sekretariat@sp7koszalin.pl

 

aktualnosci obrazek1a googleclass

 


Osiągnięcia roku szkolnego 2016/2017

   Osiągnięcia  w roku szkolnym  2016 /2017
Nazwa konkursu
Miejsce

nazwisko
Klasa
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Wyróżnienie:

Domagala Michal
Kosior Justyna
Kaliszczak Blanka
Adamczyk Monika
Kurantowicz Zuzanna
Bogacz Igor
Lisik Franek
Butrym Wiktoria
Wisniewski Filip
Talaska Igor
Komiencz Zuzanna
Duszynski Wojtek
Michalowski Jakub
Wychowaniak Alicja
Biel Damian
Kaczanowski Szczepan
Wilczynski Pawel
Stryjek Filip
Staruch Maksymilian
Kania Maciek
Zalech Dawid
Szafoni Igor
Furmanski Szymon
Gorecki Piotr
Stawska Weronika
Olszewski Mikolaj
Michalowska Amelia
Rydwelski Michal
Machala Inez
Wrobel Krzysztof
Witczak Patryk
Glowala Aleksandra

Klasa

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

Bardzo dobry wynik Domagala Michal
Kosior justyna
Kaliszczak Blanka
Adamczyk Monika
Klasa
Międzyszkolny Konkursu Literacko- Plastyczny „ Cztery Pory Roku”
Wyróżnienie
Alicja Wychowaniak
Nina Krupa- Nastalska
3a
2e
XIII edycja konkursu plastycznego „Tu mieszkam”czerwiec 2017 rok
kategoria II - klasy II – III)

1 m.

Patrycja Karwas
2d
Iv Mistrzostwa Koszalina w Tabliczce Mnożenia "Matematyka na wesoło"

3 m.

Bartosz Wolski
3c
IV Powiatowy Konkurs Przyrodnicy z Elementami I Pomocy Miedzyszkolny

1m .
Martyna Glaner
Amelia Walendzik
Michał WalczakWojciech Duszyński
3c
Międzyszkolnym Konkursie Techniczno-Plastycznym "Ekoludek" 1m
wyróżnienie
Nela Radzikowska
Amelia Bartosik
Kinga Mirosz
Wiktoria Miechowicz
Dorota Subel
2c
2c
2a
2c
2d
Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Mój pupil"
           
 
1m
wyróżnienie
Michalina Wiskulska
Amelia Walendzik
Nikola Łyszkiewicz wyróżnienie w
2c
3c
2d
Miejski Konkurs "Znam moje miasto"

1 m.
Michał Walczak
Zuzanna Górska
Maria Gutkowska
3c
3a
3a
Konkurs plastyczny " Nieznany świat czeka za drzwiami,trzeba je tylko otworzyć" 1m
1m
3m
Mateusz Wróblewski
Zuzanna Romecka
Wiktoria Kojtka
isko
5c
1b
1b
Międzyszkolny Konkurs Znajomości Słownictwa Języka Angielskiego dla klas V
2 m.

Filip Martyniuk
5a
Powiatowy Konkurs Poetycki "Koszalińska Niezapominajka 2017"

Nagroda

Nina Krupy- Nastalska
2e
" Nieznany świat czeka za drzwiami - trzeba je tylko otworzyć " organizowanym przwz KSM "Nasz Dom"
 Nagroda :





wyróżnienie:
Aniela Dalata
 Zuzanna Romecka
Zuzanna Sipak
Dorota Subel
 Zuzanna Iwanek
Mateusz Wróblewski
Wiktoria Kojtka
Nicole Filipczak

Klasa
 III edycja Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego ; Test Your English Vocabulary! pt. Food and Drink
2 m
wyróżnienie

Jakub Hycki
Agata Stepowy
4d
4c
Międzszkolny Konkurs Czytelniczy"Szalony świat Pippi"

1 m

Oliwia Bartnik
Agata Stepowy
4b
4c
XIII Turniej Ekologiczno- Zdrowotny klas2

3 m.
Aniela Data
Nocole Filipczak
Antonii Jurdziak
Blanka Kaliszczak
Igor Bogacz
Hanna Kryń
Michalina Wiskulska
Julka Seewald
Emilia Mazanik
Kornelia Wehrnhausen
Michał Zając
Kacper Przybyła

2a
2a
2b
2b
2b
2c
2 c
2 d
2d
2e
2 e
2 e

Międzyszkolny Turniej Ortograficzny
kat.kl.4
kat.kl.5
kat. kl.5
kat.kl.6

 

1m
3m
3m
2m

 

Tymon Bogacz
Daniel Burzyński
Amelia Michałowska
Gabriela Grosiak

 

 

4a
5a
5c
6b

Regionalny Konkurs Ortograficzny klas 3
Laureatka IIm.

Marta Szubartowska
3c
Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy (kategoria kl.6) 3m.
wyróżnienie
Weronika Kwiatkowska
Oliwia Mazurek
6c
6a
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zdrowe Odżywianie"

1m
3m
3m

Joanna Rowiecka
Zuzanna Romecka
Martyna Banaszek
1b
1b
2e
VI Regionalny Konkurs Grafiki Komputerowej
1m
2m
wyróżnienie:
Paweł Wilczyński
Michał Sak
Fabian Nawrocki
Piotr Oftinowski
Janna Dąbrowska
3c
1b
1b
2d
2d
XI  Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

3 m .

Aniela Data
IgorBogacz
2a
2b

IV Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2016.


2m
3m
wyróżnieni:

Michał Walczak
Oliwia Jędruszczak
Bartosz Sieradzki
Michał Borucki
Julia Seewald
Zuzanna Sipak
Szymon Lemiesz

 

3c
3c
2d
3c
2d
2d
4d

Miejski Konkurs Plastyczny"Najpiękniejsza kartka świąteczna"
3m

Milena Kaniewska
3c
W Konkursie Plastycznym "GATUNKI ZAGROŻONE W MOIM OTOCZENIU " - organizowanym przez LOP

1m
2m
3m
1m
1m
1m
wyróżnienie:


Marika Borucińska
Arkadiusz Rykaczewsk1
Pola Wegner
Maja Waliłko
Filip Furman
Franciszek Sowa
Amelia Walendzik
Hanna Kryń
Norbert Kąkol

4
4
4
4
3c
2c
3c
2c
2c
MiędzyszkolnyKonkurs Plastyczny"Kto Ty jesteś"

1m
1m
1m
3m
wyróżnienie:

Franciszek Sowa
MajaWaliłko
Filip Furman
Amelia Walendzik
Estera Morzuch
Hanna Kryń

2c
3c
3c
3c
2c
2c

Rejonowy Konkurs Plastyczny " Energia słońca, wody i wiatru"

laureatka

wyróżnienie

 

 

Milena Kaniewska
Martyna Glaner
Michał Walczak
Dorota Subel
Filip Furman
3c
3c
3c
2d
3c
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko 3m
3m
2m
2m
Martyna Glaner
Amelia Walendziak
Martyna Burdziej
Karolina Krajcer
3c
3c
6d
6d
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni" 1m
2m
3m
wyróżnienie
Wojciech Przykucki
Norbert Kąkol
Hanna Kryń
Nela Radzikowska
2c
2c
2c
2c

Konkurs „Wokół symboli narodowych”

I grupa wiekowa
Fabian Nawrocki                         II miejsce
Katarzyna Betler                    III miejsce
Laura Czerwińska                      II miejsce
Iga Gorzelska                             III miejsce
Hubert Kachel                              II miejsce
Fabian Gajek                              III miejsce
Krystian Atówko                          II miejsce
Amelia Cybulska                      III miejsce
Wiktoria Magdalena Kojtka  II miejsce Jakub Hinc                                   III miejsce
Kryspin Filip Laskowski          II miejsce Dominik Łukaszewicz
Weronika Sochacka                     II miejsce Grzegorz Fiedorowicz
Konrad Kliza                               III miejsce
Natalia Cybulska
Wiktoria Oleksy                         III miejsce Karina Buśko
Joanna Rowiecka                       III miejsce
II Kategoria wiekowa
Filip Czyż                                       II miejsce Zofia Ryśkiewicz                         III miejsce
Michał Walczak                           II miejsce Aleksandra Seweryn                  III miejsce
Zuzanna Iwanek                           II miejsce Alicja Wychowaniak                   III miejsce
Martyna Szewczyk                     II miejsce Julia Łuka                                       III miejsce
Stanisław Białowiejski              II miejsce Maria Pawelczuk                          III miejsce
Wojciech Duszyński                   II miejsce Marta Szubartowska                  III miejsce
Amelka Walendzik                     II miejsce Oliwia Gawin                                 III miejsce
Bartosz Wolski                           II miejsce Szymon Wieczorek                     III miejsce
Filip Furman                                II miejsce Zuzanna Komięcz                          III miejsce
Igor Bogacz                                    II miejsce Kacper Przybyła                          III miejsce
Jakub Michałowski                     II miejsce Kaja Janczyszyn                          III miejsce
Julia Seewald                                 II miejsce Katarzyna Turczynowicz          III miejsce
Julia Śmiechowska                     II miejsce Lilly Kasprowicz                          III miejsce
Maria Gutkowska                       II miejsce Mateusz Stachowski                  III miejsce
Milena Kaniewska                      II miejsce Zuzanna Rogowska                      III miejsce
Monika Adamczyk                       II miejsce Alan Broda                                      III miejsce
Patryk Kruk                                    II miejsce Aleksander Zalewski                   III miejsce
Wiktoria Butrym                          II miejsce Łukasz Plewa                                 III miejsce
Zuzanna Sipak                              II miejsce Stanisław Orchowski                  III miejsce
Emilia Mazanik                            II miejsce Aniela Data                                      III miejsce
Maciej Kania                                 II miejsce Bartłomiej Sieciński                    III miejsce
Norbert Kąkol                              II miejsce Bruno Brzozowski                        III miejsce
Hubert Ołówka                           III miejsce Aleksandra Zakonek
Iga Tokarska                                 III miejsce Amelia Bartosik
Justyna Kosior                            III miejsce Anna Dzikiewicz
Oliwia Jędruszczak                   III miejsce Bartosz Wiewióra
Piotr Otfinowski                           III miejsce Estera Morzuch
Wojtek Przykucki                       III miejsce Paulina Gutowska
Antoni Jurdziak                         III miejsce Wiktoria Kokorska
Damian Biel                                   III miejsce Blanka Kaliszczak
Martyna Bogdan                         III miejsce Tomasz Skwierawski
Martyna Wróblewska              III miejsce Nicole Filipczak
Radek Majewski                         III miejsce Oliwia Głuszakiewicz
Zuzanna Górska                         III miejsce Patryk Żłobiński
Zuzanna Kurantowicz              III miejsce Krystyna Wrzesień
Antoni Fahl                                    III miejsce Maja Olszewska
Bartosz Gutkowski                    III miejsce Weronika Biela
Franciszek Lisik III miejsce Maria Pawluch
Oliwier Jakuszka                         III miejsce
Szymon Pańczyk                          III miejsce

Gorący posiłek

posilekRED

covid 19

Świetlica szkolna

Nasi uczniowie

uczniowie2020

Kl.5b w Biskupinie

Co się dzieje w kl. 2c

Święto drzewa

 

giz

Kreatywny Świetliczak

kreatywny

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobranekoszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly