mail: sekretariat@sp7koszalin.pl

Informacje ogólne o szkole

Mistrzowie Województwa w piłce nożnej juniorów U15

u15.jpg

Mistrzowie Województwa w piłce nożnej juniorów U - 15 ( chłopcy z klasy 8a i Mikołaj Tudruj klasa 6a) Wywalczyli tym samym awans do rozgrywek centralnych , Centralna Liga Juniorów u -15 , na zdjęciu stoją : - górny rząd od lewej kierownik Zenon Staciwa , fizjoterapeuta Rafał Kobusiński , Dominik Chotkowski, Kacper Dudek, Marcin Majewski, Goran Śniedziewski, Dominik Topolski , Mateusz Staciwa , Karol Gozdek , Marcel Ruszkowski , Daniel Wotawa , trener Łukasz Korszański , II trener Krzysztof Karpowicz , - dolny rząd od lewej : Alan Krauze , Mateusz Szewczyk , Krystian Glama , Filip Huba , Alan Dyguda, Dawid Grochowski, Konrad Bryszewski , Mikołaj Tudruj , Filip Karoń (kapitan )