sekretariat@sp7koszalin.pl

 

aktualnosci obrazek1a googleclass

 


Osiągnięcia w roku szk.2015/16

   Osiągnięcia  w roku szkolnym  2015 /2016
Nazwa konkursu Miejsce nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce nazwisko Klasa
Konkurs plastyczny "Tu mieszkam" wyróżnienie Sara Kreise
Kamil Wiszniewski
i

2a
3b

X Ogólnopolski Konkurs Literacki "My jesteśmy radością - podróż moich marzeń"

 

wyróżnienie

Małgorzata Perz 2e
 Konkurs plastyczny pt. „Koszalin – Zielone Miasto”.
w kategorii wiekowej 9 – 10 lat

 

 

 

2m
2m
3m
wyróżnienie:

 

Wiktoria Fit
Nikola Fit
Agata Trojak
Martyna Romecka
Julia Witkowska
Klasa
 Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bocian biały i jego środowisko",

 

laureatka Laura Jakubiak Klasa
Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny „Cztery pory roku”

3m.

 wyróznienia:

 

 

Maja Waliłko 
Agata Trojak
Weronika Zelig
Julia Monkiewicz
Franek Lisowkski
2c
3b
1a
2e
1a

gólnopolski Konkurs ZUCH

-Język angielski

laureat Jakub Michałowski Kl2casa

Ogólnopolski Konkurs ZUCH

- edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

lauret Igor Bogacz
Blanka Kaliszczak
Justyna Kosior
Michał Domagała
Czesław Rychliński
Norbert Kąkol
Amelia Bartosik
Wiktoria Miechowicz
Wiktoria Butrym
Radosław Majewski
Wojciech Przykuckic Nikola Marszałek
Zuzanna Filipczak
Aleksander Zalewski
Jakub Michałowski
Tymon Bogacz
Przemysław Wojciechowski
Kinga Kostka
Klaudia Palszys
Wiktoria Glomb

1b
1b
1b
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1a
1a
1c
1a
1c
2c
3a
3b
3b
3a
3b

Międzyszkolny konkurs matematyczno-logiczny dla klas piątych"Lamigłówkowy zawrót głowy"

 

2m.
Krzysztof Wróbel
5b
XVI Konkurs Muzyczny "Muzykorama 2016" wyróżnienie Lena Pożarlik 3a
Powiatowy Konkurs Poetycki "Koszalińska Niezapominajka 2016" nagroda Hanna Grosiak Marcel Markizański 3a
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2016"

bdb

 

wyróżnienie :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wiewióra Jakub Michałowski  
Maksymilian Staruch
Monika Adamczyk
Pawel Wilczynski
Amelia Walendzik
Aleksandra Celinska
Damian Biel
Bartek Molski
Agata Dudziak
Kamil Maziarz
Tymon Bogacz
Klaudia Palszys
Przemek Wojciechowski
Szymon  Furmanski
Michal Rydwelski
Inez Machala
Przemek Jegier
Amelia Michalowska
Krzysztof Wrobel
Hubert Gąska
MaciejMadejsza
Wiktor Glaner
Daniel Budnik
Zuanna Maliszewska
PiotrButrynowski
klasa
XVI Regionalny Konkurs Ortograficzny klas III 1m.
wyróżnienie
Agata Stepowy
Tymon Bogacz
3a
V Regionalnym Konkursie Grafiki Komputerowej Rysowanie na Ekrania " Ulubione zwierzę 1m ,wyrónienie Przemysław Wojciechowski
Zuzanna Komiencz
Paweł Wilczyński
Wojciech Wosiński
Maciej Kruciński
3
1
2
3
3
Międzyszkolny Konkur Krasomówczy "Bajarka opowiada" 2m Oliwia Mazurek 5a

Miejski Konkurs Plastyczny w "Trosce o nasze bezpieczeństwo"

1m
2m3m2m4m
Martyna Glaner
Kajetan Orczyński Kamil Wiśniewski
Agata Cuckarew
Inez Machała
2c
2c
3b
4b
4b
Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej(eliminacje powiatowe)
wyróżnienie Weronika Machała 2c
Międzyszkolny Przegląd Twórczości Dziecięcej"Akademia Kleksa" nagroda Martyna Glaner
Aniela Walendzik
 
2c
2c

 

Powiatowy konkurs plastyczny „Mity greckie w ilustracji”

 

nagroda Nikola Fit
Kamil Prokopowicz
Grzegorz Wiech
Sebastian Stokowiec
Wiktoria Pietras
Patrycja Kozłowicz
Julia Lach

3b
3b
3b
3b

6a
6a
6a

V Rejonowym Konkursie Fotograficznym, pt."Woda- ukryte wdzięki"

 

wyróżnienie Julia Tomaszewska  3b
XII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Żyjmy w zgodzie z naturą"

 

 

2 m. Julia Witkowska Kinga Kostka, Przemysław Wojciechowski   3
W Międzyszkolnym Turnieju Ortograficznym

 

1m
1m
3m
1m

Monika Wirska
Gabriela Grosiak
Oliwia Mazurek
Oliwia Nowak

4c
5b
5a
6a
Międzyszkolny Konkurs Poezli Angielskiej 3 m. Weronika Kwiatkowska 5c
Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej wyróżnienie Natalia Matusiak
Franciszek Bałaj
4b
5c

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla szkól podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016

finalista Wiktor Glaner 6d

WojewódzkiKonkurs Języka Polskiego dla szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016

finaliści Urszula Mikołajczyk
Wiktor Glanerę 
 
6d
6d

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla szkól podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016

finaliści Daniel Budnik
Wiktor Glaner
Oliwier Wieliczko 
 
6b
6d
6b
XIII  Międzyszkolnym Konkursie  Fotografii Dziecięcej Koszalin 2015  wyróżnienie Filip Furman
Małgorzata Nadolna
2c
5c
Międzyszkolny Konkurs czytelniczy pod honorowym patronatem Koszalińskiej Biblioteki Publiczne 2 m.  Amelia Walendzik
JuliaZarychta
2c
2b
  VII Międzyszkolny KonkursWiedzy o Przysłowiach i Powiedzeniach dla uczniów klas czwartych "Polacy nie gęsi, swoje przysłowia znają" 3 m. Michał Rydwelski 4b
Regionalny Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych 1m
2m
wyróżnienie
Patrycja Kozłowicz
Zuzanna Maliszewska
Wiktoria Pietras

6a

6b
6a

Wojewódzki Konkurs IPN WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH”
Kategoria 1(klasy 0-1) można było uzyskać maksymalnie 29 pkt.

Kategoria 2(klasy 2-3) można było uzyskać maksymalnie 46 pkt.:

 

1m
2m

1m:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Komiencz
Bruno Brzozowski
Monika Adamczyk
Tymon Bogacz
Hanna Grosiak
Kinga Kostka
Szymon Kwiatkowski
Mateusz Macioszek
Marcel Markizański
Jakub Michałowski
Klaudia Palszys
Karol Stypuła
Lidia Wiktorowska
Martyna Woszyńska
Jakub Bartniak
Oliwia Bartnik
Martyna Bogdan
Marika Borucińska
Agata Dudziak
Natalia Liwara
Jeremiasz Radko
Wiktor Rajtar
Adrian Soroka
Natalia Suchowiecka
Krzysztof Turczynowicz

Klasa
Miejski Konkurs Plastyczny "Miś Pluszowy" 1m Krzystof Pietralik 1a
Powiatowy Konkurs Plastyczny"Wspomnienia z wakacji"
1 m.
1m
3m
AnielaData                   
Karolina Majerska
Julia Witkowska
1a
3a
3b

Konkurs artystyczny "Jesienne inspiracje"

w formie warsztatów org.

w Mielnie.

IIm.
wyróżnienie
Kinga Kostka
Karol Stypuła
3b
3b

VIMiędzyszkolny Festiwal PiosenkiPatriotycznej

"Wyśpiewać Polskę"

Gran Prix
IIIm.sol.
Im.duet
Im.duet
Natalia Matusiak
Wiktoria Pietras
Maja Szkup
Monika Wirska
4b
6a
4c
4c
XIV Dziecięcy Konkurs Piosenki Ekologicznej Im. IIIm. Natalia Matusiak
Wiktoria Pietras
4b
6a
 MiędzyszkolnyKonkursPlastyczny"Maluj jak Matejko" III m. Martyna Glaner
Amelia Walendzik
3c
Nazwa konkursu Miejsce Imię  i nazwisko Klasa
Nazwa konkursu Miejsce Imię  i nazwisko Klasa

Miejsce nazwisko Klasa

Ogólnopolski Konkurs ZUCH

-Język angielski

 

Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny „Cztery pory roku” 

 

 

I miejsce - Julia Topol  kl. I h Sp 18

II miejsce - Aleksandra Horbaczonek  kl. I h Sp 18

III miejsce - Agata Trojak

                Maja Waliłko   Kl. III b  Sp 7

 

Zostały przyznane wyróżnienia:

 

Jagoda Stopera kl. II e

Weronika Zelig kl. I a

Julia Monkiewicz kl. II e

Franek Lisowkski kl. I a


laureat
Jakub Michałowski Kl2casa

Ogólnopolski Konkurs ZUCH

- edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

lauret Igor Bogacz
Blanka Kaliszczak
Justyna Kosior
Michał Domagała
Czesław Rychliński
Norbert Kąkol
Amelia Bartosik
Wiktoria Miechowicz
Wiktoria Butrym
Radosław Majewski
Wojciech Przykuckic Nikola Marszałek
Zuzanna Filipczak
Aleksander Zalewski
Jakub Michałowski
Tymon Bogacz
Przemysław Wojciechowski
Kinga Kostka
Klaudia Palszys
Wiktoria Glomb

1b
1b
1b
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1c
1a
1a
1c
1a
1c
2c
3a
3b
3b
3a
3b

Międzyszkolny konkurs matematyczno-logiczny dla klas piątych"Lamigłówkowy zawrót głowy"

 

2m.
Krzysztof Wróbel
5b XVI Konkurs Muzyczny "Muzykorama 2016" wyróżnienieLena Pożarlik 3a Powiatowy Konkurs Poetycki "Koszalińska Niezapominajka 2016" nagrodaHanna Grosiak Marcel Markizański 3a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2016"

bdb

 

wyróżnienie :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wiewióra Jakub Michałowski  
Maksymilian Staruch
Monika Adamczyk
Pawel Wilczynski
Amelia Walendzik
Aleksandra Celinska
Damian Biel
Bartek Molski
Agata Dudziak
Kamil Maziarz
Tymon Bogacz
Klaudia Palszys
Przemek Wojciechowski
Szymon  Furmanski
Michal Rydwelski
Inez Machala
Przemek Jegier
Amelia Michalowska
Krzysztof Wrobel
Hubert Gąska
MaciejMadejsza
Wiktor Glaner
Daniel Budnik
Zuanna Maliszewska
PiotrButrynowski
klasa XVI Regionalny Konkurs Ortograficzny klas III1m.
4m.
Agata Stepowy
Tymon Bogacz
3 V Regionalnym Konkursie Grafiki Komputerowej Rysowanie na Ekrania " Ulubione zwierzę 1m ,wyrónienie Przemysław Wojciechowski
Zuzanna Komiencz
Paweł Wilczyński
Wojciech Wosiński
Maciej Kruciński
3
1
2
3
3
Międzyszkolny Konkur Krasomówczy "Bajarka opowiada" 2mOliwia Mazurek 5a

Miejski Konkurs Plastyczny w "Trosce o nasze bezpieczeństwo"

1m
2m3m2m4m
Martyna Glaner
Kajetan Orczyński Kamil Wiśniewski
Agata Cuckarew
Inez Machała
2c
2c
3b
4b
4b

Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej(eliminacje powiatowe)
wyróżnienie
Weronika Machała 2c Międzyszkolny Przegląd Twórczości Dziecięcej"Akademia Kleksa" nagroda Martyna Glaner
Aniela Walendzik
 
2c
2c

 

Powiatowy konkurs plastyczny „Mity greckie w ilustracji”

 

nagroda
Nikola Fit
Kamil Prokopowicz
Grzegorz Wiech
Sebastian Stokowiec
Wiktoria Pietras
Patrycja Kozłowicz
Julia Lach

3b
3b
3b
3b

6a
6a
6a

V Rejonowym Konkursie Fotograficznym, pt."Woda- ukryte wdzięki"

 

wyróżnienie Julia Tomaszewska  3b XII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej "Żyjmy w zgodzie z naturą"

 

 

2 m. Julia Witkowska Kinga Kostka, Przemysław Wojciechowski   3 W Międzyszkolnym Turnieju Ortograficznym

 

1m
1m
3m
1m

Monika Wirska
Gabriela Grosiak
Oliwia Mazurek
Oliwia Nowak

4c
5b
5a
6a
Międzyszkolny Konkurs Poezli Angielskiej3 m.Weronika Kwiatkowska 5c Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej wyróżnienie
Natalia Matusiak
Franciszek Bałaj
4b
5c

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla szkól podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016

finalistaWiktor Glaner 6d

WojewódzkiKonkurs Języka Polskiego dla szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016

finaliściUrszula Mikołajczyk
Wiktor Glanerę 
 
6d
6d

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla szkól podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2015/2016

finaliści
Daniel Budnik
Wiktor Glaner
Oliwier Wieliczko 
 
6b
6d
6b
XIII  Międzyszkolnym Konkursie  Fotografii Dziecięcej Koszalin 2015  wyróżnienieFilip Furman
Małgorzata Nadolna
2c
5c
Międzyszkolny Konkurs czytelniczy pod honorowym patronatem Koszalińskiej Biblioteki Publiczne 2 m.  Amelia Walendzik
JuliaZarychta
2c
2b
  VII Międzyszkolny KonkursWiedzy o Przysłowiach i Powiedzeniach dla uczniów klas czwartych "Polacy nie gęsi, swoje przysłowia znają" 3 m.Michał Rydwelski4b Regionalny Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych 1m
2m
wyróżnienie
Patrycja Kozłowicz
Zuzanna Maliszewska
Wiktoria Pietras

6a

6b
6a

Wojewódzki Konkurs IPN WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH”
Kategoria 1(klasy 0-1) można było uzyskać maksymalnie 29 pkt.

Kategoria 2(klasy 2-3) można było uzyskać maksymalnie 46 pkt.:

 

1m
2m

1m:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Komiencz
Bruno Brzozowski
Monika Adamczyk
Tymon Bogacz
Hanna Grosiak
Kinga Kostka
Szymon Kwiatkowski
Mateusz Macioszek
Marcel Markizański
Jakub Michałowski
Klaudia Palszys
Karol Stypuła
Lidia Wiktorowska
Martyna Woszyńska
Jakub Bartniak
Oliwia Bartnik
Martyna Bogdan
Marika Borucińska
Agata Dudziak
Natalia Liwara
Jeremiasz Radko
Wiktor Rajtar
Adrian Soroka
Natalia Suchowiecka
Krzysztof Turczynowicz

Klasa Miejski Konkurs Plastyczny "Miś Pluszowy" 1mKrzystof Pietralik 1aPowiatowy Konkurs Plastyczny"Wspomnienia z wakacji"
1 m.
1m
3m

AnielaData                   
Karolina Majerska
Julia Witkowska
1a
3a
3b

Konkurs artystyczny "Jesienne inspiracje"

w formie warsztatów org.

w Mielnie.

IIm.
wyróżnienie
Kinga Kostka
Karol Stypuła
3b
3b

VIMiędzyszkolny Festiwal PiosenkiPatriotycznej

"Wyśpiewać Polskę"

Gran Prix
IIIm.sol.
Im.duet
Im.duet

Natalia Matusiak
Wiktoria Pietras
Maja Szkup
Monika Wirska
4b
6a
4c
4c
XIV Dziecięcy Konkurs Piosenki Ekologicznej Im. IIIm.
Natalia Matusiak
Wiktoria Pietras
4b
6a
 MiędzyszkolnyKonkursPlastyczny"Maluj jak Matejko" III m.Martyna Glaner
Amelia Walendzik
3cNazwa konkursu MiejsceImię  i nazwisko Klasa Nazwa konkursu MiejsceImię  i nazwisko Klasa

Gorący posiłek

posilekRED

covid 19

Świetlica szkolna

Nasi uczniowie

uczniowie2020

Kl.5b w Biskupinie

Co się dzieje w kl. 2c

Święto drzewa

 

giz

Kreatywny Świetliczak

kreatywny

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobranekoszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly