Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

 


" 28 listopada roku szkolnego 2017/18 świetlica numer 1 i 2 wspólnie zorganizowała występ o tematyce jesiennej. Dzieci miały okazję zaśpiewać jesienne piosenki oraz wyrecytować wierszyki a także zatańczyć taniec jesienny. Gośćmi była Wicedyrektor Pani Katarzyna Socha-Dąbrowska oraz przedszkolaki wraz z wychowawczyniami z przedszkola numer 21 oraz 3. Po występie obie świetlice zorganizowały zajęcia dla obu grup przedszkolnych. W tym samym dniu odbył się także apel dla klas 1-3, gdzie klasy mogły oglądnąć ten sam występ."

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

DSCN0420.JPG

DSCN0431.JPG

DSCN0438.JPG

 

 

DSCN0454.JPG

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly