Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

-> LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA


ROK SZKOLNY 2017/2018

Organizatorzy XV Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2017

pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

oraz Prezydenta Miasta Koszalina

zapraszają

laureatów, uczestników konkursu zakwalifikowanych na wystawę, opiekunów

na uroczyste otwarcie wystawy,wręczenie nagród, dyplomów uczestnictwa i loterię

dnia 15.02.2018 o godzinie 1700 do Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie ul. Wojska Polskiego 36

 

 

Informacja o wynikach XV Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2017

pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

oraz Prezydenta Miasta Koszalina

Miło nam poinformować, iż został rozstrzygnięty XV Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2017.

Jury w składzie:

- Ziemowit Kalkowski - przewodniczący jury, fotograf

- Marek Jóźków - fotograf, Artysta Fotoklubu RP

- Bogusław Siwko - fotograf, Artysta Fotoklubu RP

- Bogusława Kaczkan - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

- Małgorzata Theis - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

przyznało następujące nagrody:

w kategorii klas 1-3 trzy nagrody główne:

I Nagroda - Stanisław Fornalak kl. 3b – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

II Nagroda - Weronika Wielgus kl. 1b – Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

III Nagroda - Nadia Tarlach kl. 2b - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY DODATKOWE

  1. Norbert Kąkol kl. 3c- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  2. Antoni Wojda kl. 3c- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  3. Maksymilian Wieczorek kl. 3c- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  4. Malwina Gajewska kl. 3c- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  5. Maksymilian Winiarczyk kl. 3c – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  6. Michalina Kowalska kl. 3c – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  7. Natan Tymiński kl. 3c- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  8. Patryk Bojarski-Kasina kl. 3c- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  9. Paulina Raciborska kl. 3c – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  10. Wiktor Harasym kl. 3c – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  11. Wiktor Korzeniowski kl. 3c - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  12. Zuzanna Siudowska kl. 3c - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  13. Zuzanna Sowa kl. 3c - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  14. Antoni Wojda kl. 3c - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  15. Dawid Wojciechowski kl. 3c - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  16. Dominik Zienowicz kl. 3c - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  17. Julia Nowak kl. 3c - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

w kategorii klas 4-7 trzy nagrody główne:

I Nagroda - Julia Kania – Pałac Młodzieży w Koszalinie

II Nagroda - Filip Skrzypkowski - Pałac Młodzieży w Koszalinie

III Nagroda - Martyna Gajek kl. 5d – Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY DODATKOWE

  1. Damian Waszkowiak kl. 4a – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  2. Agata Gajda – Pałac Młodzieży w Koszalinie

  3. Martyna Berendt - Pałac Młodzieży w Koszalinie

  4. Amelia Bartczak - Pałac Młodzieży w Koszalinie

  5. Julian Marcjanik - Pałac Młodzieży w Koszalinie

  6. Kamila Czapiewska kl. 7 – Społeczna Szkoła Podstawowa "Nasza szkoła" w Koszalinie

  7. Filip Furman kl. 4c - Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  8. Julia Górna kl. 7a - Szkoła Podstawowa nr 23 w Koszalinie

  9. Amelia Dziekiewicz kl. 7a - Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie

  10. Ksawery Sosnowski kl. 5b – Szkoła Podstawowa w Mielnie

 

Wykaz autorów zdjęć zakwalifikowanych do wystawy

XV Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2017

 

Klasy 1-3

 

 

 

 

1

Antonowicz Adrian SP Rosnowo

21

Pranke Lena SSP1 Koszalin

2

Biernacki Michał SP7 Koszalin

22

Raciborska Paulina SSP1 Koszalin

3

Bojarski-Kasina Patryk SSP1 Koszalin

23

Seewald Julia SP7 Koszalin

4

Dąbrowska Joanna SP7 Koszalin

24

Sieradzki Bartosz SP7 Koszalin

5

Fornalak Stanisław SSP1 Koszalin

25

Siudowska Zuzanna SSP1 Koszalin

6

Gajek Fabian SP7 Koszalin

26

Smelkowska Natalia SP7 Koszalin

7

Gajewska Malwina SSP1 Koszalin

27

Snopek Szymon SP10 Koszalin

8

Gryzio Mikołaj SP Sucha Koszalińska

28

Sowa Zuzanna SSP1 Koszalin

9

Harasym Wiktor SSP1 Koszalin

29

Stępniak Tomasz SSP1 Koszalin

10

Hodyńska Agata SP10 Koszalin

30

Tarlach Nadia SSP1 Koszalin

11

Jaworski Tomasz SP Sucha Koszalińska

31

Tekiel Natalia SSP1 Koszalin

12

Karpiński Mikołaj SP7 Koszalin

32

Tymiński Natan SSP1 Koszalin

13

Kąkol Norbert SP7 Koszalin

33

Wehrhausen Kornelia SP7 Koszalin

14

Korzeniowski Wiktor SSP1 Koszalin

34

Wieczorek Maksymilian SSP1 Koszalin

15

Kowalska Michalina SSP1 Koszalin

35

Wieczorek Szymon SP7 Koszalin

16

Kuna Michał SP Sucha Koszalińska

36

Wielgus Weronika SP7 Koszalin

17

Kurkowski Aleksander SSP1 Koszalin

37

Winiarczyk Maximilian SSP1 Koszalin

18

Marmaj Alicja SSP1 Koszalin

38

Wojciechowski Dawid SSP1 Koszalin

19

Nowak Julia SSP1 Koszalin

39

Wojda Antoni SSP1 Koszalin

20

Osoś Magdalena SSP1 Koszalin

40

Zienowicz Dominik SSP1 Koszalin

 

 

 

 

Klasy 4-6

 

 

 

 

1

Adamczyk Gabriela SSP1 Koszalin

21

Nadolna Hanna SP7 Koszalin

2

Bartczak Amelia Pałac Młodzieży Koszalin

22

Nadolna Małgorzata SP7 Koszalin

3

Berendt Martyna Pałac Młodzieży Koszalin

23

Odważna Aleksandra Pałac Młodzieży Koszalin

4

Bosak Hubert SP23 Koszalin

24

Osoś Karolina SSP1 Koszalin

5

Ciesielska Magdalena SP Dąbrowa

25

Piotr Kacper SP23 Koszalin

6

Curyło Sara SP23 Koszalin

26

Pranke Olga SSP1 Koszalin

7

Czapiewska Kamila SSP Nasza Szkoła

27

Rafał Wiktoria SP7 Koszalin

8

Dziekiewicz Amelia Katolicka SP

28

Rembowska Nikola SP Zegrze Pomorskie

9

Furman Filip SP7 Koszalin

29

Sałbut Aleksandra SP23 Koszalin

10

Gajda Agata Pałac Młodzieży Koszalin

30

Skrzypkowski Filip Pałac Młodzieży Koszalin

11

Gajek Martyna SP7 Koszalin

31

Sobczyk Sebastian Pałac Młodzieży Koszalin

12

Górna Julia SP23 Koszalin

32

Sosnowski Ksawery SP Mielno

13

Hajdun Marta SP Rosnowo

33

Śmiechowska Julia SP23 Koszalin

14

Jóźwiak Wiktoria SP9 Koszalin

34

Świętoń Nikola SSP1 Koszalin

15

Kania Julia Pałac Młodzieży Koszalin

35

Walczak Michał SP7 Koszalin

16

Kleczkowska Hanna SSP1 Koszalin

36

Waszkowiak Damian SSP1 Koszalin

17

Krygier Nikola SP23 Koszalin

37

Waszkowiak Jakub SSP1 Koszalin

18

Majewski Adrian SSP1 Koszalin

38

Wilczek Oliwia SP7 Koszalin

19

Makaroyj Weronika SP9 Koszalin

39

Zielińska Wiktoria Pałac Młodzieży Koszalin

20

Marcjanik Julian Pałac Młodzieży Koszalin

 

 

 

XV MiędzyszkolnyKonkurs Fotografii

Dziecięcej Koszalin 2017

 

REGULAMIN KONKURSU

 


 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Podsumowanie konkursu

AAA_3370-1.jpgAAA_3371-1.jpg

AAA_3373-1.jpgAAA_3377-1.jpgAAA_3379-1.jpgAAA_3382-1.jpgAAA_3385-1.jpgAAA_3386-1(1).jpgAAA_3386-1.jpgAAA_3390-1.jpgAAA_3391-1.jpgAAA_3393-1.jpgAAA_3400-1.jpgAAA_3407-1.jpgAAA_3412-1.jpgAAA_3420-1.jpgAAA_3424-1.jpgAAA_3429-1.jpgAAA_3431-1.jpgAAA_3432-1.jpgAAA_3436-1.jpgAAA_3438-1.jpgAAA_3444-1.jpgAAA_3449-1.jpgAAA_3454-1.jpgAAA_3459-1.jpgAAA_3467-1.jpgAAA_3471-1.jpgAAA_3475-1.jpgAAA_3477-1.jpgAAA_3481-1.jpgAAA_3483-1.jpg

02.03.2017 godzina 1700

Organizatorzy XIV Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2016

pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Koszalina

zapraszają

laureatów, uczestników konkursu zakwalifikowanych na wystawę, opiekunów na uroczyste otwarcie wystawy,wręczenie nagród, dyplomów uczestnictwa i loterię do Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie

ul. Wojska Polskiego 36

 

Informacja o wynikach XIV Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2016

pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

oraz Prezydenta Miasta Koszalina

Miło nam poinformować, iż został rozstrzygnięty XIV Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2016. Jury w składzie:

- Marta Adamczak - przewodnicząca jury, magister sztuki, Muzeum w Koszalinie

- Marek Jóźków - fotograf, Artysta Fotoklubu RP

- Ziemowit Kalkowski - fotograf

- Bogusława Kaczkan - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

- Małgorzata Theis - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

przyznało następujące nagrody:

w kategorii klas 1-3 trzy nagrody główne:

I Nagroda - Sami Michał El Addouli kl. 2c – Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie

II Nagroda - Michał Walczak kl. 3c – Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

III Nagroda - Oliwia Jędruszczak kl. 3c - Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY DODATKOWE

  1. Bartosz Sieradzki kl. 2d- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  2. Michał Borucki kl. 3c- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  3. Jan Michalczyk kl. 3d- Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu

  4. Klaudia Toczek – Szczecin International School w Szczecinie

  5. Szymon Abramek kl. 3b – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  6. Milena Sadowska kl. 3a – Szkoła Podstawowa w Rosnowie

  7. Julia Seewald kl. 2d- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  8. Kuba Dudzic kl. 3c- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  9. Nadia Torlach kl. 1b – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  10. Zuzanna Sipak kl. 2d – Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

w kategorii klas 4-6 cztery nagrody główne:

I Nagroda - Wiktor Szarpatowski – Pałac Młodzieży w Koszalinie

II Nagroda - Ksawery Sosnowski kl. 4b- Szkoła Podstawowa w Mielnie

III Nagroda - Dawid Orzechowski kl. 4 – Szkoła Podstawowa w Łubowie

III Nagroda - Filip Skrzypkowski - Pałac Młodzieży w Koszalinie

WYRÓŻNIENIA I NAGRODY DODATKOWE

  1. Magdalena Ciesielska kl. 5 – Zespół Szkół w Dąbrowie

  2. Klara Frankowska – Pałac Młodzieży w Koszalinie

  3. Amelia Gamus kl. 6b – Szkoła Podstawowa w Rosnowie

  4. Szymon Lemisz kl. 4d- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  5. Adrian Majewski kl. 6c- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  6. Agata Nowakowska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie

  7. Aleksandra Odważna – Pałac Młodzieży w Koszalinie

  8. Sebastian Sobczyk – Pałac Młodzieży w Koszalinie

  9. Jakub Szczęśniak kl. 5a – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  10. Mateusz Żurek kl. 4c – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

 

 

Wykaz autorów zdjęć zakwalifikowanych do wystawy
XIV Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2016
Klasa 1-3
1 Abramek Szymon SSP1 Koszalin 30 Mitura Paweł SP4 Kołobrzeg
2 Antonowicz Adrian SP Rosnowo 31 Oberski Andrzej Katolicka SP
3 Biernacki Michał SP7 Koszalin 32 Ołówka Hubert SP7 Koszalin
4 Blomberg Nicolas SIS Szczecin 33 Pankowski Aleksander SP10 Koszalin
5 Borowik Adam SP Sucha Koszalińska 34 Peczyńska Michalina SP4 Kołobrzeg
6 Borucki Michał SP7 Koszalin 35 Pranke Lena SSP1 Koszalin
7 Ceglarek Zuzanna SP Rosnowo 36 Predykajt Grzegorz SP4 Kołobrzeg
8 Cuckarew Karolina SP7 Koszalin 37 Prusek Kinga SP Rosnowo
9 Curyło Sara SP7 Koszalin 38 Robakiewicz Jakub SP Sucha Koszalińska
10 Dróżdż Agnieszka SP Rosnowo 39 Rup Jakub SSP1 Koszalin
11 Dudzic Kuba SSP1 Koszalin 40 Sadowska Milena SP Rosnowo
12 Forębska Anna SP10 Koszalin 41 Sami Michał El Addouli SP10 Koszalin
13 Furman Filip SP7 Koszalin 42 Schober Alexander SIS Szczecin
14 Gajek Fabian SP7 Koszalin 43 Seewald Julia SP7 Koszalin
15 Heidrich Armin SSP1 Koszalin 44 Siemieniako Oliwia SSP1 Koszalin
16 Hodyńska Agata SP10 Koszalin 45 Sieradzki Bartosz SP7 Koszalin
17 Iwanek Zuzanna SP7 Koszalin 46 Sipak Zuzanna SP7 Koszalin
18 Jagódka Agata SP Rosnowo 47 Siuta Alicja SP4 Kołobrzeg
19 Jakóbczak Krzysztof SP7 Koszalin 48 Tarlach Nadia SSP1 Koszalin
20 Janiec Hubert SP Rosnowo 49 Tekiel Natalia SSP1 Koszalin
21 Jarema Oliwia SP Sucha Koszalińska 50 Toczek Klaudia SIS Szczecin
22 Jaworski Tomasz SP Sucha Koszalińska 51 Urasińska Marianna SIS Szczecin
23 Jędruszczak Oliwia SP7 Koszalin 52 Urban Magdalena SSP1 Koszalin
24 Jóźwicki Jan SP4 Kołobrzeg 53 Wachowska Wiktoria SP7 Koszalin
25 Kaczmarek Filip SP7 Koszalin 54 Walczak Michał SP7 Koszalin
26 Karpiński Mikołaj SP7 Koszalin 55 Walendzik Amelia SP7 Koszalin
27 Kaszubiak Nikola SP7 Koszalin 56 Waszkowiak Damian SSP1 Koszalin
28 Kopera Marcel SP Sucha Koszalińska 57 Wehrhausen Kornelia SP7 Koszalin
29 Michalczyk Jan SP4 Kołobrzeg 58 Zbroja Anna SIS Szczecin
Klasa 4-6
1 Abramczyk Amelia SP Rosnowo 21 Nowak Martyna SP Nasza Szkoła
2 Adamiak Weronika SP7 Szczecin 22 Nowakowska Agata Katolicka SP
3 Burkiet Artur SP Rosnowo 23 Odważna Aleksandra Pałac Młodzieży K-lin
4 Chętkowska Dominika SSP1 Koszalin 24 Orzechowski Dawid SP Łubowo
5 Ciesielska Magdalena SP Dąbrowa 25 Patan Marcelina SSP1 Koszalin
6 Cuckarew Agata SP7 Koszalin 26 Pranke Olga SSP1 Koszalin
7 Czapiewska Kamila SP Nasza Szkoła 27 Rasiński Krzysztof SSP1 Koszalin
8 Dudzic Zuzanna Katolicka SP 28 Sakowska Oliwia SP Rosnowo
9 Dziekiewicz Amelia Katolicka SP 29 Skrzypkowski Filip Pałac Młodzieży K-lin
10 Frankowska Klara Pałac Młodzieży Koszalin 30 Sobczyk Sebastian Pałac Młodzieży K-lin
11 Gajek Martyna SP7 Koszalin 31 Sosnowski Ksawery SP Mielno
12 Gamus Amelia SP Rosnowo 32 Szarpatowski Wiktor Pałac Młodzieży K-lin
13 Karaczewska Aleksandra Katolicka SP 33 Szczęśniak Jakub SSP1 Koszalin
14 Kleczkowska Hanna SSP1 Koszalin 34 Szyda Zofia SP Mielno
15 Lemisz Szymon SP7 Koszalin 35 Śnieżko Hanna Pałac Młodzieży Koszalin
16 Łudziński Szymon SP Rosnowo 36 Teleszczuk Zuzanna SP Dobrowo
17 Majewski Adrian SSP1 Koszalin 37 Waszkowiak Jakub SSP1 Koszalin
18 Mazur Weronika SP Rosnowo 38 Wojciechowska Marta SP4 Kołobrzeg
19 Mąka Oliwia Katolicka SP 39 Żurek Mateusz SSP1 Koszalin
20 Milewski Wiktor SP Rosnowo

 

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly