Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

 

 

  Małe Olimpiady Przedmiotowe  2015 /2016

 

Nazwa Małej Olimpiady

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Mała Olimpiada z Matematyki

 laureat

Wiktor Glaner

 6d

Mała Olimpiada z Informatyki

laureat

Marcin Macierzanka

 5c

Mała Olimpiada z Muzyki

 laureat

 Gabriela Grosiak Wiktoria Pietras

5b
6a 

       

 

   Małe Olimpiady Przedmiotowe  2014/2015

 

Nazwa Małej Olimpiady

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Mała Olimpiada z Języka polskiego

 laureat

Matylda Leszczyńska

 6d

Mała Olimpiada z Historii

 laureat

Paweł Dombrzalski

 6d

Mała Olimpiada z Języka angielskiego

laureat

Fabian Chudzik
Paweł Dombrzalski

6d

 

Mała Olimpiada z Muzyki

 laureat

 Olga Kryń

6d

 Mała Olimpiada z Przyrody  laureat  Paweł Dombrzalski  6d

 

 Małe Olimpiady Przedmiotowe  2013 /2014

 

Nazwa Małej Olimpiady

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Mała Olimpiada z Historii

 laureat

Adam Jedliński

 5b

Mała Olimpiada zPrzyrody

laureat

Łukasz Bunio

 6c  

Mała Olimpiada z Muzyki

 laureat

 Małgorzata Duszyńska

6c 

       
       
       
       

Małe Olimpiady Przedmiotowe  2012 /2013

 

Nazwa Małej Olimpiady

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Mała Olimpiada z Historii

 laureat

Kamila Reiske

 6b

Mała Olimpiada z J.angielskiego

laureat

Kamila Reiske

 6b  

Mała Olimpiada z Plastyki

 laureat

 Katarzyna Sobolewska

6a  

Mała Olimpiada z Informatyki

laureat

Katarzyna Sobolewska

6a  

Mała Olimpiada z Informatyki

laureat

Mikołaj Wieliczko

6a  

Mała Olimpiada z Przyrody

 laureat

Mateusz Olszewski

6a  

Olimpiada Malucha 

 laureat

Piotr Butrynowki

3d    

 

 

Laureaci Małych Olimpiad Przedmiotowych w roku szkolnym  2011 /2012

J.polski

WeronikaWróbel                                                                   

 6c   

Matematyka

Kornel Popowicz

 6c 

Muzyka

Anna Jędrkowiak
KatarzynaSobolewska

5b
5a

Plastyka

Lidia Sowińska
Anna Rekowska

6c
 6c    

Informatyka

Dawid Niebieszczański

Anna Rekowska

 6b
 6c
    

    Małe Olimpiady Przedmiotowe  2010 /2011

 

                          

Nazwa konkursu

Miejsce

Imię i Nazwisko

    Klasa        

Mała Olimpiada  z Matematyki

Laureatka

Agnieszka Góra

6a

Mała Olimpiada  z Przyrody

Laureatka

Beata Cieślak

6b 

Mała Olimpiada  z Muzyki

Laureatki:

Agnieszka Góra
Ewa Plesiewicz

6a
5c

    Małe Olimpiady

Przedmiotowe  2009 /2010

 

 

Nazwa konkursu

Miejsce

Imię i Nazwisko

Olimpiada Malucha

Laureaci:

Katarzyna Sobolewska
Anna Jędrkowiak
Patryk Sochaj

Mała Olimpiada  z Informatyki

Laureatka

Magda Małecka



Laureaci Olimpiady Malucha 2009
Ewa Plesiewicz kl. IIIa

  Małe Olimpiady Przedmiotowe  2008 /2009

Przedmiot  

  Imię i Nazwisko    

 Klasa

Język polski

Michał Kapustyński

VI b

Przyroda

Maksymilian Motyczyński
Mateusz Wasilewski

VI d
VIb

Historia

Maciej Jedliński

VI a

Muzyka

Hubert Szymański

VI a

Plastyka

Maciej Jedliński

VI a

 

    Małe Olimpiady Przedmiotowe  2007/2008

 

Nazwa konkursu                 

Miejsce

   Imię i Nazwisko   

Klasa        

Historia
Informatyka
Plastyka

laureat
laureat
laureat

Maciej Jedliński
Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski

 



    Małe Olimpiady Przedmiotowe  2006/2007

 

  Nazwa konkursu

 Miejsce

 Imię i nazwisko

 Malucha

 Laureat

 Weronika Bednarczyk

 Języka Angielskiego

 Laureat

 Joanna Szwoch

 Plastyki

 Laureat

  Jan Dąbrowski



Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly