sekretariat@sp7koszalin.pl

 

aktualnosci obrazek1a googleclass

 


Sukcesy sportowe 2018/19

   Sukcesy sportowe

w roku szkolnym  2018 /2019

 

Nazwa konkursu Miejsce nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce nazwisko Klasa
Pierwszy Turniej Karate Kyokushin- kate dziewcząt2011/2012 3 m.
Alicja Łysiak 2c
Pierwszy Turniej Karate Kyokushin- kumite lekki kontakt dziewcząt
2 m. Alicja Łysiak
2c
V Edycja Wojewódzkiego Turnieju Miast w piłce ręcznej dziewcząt

 

2 m Julia Witkowska
Maja Tybulewicz
Martyna Gajek
Martyna Szmigielska
Lena Pożarlik
Amelia Leczycka
Agata Gajda
Martna Romecka
Wiktoria Wojtczak
Martyna Dańczyszyn
Karolina Majerska
Oliwia Bartnik
Wiktoria Fit
Nikola Fit
Wiktoria Wojtczak
Anastazja Lis
Kinga Kostka
Wiktoria Glomb
6b
Międzyszkolne zawody w pływaniu drużynowym chłopców 

 

II m.

 

 

 

III m.

Jakub Michałowski
Miłosz Stępnik
Michał Wiewióra
Karol Stępniewski
Mikołaj Maliszewski

Kamil Chwałowski
Maksymilian Chwałowski
Michał Werra
Szymon Radecki
Przemysław Jagier
Jakub Malec
Patryk Sobolewski

5a
5a
5a
5a
5e


7a
7a
7c
7a
7c
7c
7a
Mistrzowie Województwa w piłce nożnej juniorów U - 15 Wywalczyli tym samym awans do rozgrywek centralnych , Centralna Liga Juniorów u -15 1m i awans Dominik Chotkowski
Kacper Dudek
Marcin Majewski
Goran Śniedziewski
Dominik Topolski
Mateusz Staciwa
Karol Gozdek
Marcel Ruszkowski
Daniel Wotawa
Alan Krauze
Mateusz Szewczyk
Krystian Glama
Filip Huba
Alan Dyguda
Dawid Grochowski
Konrad Bryszewski
FilipKaroń
Mikołaj Tudruj

8a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6a

Turniej Miast. I m. Julia Witkowska
Maja Tybulewicz
Martyna Gajek
Martyna Szmigielska
Lena Pożarlik
Amelia Leczycka
Agata Gajda
Martna Romecka
Wiktoria Wojtczak
Martyna Dańczyszyn
Karolina Majerska
Oliwia Bartnik
5b

W Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w  KATA SYNCHROMICZNE 12-13 lat,  lat 


I m.

Martyna Bogdan

5b
 W Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w  KATA  11lat
I m.

Martyna Bogdan
5b
 XIW Finałach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w  KUMITE 11 lat = 40kg
I m.

Martyna Bogdan
5b

W XIV Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzieży - w Karate KYOKUSHIN
- w kategorii KUMITE 10-11 lat+40kg
-w kategorii KATA Dziewcząt 10-11 lat


I m.

Martyna Bogdan
5b

Mistrzostwa Miastaw Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych

Awans do finałów wojewódzkich 


I m

Tudruj Mikołaj
Przyborek Adrian
Jakubowski Rafał
Wiewióra Michał
Stępnik Miłosz
 Bochnia Wiktor
Burzyński Daniel
Sufried Szymon
Dodzian Wiktor
Chwałowski Kamil
Klasa

Mistrzostwach Miasta Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych


III m

Majerska Karolina
Gajek Martyna
Bogdan Martyna
Grab Nikola
Jabłońska Julia
Kamińska Wiktoria
Romańska Natalia
Wojtkiewicz Amelia
Pożarlik Lena
Kostka Kinga.
Klasa

Mistrzostwa Miasta w Igrzyskach Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych


III m

Glama Krystian
Radecki Szymon
Chotkowski Dominik
Ruszkowski Marcel
Grochowski Dawid
Wójtów Szymon
Karoń Filip
Szczepaniak Patryk
Staniszewski Rafał
Majewski Marcin.
 8a
 XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate KYOKUSHIN(Świnoujście)
I m.

Alicja Łysiak
2c
Nazwa konkursu Miejsce nazwisko Klasa

 

 

Gorący posiłek

posilekRED

covid 19

Świetlica szkolna

Nasi uczniowie

uczniowie2020

Kl.5b w Biskupinie

Co się dzieje w kl. 2c

Święto drzewa

 

giz

Kreatywny Świetliczak

kreatywny

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobranekoszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly