sekretariat@sp7koszalin.pl

 

aktualnosci obrazek1a googleclass

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

   Osiągnięcia uczniów

w roku szkolnym  2017 /2018

 

Nazwa konkursu
Miejsce

nazwisko
Klasa
Mała Olimpiada z Matematyki
Laureat

Mikołaj Olszewski
6b

W konkursie plastycznym "Moje miasto Koszalin" org. przez MPS International Sp. z o. o.W kat.7-10 lat


2 m.
wyróżnienie

Paulina Gutowska
Zuzanna Sipak
klasa

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018

 

bardzo dobry wynik


wyróżnienie:

Staruch Maksymilian 

Kosior Justyna& 
Czyz Filip 
Domagala Michal 
Bruno Brzozowski 
Bogacz Igor& 
Keresteshy Mikita 

Biel Damian 
Amelia Walendzik 
Stryjek Filip 
Furman Filip 


Rydwelski Michal 
Inez Machala 
Wroblewski Mateusz 
Mikolaj Olszewski 
Nadolna Malgorzata 

 4

3
3
3
3

3

4
4
4
4

6
6
6
6
6
7

Mała Olimpiada z Matematyki
Laureat

Mikołaj Olszewski
6b
VII Pomorki Festiwal Piłki Ręcznej w Nowej  Karczmie

6m.
Aleksandra Ryśkiewicz
Nina Kurek
Dorota Szura
Natalia Królak
Wiktoria Siatkowska
Nina Mroczkowska
Olga Romanowska
Weronika Szczepanik
Oliwia Janiec 
Julia Balonis
-
7c
7c
6c
6c
6d
7c
7c
-
7c
SP5
6c
Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny "My jesteśmy radością-wszystkie dzieci mają marzenia"
wyróznienie
Aleksandra Pospieszny 1c
W Międzynarodowym konkursie plastycznym."Nasi rówieśnicy,nasze miast i regiony-poznajmy sie bliżej "
wyróżniono
Damian Zeliga
Jakub Dembickiego
Jakub Waliłko
Hanna Grosiak
Pola Macko
6b
6b
5c
5d
4c
Międzyszkolne Zawody pływackie klas III chłopców
3m
4m
9m

Igor Cisłowski
Bartosz Wiewióra
Tomasz Borys
 
3d
3b3b
Powiatowy Konkurs Poetycki "Koszalińska Niezapominajka 2018"

nagroda
Tatiana Kopys
Maria Tarka
Tomasz Kochanowski
Hubert Kachel
2b
Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Majowa Nutka” w Częstochowie.
3 m.
Natalia Matusiak 6d
Wojewódzki Konkurs Plastyczny " Wejdź w Świat Fantazji"
2 m.

Rozalia Boruch
5c

W XIII Międzyszkolnych Amatorskich Zawodach Pływackich "Umiem pływać" nasza szkoła zajęła drużynowo V miejsce a indywidualnie:
 25 m st. dowolnym
 25 m st. grzbietowym
25 m st. dowolnym
25 m st. grzbietowym
25m st. dowolnym
25m st. grzbietowym
25m st. dowolnym
25m st. grzbietowym

sztafeta 4x25m klas IV

 

 

25m st. klasycznym
25m st. dowolnym

sztafeta 4x25m klas V II miejsce w składzie

 50m st. klasycznym

50 m st. dowolnym

5m.drużynowo

 

 

4m
5m
1m
2m
3m
5m
6m
6m

2m

 

 

4m
5m

 

2m.

2m
3m

 

 

 


Igor Cisłowski
Igor Cisłowski
Miłosz Stępnik
Miłosz Stępnik
Michał Wiewióra
Michał Wiewióra
Zuzanna Górska
Zuzanna Górska

Zuzanna Górska
Monika Adamczyk
Igor Cisłowski
Michał Wiewióra

Kamil Chwałowski
Kinga Kostka

Kinga Kostka
Oliwia Ostrowska
Kamil; Chwałowski
Milosz Stępnik
Krystian Jasiecki
Szymon Radecki

 

 

 

 

3
3
4a
4a
4
4b
4b

4b
4
4
4

6a
5b

5b
5d
6a
4a

6d

6a

XIII Międzyszkolny Konkurs Krasomówczym
III m.
Oliwia Głuszakiewicz 4d
Ogólnopolski Konkurs"Zuch"

Laureaci:
Hanna Bujnowska
Aleksandra Pośpieszna
Filip Michalski
Weronika Wielgus
Leon Zabrocki
 

1c
1c
1c

1b
1b

Najlepsza piłkarska drużyna województwa zachodniopomorskiego w kategorii wiekowej U-12
I m. i wyjazd do Warszawy
Sebastian Chać
Tymon Bogacz
Daniel Burzyński
Kamil Chwałowski
Rafał Jakubowski
Michał Kondak
Adrian Przyborek
Miłosz Stępnik
Mikołaj Tudruj
Michał Wiewióra
5a
5a
6a
6a
6a
6a
5a
4a
5a
4a
XIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922"
Laureat
Laureat
Finalista

Kuc Filip
Nadolna Małgorzata
Piechota Grzegorz

7d
7c
6c

W Miejskim Konkursie Plastycznym "Szybciej,Wyżej ,Dalej" 
(kat kl 
I-IV)  
( kat.kl.4-7)

IIIm.
wyróżnienie

Im.

Alekandra Witkowska
Diana Dolińska

Maciej Bartosik 

 

2b
3d

6b

III Dziecięcy  Festiwal  Sztuki Filmowej

nagroda
Aleksandra Orzechowska
Wiktoria Kokorska

4c

4e

Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt (03-13-03-2018r) Oborniki Wielkopolskie

IV m.
Agata Gajd
Martyna Dańczyszyn
Nikola Fit
Karolina Majerska
Martyna Romecka
Martyna Szmigielska
Julia Witkowska
Wiktoria Wojtczak
5b
Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt (23-25-03-2018r) BUK

VII m.
Oliwia Bartnik
Agata Gajd
Martyna Dańczyszyn
Nikola Fit
Karolina Majerska
Lena Pożarlik
Martyna Romecka
Martyna Szmigielska
Julia Witkowska
Wiktoria Wojtczak
5b

Wojewódzki Konkurs z  
Języka polskiego
Języka polskiego
Języka angielskiego
Matematyki 
 

 

Laureat
Finalista
Finalista
Finalista


Gabriela Grosiak
Lena Ziółkowska
Szymon Lewonowski
Nadolna Małgorzata 

7b
7b
7d
7c

Zawody piłkarskie w Gdyni na prestiżowym turnieju ARKA Gdynia CUP 2018, XIX Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży.
IIm.
Sebastian Chać
Adrian Przyborek
Kamil Gabriel
Bartosz Staciwa
Tymon Bogacz
Adrian Soroka
Mikołaj Tudruj
Kamil Chwałowski
Michał Kondak
Daniel Burzyński
5a
5a
5a
5a
5a
5a
5a
6a
6a
6a
W Igrzyskach dzieci w pływaniu drużynowym 



IIm.
 
 
 
 
 
IVm

Miłosz Stępnik
Szymon Radecki
Przemysław Jegier
Jakub Michałowski
Krystian Jasiecki
Mikołaj Maliszewski
Amelia Michałowska
Agata Stepowy
Weronika Stawska
Aleksandra Mikołajczyk
Maja Mongiało
Nikola Marszałek

4a
6a
6c
6
6d
4b
6c
5c
6b
6c

3 

3

W XV Międzyszkolnym  Konkursie Fotografii Dziecięcej Koszalin 2017
;"w kategorii klas 1-3 
w kategorii klas 4-7
IIm
wyróżnienie
IIIm.
wyróżnienie
Weronika Wielgus
Norbert Kąkol
Martyna Gajek
Filip Furman
 3
3
5d
5c
Regionalny Konkurs ,,Wokół symboli narodowych"  IIm.
IIm
IIm
IIIm.
IIIm.

Szymon Wieczorek
Bartosz Gutkowski
Katarzyna Turczynowicz
Antek Fahl
Alan Broda

Klasa
Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka GajewskiegoLosy żołnierza i dzieje oręża polskiego&rdquowojewództwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2017/2018Szkoła podstawowa
zakwalifikowani

Małgorzata Nadolna
Filip Kuc

 7a
7d

;III Konkurs Historyczny "Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości".(w kategorii szkoły podstawowe kl. 4-7 film)
Miejsce

Krzysztof Saporowski
 6b
 XVI Przegląd Piosenki Żołnierskiej , Harcerskiej i Turystycznej- Kamasz 2017
wyróżnienie
Anna Kaczmarek 7c
VIII-Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej ,, Wyśpiewać Polskę"
IIIm.

Anna Kaczmarek
7c
Konkurs plastyczny ,,Ekologiczny Koszalin" IIm.
IIIm.
wyróżnieni
Maciej Bartosik
Michał Werra
Amelia Walendzik
 6b
6c
4c
 XV Mistrzostwa Miasta Koszalina w "Skoku wzwyż przy muzyce"

 

Im.
IVm.
Im.
IVm.
Vm.

IIIm.szkoła


Rafał Jakubowski
Michał Wiewióra
Mikołaj Tudruj
Jakub Malec
Aleksandra  Mikołajczyk

 

4a
4 a
5a
6c

6c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji"
wyróżnienie

Monika Adamczyk
Klasa
Powiatowy konkurs plastyczny "Barwy jesieni”.
IIIm.

Wiktoria Kwiatek
Klasa
Udany debiut z Chórem "Pomerania Cantat" Dziecięcej Akademii Chóralnej w Koszalinie w Filharmonii Koszalińskiej Dyplom
uznanaia
Katarzyna Turczynowicz Klasa
 Międzynarodowy Turnieju Karate Kyokushin

Im. IIm.

 

Martyna Bogdan

Artur Gerenza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH" . wyróżnienie
Justyna Kosior
Klasa

EKO KOSZALIN".

Nagrody wręczał  Z-ca Prezydenta Pan Andrzej Kierzek.

 


Laueraci :

Tymon Ruszkiewicz
Martyna Szewczyk
Norbert Kąkol
Estera Morzuch
Tetiana Kopys
Michalina Wiskulska
Michał Werra
Amelia Walendzik  
Klasa
Warszty artystyczne w formie konkursu "Jesienne Inspiracje"
wyróżniona

Julia Seewald
Klasa
Międzyszkolny Konkurs Plastycznym  "Kto Ty jesteś?"
IIIm.
wyróżnienie

Nela Radzikowska
Amelia Bartosik
Klasa
 Igrzyska Dzieci w drużynowym tenisie stołowym i awans do Mistrzostw Rejonu zdobyły:
Im.
Julia Balonis
Maja Lampowska
Katarzyna Rawłuszewicz. 
 6c
6c
6b
VII edycja międzyszkolnego konkursu kulinarnego MINIMASTERSZEFIK realizowanego w ramach miejskiego programu ,,Zdrowo jesz, lepiej żyjesz".
II m.

Igor Bogacz
 3b
W XII Turnieju Recytatorskim Twórczości Religijnej w kategorii kl.4-7 Im
IIm.
III.
Amalia Michałowska
Wiktoria Przykucka
Urszula Łabędź
 6c
I DiecezjalnyPrzegląd Pieśni Patriotycznej" Pieśń dla mojej Ojczyzny"
wyróżnienie

Natalia Matusiak
 6b
I etap półfinałów międzyszkolnego konkursu kulinarnego Mini Materszefik. przejście do finału
Igor Bogacz
 3b
Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych.
 III m.

Daniel Burzyński
Rafał Jakubowski
Maciej Kabata
Adrian Przyborek
Szymon Radecki
Mikołaj Radliński
Adam Rogowicz
Miłosz Stępnik 
Eryk Góralczyk
 Wiktor Dodzian
SzymonSufried
Karol Stępniewski
 

6a
6a
6a
6a
6a
6a
5a
4a
4a
4a
4a
4a

Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych chłopcy zajęli I miejsce i awans do finałów wojewódzkich,


IIIm.Im

 


Dorota Szura
Katarzyna Rawłuszewicz
Martyna Gajek
Maria Pękala
Oliwia Picheta
Wiktoria Wójcik
Maja Szkup
Maja Lampowska
Martyna Bogdan
Amelia Michałowska

Daniel Burzyński
Rafał Jakubowski
Maciej Kabata
Adrian Przyborek
Szymon Radecki
Mikołaj Radliński
Adam Rogowicz
Miłosz Stępnik
Mikołaj Tudruj
Michał Wiewióra

6c
6b

5d
6c
6c
5d
6c
6c
6c
6c
6c

 6a
6a
6a
6a
5a
6a
6a
5a
5a
5a

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Malujemy jak Matejko"

nagroda
specjalna


Aleksandra Pospieszny
 1c

 

 

Gorący posiłek

posilekRED

covid 19

Świetlica szkolna

Nasi uczniowie

uczniowie2020

Kl.5b w Biskupinie

Co się dzieje w kl. 2c

Święto drzewa

 

giz

Kreatywny Świetliczak

kreatywny

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobranekoszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly