sekretariat@sp7koszalin.pl

 

aktualnosci obrazek1a googleclass

 


Zajęcia świetlicowe


" 28 listopada roku szkolnego 2017/18 świetlica numer 1 i 2 wspólnie zorganizowała występ o tematyce jesiennej. Dzieci miały okazję zaśpiewać jesienne piosenki oraz wyrecytować wierszyki a także zatańczyć taniec jesienny. Gośćmi była Wicedyrektor Pani Katarzyna Socha-Dąbrowska oraz przedszkolaki wraz z wychowawczyniami z przedszkola numer 21 oraz 3. Po występie obie świetlice zorganizowały zajęcia dla obu grup przedszkolnych. W tym samym dniu odbył się także apel dla klas 1-3, gdzie klasy mogły oglądnąć ten sam występ."

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

DSCN0420.JPG

DSCN0431.JPG

DSCN0438.JPG

 

 

DSCN0454.JPG

covid 19

Świetlica szkolna

Nasi uczniowie

uczniowie2020

Kl.5b w Biskupinie

Co się dzieje w kl. 2c

Święto drzewa

 

giz

Kreatywny Świetliczak

kreatywny

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobranekoszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly