Natalia Matusiak 2b
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny"Olimpus"kl.5 laureat Matylda Leszczyńska 5c
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny"Pingwin" laureat
laureat
Matylda Leszczyńska
Paweł Dombrzalski
5c
5c
  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zabytki mojego miasta" IIIm Kamil Prokopowicz 1b
Konkurs plastyczny"W święta zwierzaki czekają na paczki"

IIm.
IIIm

wyróżnienie
wyróżnieni

Martyna Romecka
Adrian Soroka
Zuzanna Grabowska
Lidia Wiktorowska
1b
2b
1a
1a
W Międzyszkolnym konkursie plastycznym"Moje anioły"
-w kat. 7-10 lat
-w kat. do 6 lat

IIm
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie

Sebastian Stokowiec
Wojciech Niewinowski
Anastazja Lis
Wiktoria Fit
1b
1b
1b
1
W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym EDI 
-w kategorii kl.4-tych
-w kategorii kl.5-tych 
VIIm
IXm
VII m
VIIm
IXm
Paweł Butrynowski
Wiktor Glaner
Matylda Leszczyńska
Paweł Dombrzalski
Martyna Nawrocka
4d
4d
5c
5c
5b
Ogólnopolski konkurs Literacki "Szkolne rymowanki - wyliczanki"

Im.
IIIm .
IIIm .
IIIm.
IIIm.

Uczniowie klasy 2b
Sebastian Stokowiec
Nikola Fit
Wiktoria Fit
Kamil Prokopowicz

2b
1b
1b
1b
1b

II Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Logczny dla  kl. piątych

IIm. Matylda Leszczyńska 5c
MitologicznymZ mitologią za pan brat” I m Aleksandra Buchta
Matylda Leszczyńska
Paweł Dombrzalski
 
5b
5c
5c

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Mój niepełnosprawny kolega"

I m
Im
IIm
IIm
IIIm
IIIm
Wyróżnienie

Julia Witkowska
Wiktoria Glomb
Kamil Prokopowicz
Martyna Romecka
Nikola Fit
Agata Gajda
Agata Trojak
1b
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zabytki mojego miasta"

I m
Wyróżnienie

Kamil Prokopowicz
Olga Prokopowicz
1b
3c

Międzyszkolny Konkurs Literacki"CZARODZIEJSKIE SŁOWA” DLA DZIECI Z KLAS I-VI

Poezja (kategoria kl1-6)

 

Proza (kat.kl.4-6)

Im
IIm
Wyróżmienie
Wyróżmienie
Wyróżmienie
Wyróżmienie
Im
IIIm
Wyróżmienie
Wyróżmienie
Im.

Weronika Kwiatkowska 
Anita Bartnik
Aleksandra Klemke
Gabriela Grosiak
Oliwia Mazurek
Weronika Stawska
Martyna Nawrocka
Małgorzata Duszyńska
Justyna Moszyńska
Hanna Kawecka
Matylda Leszczyńska 

3c
2b
3b
3b
3d
2b
5b
6c
6c
6c
5c

IV Międzyszkolny  Konkurs Recytatorski" Z poezją patriotyczną za pan brat" III m. Martyna Nawrocka 5b
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pluszowy Miś"

IIm
IIIm
Wyróżnienie

Wiktoria Fit
Grzegorz Wiech
Wojciech Niewinowski
1b

IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej"Wyśpiewać Polskę"

laureatka Natalia Matusiak 2
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wspomnienia z wakacji" Im
Im
Im
II m
II m 
IIm
III m 
III m
IIIm
Wyróżnienie
Julia Tomaszewska
Wojciech Niewinowski
Agata Trojak
Wiktoria Glomb
Krzysztof Wesołowski
Agata Gajda
Kamil Prokopowicz
Karol Stypuła
Grzegorz Wiech
Sebastian Stokowiec
1b
  VIII Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej :
-w kategorii klas 4-6

-w kategorii klas 1-3

 

Im
Im
IIm
IIm
IIm
IIm
IIIm
IIIm

Sara Salloum                            
Wiktoria  Pietras
Adam Jedliński
AgnieszkaWłodarczyk                
Marta Katzig
Agata  Zając
Amelia   Michałowska
Wiktoria   Przykucka

6c
4a
5b
4a

3c
3b
2c
2b 

X Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Mlodzieży" Mój  kościół na Pomorzu"

Im.   Alicja Kwiecińska 5d   
 

 Osiągnięcia  sportowe w roku szkolnym 2013 /2014

     

Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko Klasa

Zawody pływackie
Internationaler Wettkampf w Schwedt (Niemcy).

 50stylem dowolnym
100 m stylem dowolnym
100 m stylem klasycznym

 

 

 

IIm.
II m.
Vm.

 

 

Amelia Michałowska
Amelia Michałowska
Damian Reterski

2c
2c
4d
Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych I m. Kacper Rapita Klasa
Finał Koszalińskiego Oddziału Związku Piłki Nożnej Młodzika Starszego I m. Dubielewicz Marcin
Graniczka Maciej
Grunert Dominik
Jakubiak Mateusz
Jurkiewicz Dawid
Kowalczyk Wojciech
Pawłowski Krzysztof
Rapita Kacper
Redzik Szymon
Swat Mateusz
Szymański Dawid
Szaflarski Kacper
Wojtczak Kacper
Klasa
Finał Wojewódzkim Młodzika Starszego II m Dubielewicz Marcin
Graniczka Maciej
Grunert Dominik
Jakubiak Mateusz
Jurkiewicz Dawid
Kowalczyk Wojciech
Mich Huber
Pawłowski Krzysztof
Rapita Kacper
Redzik Szymon
Swat Mateusz
Szymański Dawid
Szaflarski Kacper
Wojtczak Kacper
6b

XVIII Ogólnopolski Turniej Judo Pamięci Larysy Krause- Dąbrowa
XVII Majowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików -Jezierzyce
XIV Edycja z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka
XI Międzynarodowy Turniej Judo Juniorów Młodszych i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory
Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci w Judo
Finał Ligi Szkolnej Koszalin 2013
XI Międzynarodowy Turniej  Judo
XVII Ogólnopolski Turniej Judo Pamięci Larysy Krause- Dąbrowa

I miejsca Krystian Glama 3a
Mistrzostwa Województwa w mini piłę nożną chłopców Im. Szymon Redzik
KrzysztofPawłowski      
Marcin Dubielewicz
Kacper Rapita
Wojciech Kowalczyk
Maciej  Graniczka
Mateusz Swat
Dominik Grunert
Hubert  Mich

Kacper Wojtczak Dawid  Szymański
Mateusz Jakubiak
Kacper Szaflarski
6b
Z okazji Dnia Dziecka organizator Wyrzykowski Tennis Academy Im.
Vm.
Sara Szwichtenberg
Wiktor Nowak
4d
4d
XII Międzynarodowy Bieg Wenedów

IIm.  szk.
VIIm.
VIIm.
XIV m.
IIIm
Im.
Vm.
IIm.
IIIm.
IIm.
IIIm

Jakub Karcz
Mateusz Miękus
Maximilian Bate
Nikola Kretschmer
Jakub Prątnicki
Jakub Karcz
Patrycja Kozłowicz
Julia Dudzińska
Aleksandra Klemke
Zuzanna Maliszewska

 

4d
5c
5c
5b
4e
4d
4a
4b
4b
4b

Liga Bałtycka –Orlik 2012. Zwycięzca gr. Koszalińskiej grodzkiej BałtykI

Im.

Radecki Radosław
Rapita Jakub
Piszcz Jakub
Prątnicki Jakub
Bukowski Adrian
Kołodziejczyk Cezary
Muzyka Paweł
Lubke Mateusz
Więckowski Kacper
Wolański Tomasz
4e
Liga Bałtycka –Orlik 2012. Finał turnieju KOZPN Koszalin, kat. chłopców- Bałtyk I

08.06.2014 r.

 

 

 

* Król strzelców

I m.

Radecki Radosław
Rapita Jakub
Piszcz Jakub
Prątnicki Jakub
Bukowski Adrian
Kołodziejczyk Cezary
Muzyka Paweł
Lubke Mateusz
Więckowski Kacper
Wolański Tomasz
Adrian Bukowski

4e
Turniej Ligi Batyckiej Orlik 2012- BałtykII

16.05.2014 r.

II m.

Lange Szymon
Lubera Błażej
Maciejak Jan
Mikołajczak Stanisław
Pańko Michał
Szulc Aleksander
Wolański Tomasz

4e
Turnieju Ligi Batyckiej Orlik 2012- Bałtyk I

16.05.2014 r.

 

 

Najlepszy zawodnik drużyny
Król strzelców

I m.

Rapita Jakub
Muzyka Paweł
Piszcz Jakub
Prątnicki Jakub
Radecki Radosław
Lubke Mateusz
Więckowski Kacper
Kacper Więckowski
Jakub Prątnicki

4e
Turnieju Ligi Batyckiej Orlik 2012-Bałtyk II

27.05.2014 r.

 

 

Najlepszy zawodnik drużyny

Im.

Kisielewski Maciej
Lubera Błażej
Maciejak Jan
Mikołajczak Stanisław
Pańko Michał
Romecki Wiktor
Szulc Aleksander
Więckowski Kacper
Kacper Więckowski

4e

Turnieju Ligi Batyckiej Orlik 2012-Batyk I 27.05.2014 r.

 

 

 

 

 

 

 

Najlepszy zawodnik drużyny

Im.

Lubke Mateusz
Muzyka Paweł
Piszcz Jakub
Prątnicki Jakub
Radosław Radecki
Wolański Tomasz
Rapita Jakub
Więckowski Kacper
Jakub Rapita
Kacper Więckowski

4e

Turniej Ligi Batyckiej Orlik 2012 Bałtyk II *26.04.2014 r. 

 

 

 

Najlepszy bramkarz
Najlepszy strzelec drużyny –

I m.

Chrystofiak Aleksander
Kołodziejczyk Cezary
Kisielewski Maciej
Mikołajczak Stanisław
Pańko Michał
Wiech Tomasz
Zawiślak Konrad
Wolański Tomasz
Tomasz Wolański
Maciej Kisielewski

4e
Turniej Ligi Batyckiej Orlik 2012 Bałtyk I

26.04.2014 r. 

 

 

 Król strzelców

 

Kołodziejczyk Cezary
Lubke Mateusz
Piszcz Jakub
Prątnicki Jakub
Rapita Jakub
Radecki Radosław
Szulc Aleksander
Jakub Prątnicki

4e

Turnieju Ligi Bałtyckiej

Orlik 2012

05.04.2014 r.

Im.

Bukowski Adrian
Chrystofiak Aleksander
Kisielewski Maciej
Kołodziejczyk Cezary
Kozłowski Kacper
Lubke Mateusz
Maciejak Jan
Mikołajczak Stanisław
Muzyka Paweł
Pańko Michał
Piszcz Jakub
Prątnicki Jakub
Radecki Radosław
Rapita Jakub
Szulc Aleksander
Więckowski Kacper
Wolański Tomasz

4e
V Zawody Pływackie "Maluszki na START"
Rocznik 2005 -15 m stylem dowolnym z przyborem
-15 m stylem dowolnym
Rocznik 2006
-15 m stylem dowolnym
-15m stylem dowolnym

I m.

IIm.
Im.
IIm.

Mikołaj Maliszewski

Agata Stepowy
AleksandraMikołajczyk
Jeremiasz Radko

0-1
1b
1b
1b

 

Mistrzostwa Miasta w trójboju lekkoatletycznym klas piątych  

Im.
IIm.

 

Mikołaj Grabowski
Nikola Kretschmer 

5a
5b
Mistrzostwa Miasta Koszalina w pływaniu klas drugich Im
Vm

Amelia Michałowska
AleksandraMikołajczyk

2c
2c

Zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka w Ustroniu
-25 m.stylem dowolnym
-25 m. stylem klasycznym
-25 m. stylem klasycznym
25m. z przyborem

 

Im.
IIIm.
Im.
Vm.
VIIm.

Agata Stepowy
Agata Stepowy
Mikołaj Maliszewski
Mikołaj Maliszewski
Szymon Radecki

1b
1b
0-1
1b
2c
Wielobojowe MistrzostwaPolski Dziesięciolatków (grupa zachodniopomorska),
- Floatnig Arena  Szczecin
50m stylem dowolnym
50m stylem klasycznym
50m stylem grzbietowym
100m stylem zmiennym
50m stylem dowolnym
50m stylem klasycznym
50m stylem grzbietowym
100m stylem zmiennym

 

 

 

 

Vm.
IIm.
IVm.
IIm.
XXIIm.
XXXIm.
XIXm.
XXVIIIm.

 

 

 

Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Aleks Motyczyński
Aleks Motyczyński
AleksMotyczyński
Aleks Motyczyński

 

4b



3c

Mistrzostwa Torunia w Judo IIm

Hubert Gąska 

3c
XVII Majowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików Im

Hubert Gąska 

3c
XI Międzynarodowy Turniej Judo Juniorów Młodszych i Dzieci o Puchar  WójtaGminy Kaczory Im

Hubert Gąska 

3c

Mistrzostwa Miasta
sztafecie szwedzkiej

sztafecie 4x100m


sztafecie 4x100m



sztafecie szwedzkiej

III m-



IVm



IVm



Vm

 

Pawłowski Wiktor
Pawłowski Krzysztof
Swat Mateusz
Mich Hubert

Grunert Dominik
Rapita Kacper
Wojtczak Kacper
Kowalczyk Wojciech

Iga Suska
Natalia Tucka
Sara Salloum
Julka Kużel

Olimpia Rykaczewska
Nikola Kretschmer
Zuzanna Miłoszewska - Grynczelis
Małgosia Duszyńska

6b

i

6c

W Mistrzostwach Miasta w piłce nożnej chłopców I m.

Dawid Szymański
Kacper Rapita
Kacper Szaflarski
Wojciech Kowalczyk
Maciej Graniczka
Hubert Mich
Marcin Dubielewicz
Kacper Wojtczak
Szymon Redzik
Mateusz Jakubiak
Mateusz Swat
Dominik Grunert

6b
Generalna wielobojowa klasyfikacja  po zakonczeniu edycji 2013/2014 IIm.
IXm.
XVI
XVIII

Zuzanna Maliszewska
Aleks Motyczyński
Damian Reterski
Amelia Michałowska

4b
3
4d
2c
Finał Ligi Miast w Choszcznie
klasyfikacja generalna
FinałPływackiej Ligi Miast
w Choszcznie
(50 m stylem dowolny )
(50 m stylem klasycznym)
(50 m stylem klasycznym)
(100 m stylem zmiennym)
(50 m stylem motylkowym)

(50 m stylem klasycznym)

 

 

Im.
IIm
XVIIm
Xm
Vm
IV

 

 

Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Aleks Motyczyński
Aleks Motyczyński
Damian Reterski
Dmian Reterski

 

 

4b
4b
3
3
4d
4d

IX Miedzyszkolne Zawody Pływackie "Umiem pływać"
25m st. dowolnym
25 m st. grzbietowym
25m st. dowolnym
25 m st. klasycznym
25m st. klasycznym
25 m st. dowolnym
25m st. dowolnym
25m st. dowolnym
25 m st. dowolnym
Sztafeta klas V 4x25m

 

50m st. klasycznym
50m st. dowolnym
50m st. dowolnym
50m st. dowolnym
>50m st. dowolnym

 

 

 

IIm
IIm
VIIm
VIIm
Xm
Xm
IVm
IXm
Xm
IIIm




Vm.
VIIIm
IXm
Xm
XIm

 

 

 

Marta Katzig
Oliwier Wieliczko
Oliwier Wieliczko
Martyna Nawrocka
Natalia Topij
Martyna Kopania
Mateusz Cupryniak
Jakub Woźniak
Maciej Hirny
MartynaNawrocka 
Martyna Kopania 
Maciej Hirny 
Mateusz Cupryniak

Dawid Szymański
Kacper Szaflarski
Dawid Szymański 
Jakub Karcz
Kacper Rapita

 

 

 

3c
3c
3c
5b
5c
5c
5d
5d
5c
5b
5c
5c
5d

6b
5a
5a
4d
4e

V Konkurs Wiedzy Olimpijskiej.  III m.

Marta Klimaszewska
Sara Szwichtenberg Nikola Rysak
Nikola Kretschmer
Damian Reterski
Wiktor Nowak
Kacper Orzechowski
Jakub Rapita,
Kacper Kozłowski,
Mateusz Ćwirko,
Dawid Szafulski

4d
4d
5c
5c
4d
4d
4d
4e
4e
5a
5a
VI Otwarte Mistrzostwa w Kołobrzegu 
w pływaniu dzieci i młodzieży
(25 m stylem grzbietowym )
(25 m stylem dowolnym)
(25 m stylem grzbietowym )
(25 m stylem dowolny )
(50 m stylem grzbietowym)
(50 m stylem klasycznym)
(100 m stylem grzbietowym)
(50 m stylem grzbietowym )
(100m stylem dowolnym)
(50 m stylem motylkowym)
(50 m stylem klasycznym)
(50 m stylemmotylkowym )
srebro
srebro VIIm.
brąz brąz  Vm.
złoty
złoty srebro
złoty złoty
IV m.

AgataStepowy
AgataStepowy
Mikołaj Maliszewski
Amelia Michałowska
Amelia Michałowska
Amelia Michałowska
Aleks Motyczyński
Aleks Motyczyński
Aleks Motyczyński
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Dmian Reterski

3
3
0
3
3
3
3
3
3
4b
4b
4d

Pierwszy krok akrobatyczny III m.

Karolina Pietrzyk

2c
Mistrzostwa Torunia w Judo II m.

Grzegorz Piechotaa

2c
Ogólnopolskie półfinaływ piłce ręcznej dziewcząt Żagań IV m..

Olimpia Rykaczewska
Katarzyna Suchowiak
Julia Karwas
Oliwia Zbiewska
Zofia Miniszewska
Alicja Warkowska

6c
Wojewodzkie Zawody w piłce ręcznej dziewcząt Szczecin II m.

Małgorzata Duszyńska
Olimpia Rykaczewska
Hanna Kawecka
Iga Suska
Justyna Moszyńska
Aleksandra Murawiec
Oliwia Zbiewska
Wiktoria Stachowska
Julia Kużel
Julia Sobieraj
Natalia Sieradzka
Zofia Miniszewska
Natalia Tucka
Alicja Warkowska

6c
Ogólnopolski Turniej w piłce ręcznej dziewcząt w Dębnie  I m.

Małgorzata Duszyńska
Olimpia Rykaczewska
Hanna Kawecka
Iga Suska
Justyna Moszyńska
Aleksandra Murawiec
Oliwia Zbiewska
Wiktoria Stachowska
Julia Kużel
Julia Sobieraj
Natalia Sieradzka
Zofia Miniszewska
Natalia Tucka
Alicja Warkowska

6c
o VII Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2014 w Cetniewie
100 m stylem dowolnym
100 m stylem zmiennym
100 m stylem klasycznym
100 m stylem zmiennym

 

 

II m.
IIm.
IVm.
IXm.

 

 

 Zuzanna Maliszewska
ZuzannaMaliszewska
Damian Reterski
Damian Reterski

 

 

4b
4b
4d
4d

Mistrzostwa Regionalne  w mini piłce ręcznej dziewcząt II m.

 Małgorzata Duszyńska
Olimpia Rykaczewska
Hanna Kawecka
Iga Suska
Justyna Moszyńska
Aleksandra Murawiec
Oliwia Zbiewska
Wiktoria Stachowska
Julia Kużel
Julia Sobieraj
Natalia Sieradzka
Zofia Miniszewska
Natalia Tucka
Alicja Warkowska

6c   

II runda Pływackiej Ligi Miast - Stargard Szczeciński
Rocznik 2004 i młodsi
50m stylem dowolnym
(50 m stylem grzbietowym
(50 m stylem dowolnym
4x50 m stylem zmiennym )

Rocznik 2003
100 m stylem grzbietowym )
100 m stylem zmiennym )

 

 

Im
VIIm
IX m
IXm
Im.
Im. 

VIIm
IXm

 

 

Zuzanna Maliszewska Amelia Michałowska
Aleks Motyczyński
Aleks Motyczyński
Zuzia Maliszewska
Aleks Motyczyński
Damian Reterski
Damian Reterski


 

4b

 

54 Turniej Dla Dzieci Stanisława Figasa

(kategoria młodszych)

I m

  Adrian Bukowski
Mateusz Lubke
Paweł Muzyka
Jakub Piszcz
Jakub Rapita
Kacper Kozłowski

4e 

II Zimowe Wielobojowe Pływackie Mistrzostwa Centrum Sportowo-Rekreacyjne HELIOS w Ustroniu Morskim 
25 m stylem dowolnym
25 m stylem dowolnym
25 m stylem grzebietowym 
25 m stylem dowolnym
25 m stylem grzebietowym 
100 m stylem klasycznym
100 m stylem zmiennym
50 m stylem grzbietowym
50 m stylem klasycznym
100 m stylem zmiennym
50 m stylem dowolnym
Klasyfikacja wielobojowa w roczniku 2004 dziewcząt - I miejsce

 

 

Im.
VIIIm.
IXm.
IIm.
Vm
Im
Im
IIm
IIIm
VIIm.
IXm

 

 

Agata Stepowy
Jeremiasz Radko
Jeremiasz Radko
Amelia Michałowska
Amelia Michałowska
Zuzanna Maliszewska Zuzanna Maliszewska Aleks Motyczyński
Damian Reterski
Damian Reterski
Jakub Woźniak

.   
Mistrzostwa Koszalina w mini piłce ręcznej dziewcząt  Im. Małgorzata Duszyńska
Olimpia Rykaczewska
Hanna Kawecka
Iga Suska
Justyna Moszyńska
Katarzynna Suchowiak
Oliwia Zbiewska
Wiktoria Stachowska
Julia Kużel
Julia Sobieraj
Natalia Sieradzka
Zofia Miniszewska
Sara Salloum
Natalia Tucka
Alicja Warkowska
6c   

I Otwarte Mistrzostwa Koszalina - 
 Bijemy Rekordy Koszalina
50 m stylem motylkowym
100 m stylem klasycznym
200 m stylem klasycznym 
200 m stylem grzbietowym

 

 

Im.
rekord
I m
Im

Zuzanna Maliszewska

4b   
Zawody Pływackie z cyklu „LIGA MIAST”
o Puchar Burmistrza Myśliborza
50 m stylem motylkowym
100 m stylem dowolnym
50 m stylem klasyczny
50 m stylem grzbietowy
szafety 4x50 m stylem

 

brąz
Vm
złoto
srebro
Im

 

 

Damian Reterski
Damian Reterski
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Zuzanna Maliszewska
Amelia Michałowska
4d
4d
4b
4b
4b
2b

 Otwarte Zimowe MistrzostwaWojewództwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
50 m stylem dowolnym -
100 m stylem dowolnym
200 m stylem dowolnym - 11 miejsce

XIm
XIIm
Xm

Damian Reterski

4d   
Turniej Piłki Ręcznej w Mielnie IIIm.

Aleksandra Buchta
Aleksandra Granosik
Aniela Dąbrowska
Martyna Nawrocka
Joanna Kuczyńska
Wiktoria Machowicz
Urszula Deskowska
Nikola Rysak
Nikola Krechmer
Marta Frąckowiak
Aleksandra
Nina Okrój

5b  
Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w Judo o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza IIm

Hubert Gąska

3c   
Mistrzostwa Miasta w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt IVm

Monika Pieszko
Wiktoria Kędzierska
Oliwia Frankiewicz

6a
6a
6a  

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN Lębork 23.11.2013
-styl 50m dowolny
-100m styl zmienny

Im
IIIm
Vm
VII m
VII m

Zuzanna Maliszewska
ZuzannaMaliszweska
Amelia Michałowska
Damian Reterski
Damian Reterski

4b
4b
2c
4d
4d   

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Im

Agata Jegier
Mateusz Ćwirko
Krzysztof Majewski
Miłosz Pijewski

5c
5a
3
5b  
Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Pływaniu „Family Cup” 2013 

Im
VIm
IIm
VIm
IVm.

Agata Stepowy
Mikołaj Maliszewski
Amelia Michałowska
Jakub Woźniak 
Mateusz Cupryniak
 

3
3
3
5d
5d

VIII Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży  pod Patronatem Prezydenta Miasta Słupska z okazji „Święta Niepodległości
-50 m stylem klasycznym
-100 m stylem zmiennym 
-50 m stylem motylkowym
-50 m stylem dowolnym 
 

 

 

Im
Im
VIIIm
VIm.

 

 

Zuzia Maliszewska
Zuzia Maliszewska
Damian Reterski
Damian Reterski

 

 

IVb

 IVd

W Mistrzostwach  Miasta w drużynowych biegach przełajowych i awans do Mistrzostw województwa. 

Im

Wiktor Pawłowski
Krzysztof Pawłowski       
Marcin Dubielewicz
Kacper Rapita
Wojciech Kowalczyk
Maciej  Graniczka
Mateusz Swat
Dominik Grunert
Hubert  Mich

Kacper Wojtczak Dawid  Szymański
Mateusz Jakubiak
Daniel Jurkiewicz

6b

 

 XI Międzynarodowy Turniej Judo im. Z. Kwiatkowskiego Młodzików i Dzieci( waga 46 kg) Im   Hubert Gąska 3c  
Finały Wojewodzkiej Olimpiady Młodzieży w Judo(kat+34kg) IIIm   Igor Dowiatt 3c
Finały Wojewodzkiej Olimpiady Młodzieży w Judo(kat +50kg) IIIm.   Kacper Ryfa 3c