Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona używa ciasteczek :) 

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

 

Osiągnięcia

Uczniowie wyróżnieni
dyplomem wzorowego ucznia w klasach 4-6

Klasa Nazwisko i imię średnia
4a Dudek Kacper 5,20
4a Majewski Marcin 5,10
4a Mazurek Oliwia 5,00
4a Szczepanik Weronika 4,80
4a Dudek Kacper 5,20
4a Majewski Marcin 5,10
4a Mazurek Oliwia 5,00
4a Szczepanik Weronika 4,80
4b Grosiak Gabriela 5,36
4b Klemke Aleksandra 5,18
4b Witczak Oliwia 5,27
4b Zajac Agata 5,09
4b Ziółkowska Lena 5,36
4b Połczyński Piotr 5,09
4b Wróbel Krzysztof 5,55
4c Katzig Marta 5,36
4c Morzuch Agata 5,36
4c Dobroń Julia 5,27
4c Głowala Aleksandra 5,27
4c Piotrkowska Ciechomska Daria 5,10
4c Kruk Natalia 5,00
4c Romanowska Olga 5,00
4c Suruda Ada 5,00
4c Ziołek Zuzanna 4,81
4c Macierzanka Marcin 5,09
4c Kwiatkowska Weronika 5,54
4c Nadolna Małgorzata 5,50
4d Burdziej Martyna 5,27
4d Krajcer Karolina 5,27
4d Hoffmann Wiktoria 5,18
4d Micerski Damian 5,00
4d Majewski Krzysztof 4,91
4d Madejsza Maciej 4,91
5a Pietras Wiktoria 5,36
5a Moksa Magdalena 5,18
5a Włodarczyk Agnieszka 5,09
5a Kozłowicz Patrycja 4,81
5a Lach Julia 4,81
5a Majewska Julia 4,81
5b Maliszewska Zuzanna 5,64
5b Więckowski Piotr 5,20
5b Popowicz Igor 5,09
5b Wieliczko Oliwier 5,09
5b Jachowski Hubert 5,00
5b Grochowiak Weronika 4,91
5b Budnik Daniel 4,82
5c Radzikowska Oliwia 5,36
5c Rutkowski Kacper 5,00
5d Mikołajczyk Urszula 5,55
5d Glaner Wiktor 5,27
5d Marcinek Marta 5,27
5d Butrynowski Piotr 5,10
5d Broda Aleksandra 5,00
5d Klimaszewska Marta 5,00
5d Wieczorek Kacper 5,00
5d Godlińska Julia 4,91
5d Piłat Dominik 4,91
5d Gibki Jakub 4,82
5e Baranowicz Konrad 5,18
5e Radecki Radosław 4,82
6b Jedliński Adam 5,55
6b Nawrocka Martyna 5,45
6b Zaj Jakub 5,36
6b Jegier Agata 5,18
6b Kuczyńka Joanna 5,18
6b Okrój Nina 5,10
6b Szymczak Agnieszka 5,10
6b Dąbrowska Aniela 5,27
6b Deszkiewicz Urszula 5,09
6b Stawski Marcin 5,09
6b Kretschmer Nikola 4,90
6b Machowicz Wiktoria 4,82
6c Dombrzalski Paweł 5,73
6c Leszczyńska Matylda 5,36
6c Kryń Olga 5,27
6c Ciemińska Martyna 4,91
6d Grzybowska Aleksandra 5,18
6d Werra Konrad 5,18
6d Woźniak Jakub 4,91

 Uczniowie wyróżnieni
dyplomem bardzo dobrego  ucznia

w klasach 4-6

Klasa Nazwisko i imię średnia
4a Rozwadowski Damian 4,80
4a Rozwadowski Damian 4,80
4b Ogrodnik Sebastian 5,09
4b Podrazakrzysztof 4,82
4b Witczak Patryk 5,00
4c Dowiatt Igor 5,36
4c Gąska Hubert 5,36
4c Bałaj Franciszek 5,18
4c Wesołowska Martyna 5,09
4c Waliszewska Natalia 5,00
4c Krzyżyński Piotr 5,00
4c Ryfa Kacper 4,90
4c Buchta Emilia 4,81
4c Zachciał Oliwia 4,81
4d Bukowski Jakub 5,18
5c Wiśniewska Anna 5,00
5c Bodniak Adam 5,00
5c Stemporowski Aleksander 4,91
5c Karpińska Iga 4,82
5c Matynia Dominika 4,82
6b Pijewski Miłosz 4,82
6c Chudzik Fabian 4,82
6c Miękus Mateusz 4,82
6d Mucha Bartosz 4,91
6d Winiarczyk Sara 4,82
6d Szczepankiewicz Adrian 4,91
Razem


Uczniowie  klas 3 wyróżniający się
w nauce i zachowaniu

Klasa Nazwisko i imię
3a Burzyński Daniel
3a Cąkała Aleksander
3a Cuckarew Agata
3a Jura Marek
3a Kołodziejczyk Adam
3a Martyniuk Filip
3a Niemiec Michał
3a Olszewski Mikołaj
3a Ujejski Piotr
3a Wiśniewski Dominik
3b Bartnik Anita
3b Boruch Daniel
3b Dembicki Jakub
3b Grabowska Zuzanna
3b Jamrożyńska Kinga
3b Machała Inez
3b Matusiak Natalia
3b Rydwelski Michał
3b Saporowski Krzysztof
3b Stamborski Kamil
3b Stawska Weronika
3b Szczepankiewicz Patryk
3b Zelig Damian
3b Zieliński Igor
3c Jegier Przemysław
3c Lampowska Maja
3c Mikołajczyk Aleksandra
3c Michałowska Amelia
3c Pękala Maria
3c Pietrzyk Karolina
3c Przykucka Wiktoria
3c Stańczyk Hanna
3c Waliłko Jakub
3c Werra Michał
3c Wirska Monika
3c Wróblewski Mateusz
RAZEM 37

 

Uczniowie wyróżnieni
dyplomem bardzo dobrego ucznia w klasach 4- 6
Klasa Nazwisko i imię średnia Rodzaj wyróżnienia
4a Rozwadowski Damian 4,80 dyplom bardzo dobrego ucznia
4b Ogrodnik Sebastian 5,09 dyplom bardzo dobrego ucznia
4b Podrazakrzysztof 4,82 dyplom bardzo dobrego ucznia
4b Witczak Patryk 5,00 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Dowiatt Igor 5,36 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Gąska Hubert 5,36 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Bałaj Franciszek 5,18 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Wesołowska Martyna 5,09 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Waliszewska Natalia 5,00 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Krzyżyński Piotr 5,00 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Ryfa Kacper 4,90 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Buchta Emilia 4,81 dyplom bardzo dobrego ucznia
4c Zachciał Oliwia 4,81 dyplom bardzo dobrego ucznia
4d Bukowski Jakub 5,18 dyplom bardzo dobrego ucznia
5c Wiśniewska Anna 5,00 dyplom bardzo dobrego ucznia
5c Bodniak Adam 5,00 dyplom bardzo dobrego ucznia
5c Stemporowski Aleksander 4,91 dyplom bardzo dobrego ucznia
5c Karpińska Iga 4,82 dyplom bardzo dobrego ucznia
5c Matynia Dominika 4,82 dyplom bardzo dobrego ucznia
6b Pijewski Miłosz 4,82 dyplom bardzo dobrego ucznia
6c Chudzik Fabian 4,82 dyplom bardzo dobrego ucznia
6c Miękus Mateusz 4,82 dyplom bardzo dobrego ucznia
6d Mucha Bartosz 4,91 dyplom bardzo dobrego ucznia
6d Winiarczyk Sara 4,82 dyplom bardzo dobrego ucznia
6d Szczepankiewicz Adrian 4,91 dyplom bardzo dobrego ucznia

Podkategorie

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly