Uczniowie którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu

Uczniowie którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie
w roku szkolnym 2020/2021.

JĘZYK POLSKI

II etap odbędzie się w SP7 w Koszalinie

23 listopada 2020 r. ,godz. 10:00

- opiekun K.Szymańska

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Liwara

Natalia Irena

8c

2

Wiktorowska

Lidia

8c

MATEMATYKA

II etap odbędzie się w SP7 w Koszalinie

23 listopada 2020 r. ,godz. 13:00
opiekun M.Podgórzańska /E.Korzeniowska

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Sysak

Wiktor

8d

2

Kwiatkowski

Szymon

8c

HISTORIA

II etap odbędzie się w Sp7 Koszalinie

24 listopada 2020r., godz.10:00
- opiekun R. Kiedrowski

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Żmuda

Maksymilian

8c

2

Wosiński

Wojciech Kacper

8d

CHEMIA

II etap odbędzie się w Sp7 Koszalinie

25 listopada 2020 r., godz.10:00
- opiekun M.Soroka

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Kostka

Kinga Magdalena

8b

GEOGRAFIA

II etap odbędzie się w Sp7 Koszalinie

25 listopada 2020 r., godz.13:00
- opiekun A. Grabowicz-Cuckarew

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Hycki

Jakub

8d

2

Sieciński

Bartłomiej

7c

FIZYKA

II etap odbędzie się w Sp7 Koszalinie

27 listopada 2020 r., godz.10:00
- opiekun Małgorzata Podgórzańska

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Hycki

Jakub

8d

2

Górecki

Piotr

8d

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

II etap odbędzie się w Sp7 Koszalinie

27 listopada 2020 r., godz.13:00
- opiekun A. Chodalska

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Żmuda

Maksymilian

8c

2

Markizański

Marcel

8c

BIOLOGIA

II etap odbędzie się w Sp7 Koszalinie

26 listopada 2020 r., godz.10:00
- opiekun A.Kardas

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Stepowy

Agata Maria

8c

JĘZYK ANGIELSKI

II etap odbędzie się w Sp7 Koszalinie

26 listopada 2020 r., godz.13:00
- opiekun K.Piechocka

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Klasa

1

Grabowski

Julian Zbigniew

7a

2

Bartniak

Jakub

8c