Szkoła Podstawowa NR 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona używa ciasteczek :) 

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobrane

 

Wyróżnieni

 

 

Uczniowie wyróżnieni odznaką "Wzorowy Uczeń"

w  I półoczu 2015/2016

Klasa Nazwisko i imię Średnia
4a Radliński Mikołaj 5,09
4a Gregorowicz Mateusz 4,91
4b Bartnik Anita 5,18
4b Jamrożyńska Kinga 5,09
4b Machała Inez 5,18
4b Matusiak Natalia 5,27
4b Stawska Weronika 4,82
4b Boruch Daniel 5,09
4b Zelig Damian 5
4c Przykucka Wiktoria 5,27
4c Wirska Monika 5,27
4c Wróblewki Mateusz 5,2
4c Lampowska Maja 5,18
4c Michałowska Amelia 5,18
4c Stańczyk Hania 5,18
4c Jegier Przemysław 5,18
4c Mikołajczyk Aleksandra 5,09
4c Pietrzyk Karolina 5,09
4c Roszczyk Wiktoria 5
4c Ujejski Piotr 5
4c Waliłko Jakub 5
4c Pękala Maria 4,91
5a Mazurek Oliwia 5
5a Majewski Marcin 5
5b Grosiak Izabela 5,27
5b Klemke Aleksandra 5
5b Witczak Oliwia 5,27
5b Ziółkowska Lena 5,09
5c Kwiatkowska Weronika 5,45
5c Nadolna Małgorzata 5,36
5c Morzuch Agata 5,27
5c Gąska Hubert 5,18
5c Piotrkowska- Ciechomska Daria 5,1
5c Katzig Marta 5,09
5c Głowala Aleksandra 5
5c Zachciał Oliwia 5
5c Dobroń Julia 4,9
5c Ziołek Zuzanna 4,9
5c Macierzanka Marcin 4,81
5d Burdziej Maryna 5,09
5d Hoffmann Wiktoria 5
5d Krajcer Karolina 5,09
5d Micerski Damian 5
6a Moksa Magdalena 5.09
6a Pietras Wiktoria 5.27
6a Włodarczyk Agnieszka 5.18
6b Maliszewska Zuzanna 5,36
6b Wieliczko Oliwier 5,36
6b Więckowski Piotr 5,1
6b Grochowiak Weronika 5
6c Radzikowska Oliwia 4,91
6c Rutkowski Kacper 5
6d Glaner Wiktor 5,27
6d Butrynowski Piotr 5,2
6d Mikołajczyk Urszula 5,09
6d Godlińska Julia 5
6d Klimaszewska Marta 4,91
6d Marciinek Marta 4,82
6d Broda Aleksandra 4,8
6e Baranowicz Konrad 4,9
RAZEM 60
     
     



Uczniowie wyróżniający się w

nauce i zachowaniu w klasach

trzecich

w roku szkolnym 2015/2016

 

Klasa

Nazwisko i imię

 

 

3a

Bartnik Oliwia

 

 

3a

Bogacz Tymon

 

 

3a

Dworaczyk Jakub                                         

 

 

3a

Grosiak Hanna

 

 

3a

Kwiatkowski Szymon

 

 

3a

Soroka Adrian

 

 

3a

Markizański Marcel

 

 

3b

Fit Nikola

 

 

3b

Fit Wiktoria

 

 

3b

Gajda Agata

 

 

3b

Glomb Wiktoria

 

 

3b

Kołodziejczyk Tomasz

 

 

3b

Kostka Kinga

 

 

3b

Prokopowicz Kamil

 

 

3b

Wesołowski Krzysztof

 

 

3b

Witkowska Julia

 

 

3b

Wojciechowski Przemysław

 

 

3c

Baranowska Maria

 

 

3c

Borucińska Marika

 

 

3c

Duk Marta

 

 

3c

Liwara Natalia

 

 

3c

Nadolna Hanna

 

 

3c

Pękala Julia

 

 

3c

Sikorski Maciej

 

 

3c

Stepowy Agata

 

 

3c

Woszczy?ska Martyna

 

 

3d

Górecki Piotr

 

 

3d

Hycki Jakub

 

 

3d

Leczycka Amelia

 

 

3d

Sysak Wiktor

 

 

3d

Wójcik Wiktoria

 

 

RAZEM

37

 

 

 

 

 

Uczniowie wyróżnieni odznaką "Wzorowy

 

Uczeń"

w roku szkolnym 2015/2016

Klasa

Nazwisko i imię

średnia

4a

Radliński Mikołaj

5,27

4a

Gregorowicz Mateusz

5,09

4a

Burzyński Daniel

4,82

4b

Dembicki Jakub

5,27

4b

Rydwelski Micha?

5,27

4b

Matusiak Natalia

5,27

4b

Zelig Damian

5,10

4b

Bartnik Anita

5,09

4b

Boruch Daniel

5,09

4b

Grabowska Zuzanna

5,00

4b

Jamrożyńska Kinga

5,00

4b

Stawska Weronika

5,00

4b

Machała Inez

5,55

4c

Lampowska Maja

5,27

4c

Michałowska Amelia

5,45

4c

Mikołajczyk Aleksandra

5,09

4c

Pękala Maria

5,18

4c

Pietrzyk Karolina

5,09

4c

Przykucka Wiktoria

5,36

4c

Roszczyk Wiktoria

5,18

4c

Stańczyk Hania

5,27

4c

Wirska Monika

5,36

4c

Jegier Przemysław

5,27

4c

Piechota Grzegorz

4,90

4c

Ujejski Piotr

5,00

4c

Waliłko Jakub

5,09

4c

Werra Micha?

4,91

4c

Wróblewski Mateusz

5,40

5a

Mazurek Oliwia

5,18

5a

Majewski Marcin

5,10

5b

Grosiak Gabrysia

5.64

5b

Wróbel Krzysztof

5.55

5b

Ziółkowska Lena

5.45

5b

Klemke Aleksandra

5.18

5b

Witczak oliwia

5.18

5b

Zając Agata

5.09

5b

Aslanian Anna

5.00

5b

Kruciński Filip

4.91

5c

Gąska Hubert

5,45

5c

Głowala Aleksandra

5,27

5c

Piotrkowska Ciechomska Daria

5,20

5c

Macierzanka Marcin

5,18

5c

Kruk Natalia

5,09

5c

Dobroń Julia

5,00

5c

Wesołowska Martyna

5,00

5c

Krzyżyński Piotr

5,00

5c

Waliszewska Natalia

4,91

5c

Morzuch Agata

5,73

5c

Kwiatkowska Weronika

5,64

5c

Nadolna Małgorzata

5,55

5d

Burdziej Martyna

5,18

5d

Hoffmann Wiktoria

5,18

5d

Krajcer Karolina

5,09

5d

Madejsza Maciej

5,18

5d

Micerski Damian

5,00

6a

Pietras Wiktoria

5,73

6a

Włodarczyk Agnieszka

5,27

6a

Moksa Magdalena

5,18

6a

Kozłowicz Patrycja

5,09

6a

Lach Julia

4,90

6a

Majewska Julia

4,82

6b

Maliszewska Zuzanna

5,55

6b

Więckowski Piotr

5,50

6b

Wieliczko Oliwier

5,27

6b

Grochowiak Weronika

4,91

6b

Budnik Daniel

4,82

6c

Radzikowska Oliwia

5,18

6c

Bodniak Adam

5,18

6c

Rutkowski Kacper

5,18

6c

Małecki Wiktor

5,00

6d

Glaner Wiktor

5,73

6d

Butrynowski Piotr

5,20

6d

Godlińska Julia

5,18

6d

Marcinek Marta

5,18

6d

Klimaszewska Marta

5,09

6d

Mikołajczyk Urszula

5,18

6d

Jurkiewicz Aleksandra

5,00

6d

Wieczorek Kacper

4,82

6d

Reterski Damian

4,82

6d

Piłat Dominik

4,91

6d

Grońska Julia

4,90

6d

Broda Aleksandra

4,90

6e

Baranowicz Konrad

5,00

6e

Radecki Radosław

4,81

Razem

84

 

 

Uczniowie wyróżnieni dyplomem bardzo

 

dobrego uczniaodznaką w roku szkolnym

2015/2016

 

 

 

 

Klasa

Nazwisko i imię

średnia

 

4a

Stamborski Kamil                       

 4,82

 

4b

Saporowski Krzysztof                                           

5,10

 

4b

Malinowski Natan

5,00

 

4b

Zieliński Igor

5,00

 

4b

Andrzejewska Natasza

4,82

 

4b

Cuckarew Agata

5,00

 

4b

Małek Piotr

4,82

 

4c

Ciechanowicz Oliwia

4,82

 

4c

Łabędź Urszula

4,91

 

4c

Picheta Oliwia

5,00

 

4c

Szkub Maja

4,82

 

4c

Szura Dorota

4,82

 

4c

Rogowski Jakub

4,82

 

4c

Skrzypek Jakub

4,82

 

5a

Ryśkiewicz Aleksandra

5,10

 

5a

Dudek Kacper

5,00

 

5a

Szczepanik Weronika

4,82

 

5b

Kozanecka Karen

4,82

 

5b

Ogrodnik Sebastian

4,80

 

5c

Katzig Marta

5,18

 

5c

Zachciał Oliwia

5,09

 

5c

Bałaj Franciszek

5,09

 

5c

Dowiatt Igor

5,09

 

5c

Buchta Emilia

4,91

 

5c

Romanowska Olga

4,82

 

5c

Ziołek Zuzanna

4,82

 

5c

Suruda Ada

4,80

 

5c

Downar Krystian

4,80

 

5d

Bukowski Jakub

4,91

 

6a

Wiszniewski Paweł

4,82

 

6a

Tomczyk Marta

4,80

 

6b

Drozdowski Dawid

5,09

 

6c

Karpińska Iga

4,82

 

6c

Matynia Dominika

4,91

 

6c

Wiśniewska Anna

5,09

 

6c

Michalewski Maciej

4,82

 

6c

Stemporowski Alekander

4,82

 



 

 

 

Uczniowie wyróżnieni odznaką "Wzorowy Uczeń"

w  I półoczu 2015/2016



Klasa Nazwisko i imię Średnia
4a Radliński Mikołaj 5,09
4a Gregorowicz Mateusz 4,91
4b Bartnik Anita 5,18
4b Jamrożyńska Kinga 5,09
4b Machała Inez 5,18
4b Matusiak Natalia 5,27
4b Stawska Weronika 4,82
4b Boruch Daniel 5,09
4b Zelig Damian 5
4c Przykucka Wiktoria 5,27
4c Wirska Monika 5,27
4c Wróblewki Mateusz 5,2
4c Lampowska Maja 5,18
4c Michałowska Amelia 5,18
4c Stańczyk Hania 5,18
4c Jegier Przemysław 5,18
4c Mikołajczyk Aleksandra 5,09
4c Pietrzyk Karolina 5,09
4c Roszczyk Wiktoria 5
4c Ujejski Piotr 5
4c Waliłko Jakub 5
4c Pękala Maria 4,91
5a Mazurek Oliwia 5
5a Majewski Marcin 5
5b Grosiak Izabela 5,27
5b Klemke Aleksandra 5
5b Witczak Oliwia 5,27
5b Ziółkowska Lena 5,09
5c Kwiatkowska Weronika 5,45
5c Nadolna Małgorzata 5,36
5c Morzuch Agata 5,27
5c Gąska Hubert 5,18
5c Piotrkowska- Ciechomska Daria 5,1
5c Katzig Marta 5,09
5c Głowala Aleksandra 5
5c Zachciał Oliwia 5
5c Dobroń Julia 4,9
5c Ziołek Zuzanna 4,9
5c Macierzanka Marcin 4,81
5d Burdziej Maryna 5,09
5d Hoffmann Wiktoria 5
5d Krajcer Karolina 5,09
5d Micerski Damian 5
6a Moksa Magdalena 5.09
6a Pietras Wiktoria 5.27
6a Włodarczyk Agnieszka 5.18
6b Maliszewska Zuzanna 5,36
6b Wieliczko Oliwier 5,36
6b Więckowski Piotr 5,1
6b Grochowiak Weronika 5
6c Radzikowska Oliwia 4,91
6c Rutkowski Kacper 5
6d Glaner Wiktor 5,27
6d Butrynowski Piotr 5,2
6d Mikołajczyk Urszula 5,09
6d Godlińska Julia 5
6d Klimaszewska Marta 4,91
6d Marciinek Marta 4,82
6d Broda Aleksandra 4,8
6e Baranowicz Konrad 4,9
RAZEM 60
     
     
Dyplom wzorowego ucznia otrzymali:        
         
Budynek Oliwia        
Hoffmann Wiktoria        
Kurek Nina        
Macierzanka Marcin        
Madejsza Maciej        
Micerski Damian        
Piasecka Paula        
Sekuła Aniela        
Szczepanik Weronika        
Dutkiewicz Zuzanna        
Grosiak Gabriela        
Klemke Aleksandra        
Kruciński Filip        
Krygier Nikola        
Pietrzak Marieta        
Ryk Maksymilian        
Witczak Oliwia        
Wróbel Krzysztof        
Zając Agata        
Dobroń Julia        
Dowiatt Igor        
Gąska Hubert        
Głowala Aleksandra        
Katzig Marta        
Kwiatkowska Weronika        
Morzuch Agata        
Nadolna Małgorzata        
Pietraś Magdalena        
Piotrkowska-Ciechomska Daria        
Ryfa Kacper        
Suruda Ada        
Wesołowska Martyna        
Zachciał Oliwia        
Brewińska Izabela        
Burdziej Martyna        
Dudek Franciszek        
Juchniewicz Sandra        
Kozanecka Karen        
Krajcer Karolina        
Mazurek Oliwia        
Szewczyk Ernest        
Ziólkowska Lena        
Włodarczyk Agnieszka        
Moksa Magdalena        
Pietras Wiktoria        
Tomczyk Marta        
Kozłowicz Patrycja        
Lach Julia        
Majewska Julia        
Maliszewska Zuzanna        
Wieliczko Oliwier        
Grochowiak Weronika        
Więckowski Piotr        
Popowicz Igor        
Budnik Daniel        
Jachowski Hubert        
Radzikowska Oliwia        
Rutkowski Kacper        
Mikołajczyk Urszula        
Glaner Wiktor    
Butrynowski Piotr        
Klimaszewska Marta        
Marcinek Marta        
Piłat Dominik        
Godlińska Julia        
Orzechowski Kacper        
Reterski Damian        
Wieczorek Kacper        
Broda Aleksandra        
Grońska Julia        
Jurkiewicz Aleksandra        
Jan Maciejak        
Radosław Radecki        
Nawrocka Martyna        
Jedliński Adam        
Jegier Agata        
Zaj Jakub        
Okrój Nina        
Deszkiewicz Urszula        
Machowicz Wiktoria        
Dombrzalski Paweł        
Grzybowska Aleksandra        
Kwiecińska Alicja        
Werra Konrad        
Frankiewicz Oliwia        
Janik Julia        
Krasowska Izabela        
Pieszko Monika        
Bukowski Jakub        
Niedek Maciej        
Wegner Jakub        
Zając Maciej        
Damian Palczewski        
Kawecka Hanna        
Moszyńska Justyna        
Salloum Sara        
Rykaczewska Olimpia        
Bunio Łukasz        
Duszyńska Małgorzata        
Sobieraj Julia        
Tucka Natalia        
Kużel Julia




Dyplom bardzo dobrego ucznia otrzymali:
Bukowski Jakub
Dudek Kacper
Kozak Weronika
Przeor Igor
Rozwadowski Damian
Aslanian Anna
Benke Weronika
Grochowski Dawid
Mazur Tomasz
Podraza Krzysztof
Połczyński Piotr
Soroka Anna
Spólna Nikola
Kruk Natalia
Majewski Marcin
Romanowska Olga
Ryśkiewicz Aleksandra
Waliszewska Natalia
Ziołek Zuzanna
Mikulski Jakub
Ossowski Krystian
Sobczak Jakub
Wiech Małgorzata
Nowak Oliwia
Wiszniewski Paweł
Drozdowski Dawid
Wiśniewska Anna
Karpińska Iga
Bodniak Adam
Kowalczyk Oliwia
Stemporowski Aleksander
Majewska Agata
Matynia Dominika
Małecki Wiktor
Dąbrowska Aniela
Kuczyńska Joanna
Buchta Aleksandra
Leszczyńska Matylda
Miękus Mateusz
Kryń Olga
Woźniak Jakub
Mucha Bartosz
Janur Konrad
Zbiewska Oliwia

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

koszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly