tel.: 94 348 07 04
mail: sekretariat@sp7koszalin.pl

Szkoła Podstawowa Nr 7

im. I Armii Wojska Polskiego

Zastępstwa

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

Problemy z LOGOWANIEM do dziennika elektronicznego, prosimy zgłaszać na następujący mail: dziennikpomoc@sp7koszalin.pl

LOGOWANIE DO E-DZIENNIKA

Obowiązek informacyjny

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z przetwarzaniem danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 7 im. I Armii Wojska Polskiego ul. Wojska Polskiego 36, 75 -712 Koszalin (zwaną dalej SP7). W SP7 został wyznaczony inspektor danych osobowych – Robert Koperski z którym można się skontaktować poprzez – adres e-mail.:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przetwarzanie danych osobowych w SP7 odbywa się w celu wypełnienia obowiązków prawnych oraz na wniosek osoby zainteresowanej.

Dane osobowe mogą być ujawnione jedynie upoważnionym podmiotom na podstawie i w granicach prawa oraz podmiotom z którymi SP7 zawarł umowę powierzenia danych jedynie w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania danych.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wskazany w przepisach prawa.

Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowaniu oraz ograniczeniu przetwarzania a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administrator danych osobowych nie przekazuje danych osobowych do państw trzecich oraz nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.