Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

-> LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA


   Osiągnięcia  w roku szkolnym  2014 /2015

     

Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko Klasa
Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej "Malowaniena ekranie" wyróżnienie Monika Wirska
3c
Międzynarodowy konkurs plastyczny"Nasi rówieśnicy,nasze miasta i regiony-poznajmy się bliżej" 1m.
wyróżnienie
Aleksandra Ryśkiewicz
Jakub Bukowski
4a
4d
IX Ogólnopolski Konkurs Literacki "My jesteśmy radością - kolorowy świat bajek"

 

nagroda

wyróżnienie:

 

 

 

 

 Maja Szkup
Patryk Kubiński
Hanna Stańczyk
Michał Werra
Antonina Przykucka
Hubert Krawczyk
Maja Lampowska
Maria Borucińska
 3c
3c
3c
3c
3c
3c
3c
2c
Finał  47 Turnieju Recytatorskiego Ptaki,ptaszki ptaszęta polne

 

 

nagroda Piotr Ujejski
3a
  W kategorii "Klasa II" w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " mieszkamy nad Bałtykiem.Nadmorski wypoczynek" 1 m
Borys Tucki 2a

Ogólnopolski Konkurs

Ekologiczno - Przyrodniczy EDI

 

3m
5m
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Martyna Nawrocka
Kacper Rutkowski
Paweł Dombrzalski
Marcin Stawski
Adam Jedliński
6b
5c
6c
6b
6c
Międzyszkolny konkurs matematyczno-informatyczny"Młodzi Twórczy" 1m Paweł Dombrzalski
Matylda Leszczyńska
Adrian Szczepankiewicz
Jakub Woźniak

6c
6c

6d

6d

Konkurs plastyczny"Koszalin – Zielone Miasto”

 

2m
3m
2m
2m
wyróżnienie
 Agata Stepowy
Jakub Dworaczyk
Rozalia Boruch
Michał Werra
Maja Lampowska
klasa

Małe Olimpiady Przedmiotowe z :

- J,angielskiego
- J.angielskiego
- Przyrody
- Historii
- Muzyki

- J.polskiego

-Informatyki

-Informatyki

 

 

laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat

 

4m.

5m.

 

 

Fabian Chudzik
Paweł Dombrzalski
PawełDombrzalski
Paweł Dombrzalski
Olga Kryń
Matylda Leszczyńska
Mateusz Miękus
Adrian Szczepankiewicz

 

 

6c
6c
6c
6c
6c

6c

6d

6d

Kangur Matematyczny 2015

 

bdb

 

wyróżnienie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bdb

 Wojciechowski Przemek
Borys Tucki
Palszys Klaudia
Bogacz Tymon
Jegier Przemysla
Wroblewski Mateusz Mikolaj Olszewski
Rydwelski Michal
Michalowska Amelia
Dembicki Jakub
Rogowski Jakub
Boruch Daniel
Malinowski Natan
Wrobel Krzysztof
Gąska Huber
Nadolna Malgorzata
Dobroń Julia
Glaner Wiktor
Wieliczko Oliwier
Butrynowski Piotr
Budnik Daniel Dombrzalski Paweł
Nawrocka Martyna
Zaj Jakub
MatyldaLeszczyńska

kl2-6

 

 

Ogólnopolskim konkursie „
Matematyka na faktach&#x201D
za pracę Drożdże w życiu codziennym
Specjalne wyróżnienie Weronika Kwiatkowska
Małgorzata Nadolna
4c
XV Regionalny Konkurs Ortograficzny klas trzecich
laureatka Monika Wirska 3c

Powiatowy Konkurs

"Koszalińska Niezapominajka 2015"

laureatka
laureatka
wyróżnienie:

 

 

Dorota Szura
Oliwia Ciechanowicz
Hubert Krawczyk Hanna Stańczyk Monika Wirska


3c 
Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny  UNICEF-Marzenia Dzieci Świata

1m.

wyróżnienie

Rozalia Boruch

Julia Tomaszewska

1b
2c

 Konkurs ZUCHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z języka angielskiego

laureaci:

Marta Rychter
Monika Adamczyk
Martyna Wróblewska
Martyna Bogdan
Dawid Zalech
Nikola Grab
Agata Stepowy
Przemysław Wojciechowski
Kinga Kostka
Krzysztof Wesołowski
Julia Witkowska
Tymon Bogacz
Nikola Fit
Kamil Prokopowicz
Inez Machała
Jakub Dembicki
Przemysław Jegier
Michał Rydwelski
Anita Bartnik
Igor Zieliński
Natalia Matusiak
Kinga Jamrożyńska
Daniel Boruch
Jakub Michałowski

Martyna Bogdan
Monika Adamczyk
Nikola Grab
Jakub Michałowski

 

 

1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3

 1
1
1
1

XI Turniej Ekologiczno -Zdrowotny o Puchar Dyrektora SP13
1 m.
Uczniowie klasy 1 c
1c
RejonowyKonkurs Plastyczny"Zdrowy Ząbek"
1m. Amelia Walendzik
1c

 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Europa naszym wspólnym domem"

1 m
3m
3m
wyróżnienie
wyróżnienie

Anastazja Lis
Martyna Bogdan
Nikola Fit
Anna Olenkowicz
Zuzanna Grabowska

1
1
1
1
3b
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny ,,Mój pupil" wyróżnienie Inez Machała 3b
  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ciekawe miejsca w Polsce" nagroda Karol Stypuła
Wiktoria Glomb
Agata Gajda
2b
2b
2b
Powiatowy Konkurs Plastyczny"Ilustrujemy legendy Gracjana Bojara -Fijałkowskiego" 1m
2m

Wiktoria Fit
Hanna Grosiak

2b
2b

  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moje wrażenia po obejrzeniu spektaklu dla dzieci w BTD"

1m
wyróżnienie
Imię Wiktoria Fit 
Julia Witkowska
2b
2b
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny "Mali Mistrzowie Języka" laureat Paweł Dombrzalski
6c
Wojewódzki konkurs "Losy żołnierza,dzieje oręża polskiego w latach 972-1514."Od Cedyni do Orszy"
laureat

Paweł Dombrzalski

Adam Jedliński

6c

6b

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Spelling Champion" 1m
2m
Matylda Leszczyńska
Fabian Chudzik
6c
6c
Konkurs plastyczny Kartka Wielkanocna
1 m.  Lidia Adamkiewicz
3a
Międzyszkolny Turniej Ortograficzny 1 m
1 m
2m
Gabriela Grosiak
Zuzanna Maliszewska
Urszula Mikołajczyk

4

5b
5d

V edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Będę bajkopisarzem" 3 m. Anna Aslanian 4b
Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej wyróżnienie Aleksander Stemporowski 5c
 Wojewódzki Konkurs Matematyczny   
  dla szkół  podstawowych  
  województwa zachodniopomorskiego     
laureatka Matylda  Leszczyńska
6c
XI międzyszkolny konkurs ekologiczny
,,Żyjmy w zgodzie z naturą"

1m. Anita Bartnik
Natalia Matusiak
Michał Rydwelski
3b
Międzyszkolny Konkurs Historyczny"Polska i Świat w XX i XXI wieku"

2m zespól


2m.

MatyldaLeszczyńska
Konrad Werra
Jakub Woźniak
Matylda Leszczyńska
6c
6d
6d
6c
Eliminacje szkół podstawowych Miasta Koszalina w XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju BRD

1m.zespół

 

1m.
2m.

Agata Jegier
Natalia Topij
Maciej Hirny
Mateusz Wawrzyniak
Maciej Hirny
Agata Jegier
6b
6c
6c
6c
6c
6b
W konkursie plastyczny.m" W święta zwierzaczki też czekają na paczki"

 

1m
1m
2m
wyróżnienie
Krzysztof Wesołowski
Wojciech Wiech
Agata Cuckarew
Michał Niemiec
2
3a
3a
3a
W XII Międzyszkolnym Konkursie 
Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2014

 

wyróżnienie
nagroda
nagroda
wyróżnienie wyróżnienie

 

Hanna Nadolna
Zuzanna Maliszewska
Kacper Rutkowski 
Olga Kryń
Piotr Połczyński

 

3
5b
5b
6c
4,,
Wojewódzki Konkurs Historyczny"Losy Żołnierza"
1 m. Adam Jedliński 6b
XII edycja Konkursu Literackiego"Mała Ojczyzna,jestem jej częścią"pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w kategorii poezja 1 m. Martyna Nawrocka kl.6b
II Turniej Mikołajkowy konkurencja Kata Indywidualne
 1m. Lidia Wiktorowska ,
Międzyszkolny Konkurs"Najpięknieszy Anioł Bożonarodzeniowy" 1m. Tymon Bogacz 2a
Konkurs Plastyczny "Ratownik medyczny- bohater dnia codziennego"- 1 m.
2m.
wyróżnienie
Maja Olszewska
Agata Gajda
Grzegorz Wiech
1d
2b
2b
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony deser czekoladowy" 1m.
1m.
2m.
2m.
2m.
3m.
3m.
Nikola Fit
Wiktoria Fit
Kamil Prokopowicz
Julia Witkowska
Anastazja Lis
Julia Tomaszewska
Agata Gajda

 

2b
2b
2b
2b
2b
2b
2b
Warsztaty "Jesienne inspiracje" wyróżnienie

Nikola Fit

2b

V Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej"Wyśpiewać Polskę"

laureatka Wiktoria Pietras 5a
 
XIII  Przegląd Piosenki Żołnierskiej, Harcerskiej i Turystycznej - Kamasz
wyróżnienie Wiktoria Pietras 5a
IX Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej

3 m.
1 m.
1 m.
2m.
3m
wyróżnienie

Urszula Labędź
Marta Katzig
Wiktoria Pietras
Martyna Nawrocka
Martyna Burdziej
Agata Zając

3c
4c
5a
6b
4b
4b

Plakat Kina małego widza wyróżnienie Małgorzta Fit 3b

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly