sekretariat@sp7koszalin.pl

 

aktualnosci obrazek1a googleclass

 


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

   Osiągnięcia sportowe

w roku szkolnym  2016 /2017

Nazwa konkursu
Miejsce

nazwisko
Klasa
Nazwa konkursu
Miejsce

nazwisko
Klasa
Nazwa konkursu
Miejsce

nazwisko
Klasa
Nazwa konkursu
Miejsce

nazwisko
Klasa

Zachodniopomorska Liga Pływacka
sztafeta 4x59m. stylem zmiennym
100m stylem zmiennym
50m stylem grzbietowym

 


2m

3m

4m


Agata Stepowy
4c
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Minipiłka ręczna dziewcząt etap wojewódzki

2 m.
Julia Balonis
Izabela Brewińska
Oliwia Budynek
Martyna Golańska
Barbara Kisiel
Weronika Kozak
Natalia Królak
Nina Kurek
Maja Lampowska
Oliwia Mazurek
Nina Mroczkowska
Oliwia Picheta
Aleksandra Ryśkiewicz
Weronika Szczepanik
Dorota Szura
Małgorzata Wiech
Julia Żytczak
5c
6a
6a
6a
6a
6a
5c
6a
5c
6a
6a
5c
6a
6a
5c
6a
6a
Rejonowe rozgrywki w mini piłkę nożną chłopców


1m i awans do rozgrywek
wojewódzkich

Szymon Radecki
Mikołaj Radliński
Kacper Dudek
Krystian Glama
Filip Huba
Igor Przeor
Damian Rozwadowski
Jakub Sobczak
Igor Dowiatt
Dawid Grochowski
5a
5a
6a
6a
6a
6a
6a
6a
6c
6c

XII Międzyszkolne Zawody Pływackie "Umiem pływać" nasza szkoła zajęła drużynowo VI m 25 m st. dowolnym
25 m st. dowolnym
25 m st. dowolnym
 25 m st. grzbietowym
sztafeta klas IV 4x25m

 

50 m st. dowolnym


5m

6m
2m
2m
5m
2m

 

 

4m


Szkoła

Lena Pożarlik
Jakub Wachowicz
Jeremiasz Radko
Jeremiasz Radko
Lena Pożarlik
Jeremiasz Radko
Artur Gremza
Wojciech Wosiński
Kacper Dudek

 

 

4a
4a
5a
5a
4a
5a
4d
4d
6a

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej
3m
Julia Balonis
Amelia Michałowska
Oliwia Ciechanowicz
Maja Lampowska
Dorota Szura
Szymon Radecki
Mikołaj Radliński
Michał Kondak
Daniel Burzyński
Hanna Stańczyk
Monika Wirska

 

5c
5c
5c
5c
5c
5a
5a
5a
5a
5c
5c
 V Integracyjny Turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 13 w Koszalinie.
3 m
Gabrysia Grosiak
Lena Ziółkowska
Zuzanna Dutkiewicz
Nikola Krygier
Aleksandra Klemke.

 

6b

Mistrzostwa Miasta w pływaniu drużynowym

IIm

 

 

 

 

IIIm.

Franciszek Bałaj
Krystian Jasiecki
Piotr Krzyżyńsk
Mikołaj Maliszewski
Jakub Michałowski
Aleks Motyczyński
Jeremiasz Radko  JakubWachowicz
Monika Adamczyk
Zuzanna Górska
Marta Katzig
Aleksandra Klemke
Kinga Kostka
Amelia Michałowska
Olga Romanowska
Agata Stepowy
Klasa

Gorący posiłek

posilekRED

covid 19

Świetlica szkolna

Nasi uczniowie

uczniowie2020

Kl.5b w Biskupinie

Co się dzieje w kl. 2c

Święto drzewa

 

giz

Kreatywny Świetliczak

kreatywny

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobranekoszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly